YIN JOOGA

Pealkiri:

YIN JOOGA


Hind:

10 €

Kestvus:

1,5 tundi


Aeg:

esmaspäev kl 19.00-20.30


Juhendaja:


Sisu:


Yin jooga on rahulik, meditatiivne ja kõigile jõukohane joogapraktika, mille eesmärk on läbi meele vaigistamise oma keha tundma õppimine ja avanemine ning sisemise tasakaalu saavutamine. Füüsilises mõttes on eesmärk lihaste lõdvestus, et läbi staatilise venituse mõjutada sidekudesid, kõõluseid ja liigeseid ning seeläbi parandada seal vereringet ja tuua kehasse painduvust. Paindlik keha on nooruslikkuse, vitaalsuse ja elurõõmu võti. Lisaks füüsilisele kehale mõjutab Yin jooga praktika ka meie energeetilist poolt ehk meridiaane, mida Hiina meditsiinis peetakse eluenergia kanaliteks. Yin joogas on lihtsad poosid, milles püsitakse 3-5 minutit. 
Yin praktika on väga heaks tasakaalustuseks yang tüüpi praktikatele nagu jõutrenn ja aktiivsed joogapraktikad. Samuti kõigile, kes oma päeva veedavad nö yang energias ja vajaksid toetuseks meditatiivset ja sissepoole vaatama suunatavat praktikat. Liikudes välisest sissepoole saame teadlikumaks oma olemuse erinvatest aspektidest ning ühendades keha ja meele tajumise oma praktikas on meil võimalik positiivselt mõjutada, parandada ja transformeerida oma tervist ning teadlikkust.  
Peale Yin jooga tundi on kehas mõnus kergus ja meeles hingepaitav vaikus.
 


Hind ja maksmine:

1 tunni osalustasu on 10€. Tasuda saab kohapeal sularahas juhendajale.

Üldinfo:

Tund kestab 90 minutit.
Võta kaasa joogamatt ja pleed kui Sul on, vajadusel on kogu varustus olemas ka kohapeal. Riietu mugavalt, hea oleks kui Sul on kaasas peale panemiseks midagi pika varrukaga ning jalas sokid.