Armastuse Rännak PAARIDELE tseremoniaalse kakaoga

Armastuse Rännak PAARIDELE tseremoniaalse kakaoga

Hind:

35€

Kestvus:

3h

Aeg:

20.mai kell 18:30-21:30

Üritus Facebook'is

Juhendaja:

Sisu:

Armastuse Rännakule asume neljapäeval, 20. mail kell 18:30-21:30 TAO Keskuse IIk suures saalis, Rotermanni 2, Tallinn.

Sellel erilisel kohtingul loome me intiimse ja hoitud ruumi, kus paarid saavad ühise olemise väes, samas oma privaatsuset nautides, kogeda läbi lihtsate ja mänguliste, samas tõeliselt sügavate tegevuste armastust, lähedust ja mõistmist.

MIDA RÄNNAK PAARIDELE ANNAB?

👉 Toob suhtesse värskust ja rohkem mõistmist.
👉 Aitab aru saada enda ja partneri vajadustest.
👉 Aitab omavahel armastavalt rääkida ja päriselt kuulata.
👉 Loob lähedust ja sügavat hingelist ühendust.
👉 Saad teada mida partner Sinus imetleb ja väärtustab.
👉 Saate koos unistada ja seeläbi oma ellu soovitud muutusi luua.
👉 Saate praktilisi nippe mis aitavad paarisuhet hoida.
Lisaks saate kogeda imelist romantilist õhtul ilusa elava muusika saatel ja teineteise jaoks lihtsalt olemas olla!

PAARIDE TAGASISIDE:

"Tahame tänada Teid imelise rännaku eest! Oleme partneriga veel mitu nädalat peale Armastuse Rännakut kogetu lummuses ja see imeline lähenemine, mis rännakul meie vahel toimus kannab meid siiani.
Harjutused ja tehnikad, mida tegime, olid oma olemuselt nii lihtsad, aga see, mida nende käigus kogesime, täitis meid pealaest jalatallani armastusega.
See on rännak ja kogemus, mida soovitame kõigile paaridele, olenemata sellest, mis seisus või arengus on nende suhe. See annab nii tugeva ühtekuuluvuse tunde, mille pealt on võimalik liigutada mägesid, ja ikka ainult paremuse poole."

TSEREMONIAALNE KAKAO

Imelised armastuse väravad avanevad meile tseremoniaalse Peruust pärit kakao abiga. Lõuna-Ameerika põlisrahvad on iidsetest aegadest peale kasutanud kakao südant avavat, keha, hinge ja vaimu toetavat väge iseendaga ühendumiseks ja tervenemiseks.

KES ME OLEME?

Me jagame partnerite ja armastajatena oma kogemusi ja sügavaid taipamisi, mida oleme kasvades läbi oma erinevate suhete ja väljakutsete õppinud. Iga negatiivne tunne on võimalik muuta positiivseks läbi kerguse ja lihtsuse. Kõik on võimalik, kui vaid tahta, lubada ja usaldada.
Ingrid Joya on kogemusnõustaja, kes loob armastuse ruumi läbi erinevate teraapiate, taimemaailma tarkuste, holistiliste isetervendamise teadmiste ja südame hääle loodud tehnikate abil. Olen teekonnal iseenda armastamiseni, elu usaldamiseni ning päriselt oma õnne eest vastutuse võtmiseni kogenud tuhandes toonis väljakutseid, rolle ja rännakuid. Saadud taipamised ja õpetused saadavad mind armastuse maale toomisel enda ja teiste südametesse.
Indres on suhte- ja paariterapeut, konstellöör ning õppinud erinevaid vaimseid praktikaid. Ma olen läbi erinevate elukogemuste teekonnal ärimaailmast iseenda tundma õppimiseni jõudnud kohta, kus mul on endaga hea olla. Minu jaoks on hindamatu väärtus olla oma elu looja ja mõista ennast igas hetkes järjest paremini. Töö inimestega on mind pannud mõistma, et vastused kõikidele küsimustele on meie endi sees olemas, vahel on vaja vaid väljast natuke tuge, et kerguses edasi minna.
Armastuse Rännakud on sündinud tänu meie teadmistele, praktikatele ja kogetule läbi siira usu, et hea suhe on teekond iseendani, mis vajab pidevat tähelepanu ja hoolt.

Armastuse Rännakud on eriline võimalus näha ja tunda kes me oleme päriselt, ilma egota, ning need elumuutvad taipamised endaga alatiseks kaasa võtta ja selle pinnalt soovitud armastus reaalselt oma ellu luua!

Osalustasu on 35 eurot rändaja kohta.

Registreerumiseks teata palun oma osalussoovist joya@olenhoitud.ee ja oma koha kinnitamiseks tasu osalustasu Ingrid Tsirel a/a EE297700771003153500.
Rohkem infot rännaku kohta saadame registreerujatele.
Meie tegemiste kohta leiad rohkem www.olenhoitud.ee
Armastuse Rännakute kohta saad lugeda lisa https://olenhoitud.ee/services/armastuse-rannakud/

Kogemise ja nautimiseni,
Ingrid Joya & Indres

Registreerimine

Valige sobiv aeg ja lisage andmed