Tao Keskusest


TAO Keskus on otse Tallinna linna südames asuv keskus, kuhu on oodatud kõik enesearengust huvitatud inimesed. Nagu inimese südamesse voolab kokku kogu info organismis toimuva kohta, nii koondab linna südames asuv TAO Keskus endasse kokku erinevad enesearengu võimalused ja suunad, metoodikad ning tehnikad.

Toimub palju eri valdkondade põnevaid loenguid, kursusi ja treeninguid, aga ka suurepäraseid muusikaüritusi, väelaulude ja mantrate kooslaulmisi, gongi ja helikausside kontserte jne. Huviline saab siin tutvuda erinevate maailma- ja inimese käsitlustega: Hiina Traditsioonilise meditsiiiniga, OSHO maailmanägemusega; Holistilise teega; Tantraga, Joogaga, Meditatsiooniga, taimetarkustega jne. Kogeda saab ka PIMERUUMI üritusi.

Argipäevi läbib programm ENERGIAT ARGIPÄEVAKS!, kus hommikused tegevused, nagu hommikvõimlemine, qigong, jooga jm. äratavad ülesse päevaks vajaliku energia, ning õhtutel – peale tööd toimuvad joogaharjutused, meditatsioonid jm. aitavad vabaneda tööasjust, et isiklik elu saaks elatud kvaliteetsemalt ja pereelu oleks tööprobleemidest vaba. Keskus pakub ka individuaalseansse: erinevaid massaaže, nõustamist jne.