Armastuse tunde taasleidmine ja usalduse taastamine meditatsioon

Armastuse tunde taasleidmine ja usalduse taastamine meditatsioon

Hind:

vastavalt selline nagu tunned

Kestvus:

1h

Aeg:

14. mail kell 18:30 - 19:45

Üritus Facebook'is

Juhendaja:

Marge Riks

Sisu:

14 mail ja kell 18:30 - 19:45
otseülekandes meditatsioon läbi ZOOM'i.

Meditatsiooni on võimalik ka hiljem salvestusena saada - selleks kirjuta mulle ning pärast panuse laekumist saadan salvestuse.

Armastuse tunne lihtne, kerge aga osadele unustuse hõlma vajunud. Ühendame ennast uuesti armastuse energiatega ja kustutame seisakut tekitanud programmi.

Leiame tee enda südamesse, sest kui sina ise oled täis armastust, siis seda kiirgad välja ja ümbruskond peegeldab selle sulle tagasi.
Loome kogu eluteele usalduse, et kõik on võimalik ja integreerime selle oma energiatesse nii, et suudad enda valikuid usaldada.

Kogu rännak on seotud kosmilise energiaga - teisisõnu läheme igaüks oma galaktikale (paljud on sealt pärit aga ei mäleta - on aeg uuesti mäletama hakata). Loome ühenduse läbi üliteadvuse oma algolemuse sageduse energiaga. Ole valmis oma elu eest vastutust võtma, sest kosmoseenergiatel on tugev vägi, mis muudab sinu poolt loodava tõelisuseks.

Lisaks rännakule räägime natuke seda mida sellel grupil vaja teada on ehk kanaldan ja jagan hetkel vajalikku infot.

Mis selleks vaja: Pane selga mugav riietus, et saaksid ennast hästi tunda. Leia endale mõnus ja vaikne koht. Võid istuda või ka lamada või hoopis seista – tee nii nagu sulle mugav on. Soovitan endale peale võtta pleedi või teki, sest võib külmaks minna, sest tõstan energiad väga kõrgele. Enne rännakut 1-2h soovitan mitte süüa, siis on meeled erksamad.

Rännak sobib nii algajatele, kui ka praktikutele.

Oma osalemisest anna mulle kindlasti teada, kas FB sõnumitesse või kirjuta e-mail hingeingel8@gmail.com või saada sms +37258055302 (kõnedele ei saa koguaeg vastata).

Pärast mida saadan kutse tund enne meditatsiooni algust, milles leiad lingi ja parooli ning siis oledki valmis rännakus osalemiseks.

Millal: 14. mail kell 18:30 - 19:45

Energiapanus on vastavalt selline nagu tunned :

15 eurot
22 eurot,
33 eurot
44 eurot

mille palun ettemaksuna sooritada, kui tunned, et panus on suur sinu jaoks (kirjuta mulle ja lepime kokku teisiti).

Rännak salvestatakse ja seda on võimalik ka osta kui sa osaleda ei saa.

Osalemiseks tee ülekanne (....€) selgitusega: rännak
SAAJA: Marsil OÜ
Swedbank EE482200221065323352

Koosviibimine toimub: Zoom keskkond.
(Pärast arve tasumist ehk 1 - 1,5 tund enne meditatsiooni saadan sulle kutse e-posti, milles leiad lingi ja parooli ning siis oledki valmis rännakus osalemiseks.)
Kui sattud segadusse, siis küsi julgelt kas TAO Keskuse postkasti kirjutades või kirjuta otse mulle! :)

Sätendame energiliselt ning jagame küllust endale ja teistele – eksistents on imeline, kuid mõningate piirangutega, mida me võime/saame ise muuta.

Kohtumiseni
Marge

Registreerimine

Valige sobiv aeg ja lisage andmed