BHAKTI - A tantric journey for couples (EST/ENG)

BHAKTI - A tantric journey for couples (EST/ENG)

Hind:

Kestvus:

2. March 20:00-23:00

Aeg:

Juhendaja:

Buddhi Dana

Sisu:

BHAKTI – tantristlik rännak paaridele Buddhi Dana'ga

BHAKTI - A tantric journey for couples

Töötuba on Inglise keeles ja tõlgitakse eesti keelde/ The workshop is in English and will be translated into Estonian

Below in English
Sanskriti keelest tuletatud termin Bhakti tähistab pühendumist ja jumaldamist, mis on konkreetselt suunatud jumalustele või jumalatele. See hõlmab pühendunud annetuste tegemist ja austust nendele pühadele olenditele. Tantras tunnistame, et iga indiviid on jumaliku väljendus. Järelikult tunnistame oma partnereid, oma armastatud, sama jumaliku olemuse ilminguteks. Jumalikkuse armastamine oma partneri(te) sees tähendab teineteise sügavaimat austamist ja kummardamist jumalike olenditena, mida me tõeliselt oleme.

3-tunnine tantra rännak, on mõeldud paaridele, kes soovivad arendada sügavat armastust ja pühendumust, edendades samal ajal intiimsust ja harmooniat oma suhetes. Koos asume teekonnale intiimse pühendumise ja jumaldava austamisega, luues sügavama ühenduse armastajate, hingesugulaste ja paaride vahel, kes on valmis omaks võtma haavatavust, tõde ja armastust oma suhtluses.

See teekond ühendab kahe inimese meeled, kehad ja hinged, toetamaks teineteise ilu ja jumalikkuse sügavat äratundmist, mis ületab igapäevaelu rutiini. Kogu tantristliku paariteekonna jooksul tajute üksteist läbi värske pilgu, kogete teineteise keha viisil, mida te pole kunagi varem teinud, ja avastate intiimsuse uusi sügavusi, mis rikastavad teie armuelu, tuues harmoonia ja sügavama sideme.
Kutsume teid ühinema meiega sellel kaunil teekonnal avatud südame ja meelega, lubades endal ja oma partneril sukelduda teadliku suhte, sügava intiimsuse ja transtsendentsuse pühadesse sfääridesse.

Osalustasu: 180 eurot paari kohta
Registreerimine: https://bit.ly/BHAKTI-Buddhi

Koolitajast:
Buddhi Dana on võimsalt andekas mees, kes on tuntud oma kaastundliku, tugeva kohaloleku ja võime poolest jõuda sügavale teiste südametesse ning juhtida neid rahumeelselt muutuma ja kasvama.
Buddhi on käinud tantrateel viimased 27 aastat. Ta on traumadest teadlik seksuaalse abistaja, osav templipreester, vaimne juht, joogaõpetaja ja DJ.
Ta on noorusest peale juurdunud Osho teele ja traditsioonilise tiibeti tantra, jooga ja zeni tarkusele.
Buddhi visioon on äratada inimeste emotsionaalne, vaimne ja seksuaalne keha ning teha teed uuele olendite põlvkonnale armastuse ja austusega oma kaasinimeste ja kogu planeedi vastu.
Buddhile meeldib öelda: "Armastage üksteist ja tõstke kogu maailma sagedust."


English:
BHAKTI - A tantric journey for couples (3 hours)

Bhakti, a term derived from Sanskrit, signifies devotion and worship, specifically directed towards deities or gods. It involves making devotional offerings and paying homage to these sacred beings. In Tantra, we acknowledge that every individual is an expression of the divine. Consequently, we recognize our partners, our beloveds, as manifestations of the same divine essence. Loving the divine within our partners means honoring and worshiping each other as the divine beings we truly are.
Our offering is a 3-hour tantric journey designed for couples seeking to cultivate profound love and devotion while fostering intimacy and harmony within their relationship. Together, we embark on a journey into the realm of intimate devotion and sacred worship, fostering a connection between lovers, soulmates, and couples who are willing to embrace vulnerability, truth, and love in their interactions.

This journey unites the minds, bodies, and souls of two individuals, facilitating a profound recognition of each other's beauty and divinity that transcends the routine of everyday life. Throughout the tantric couple journey, you will perceive each other through fresh eyes, experience each other's bodies in ways you've never before, and explore new depths of intimacy that will enrich your love life, bringing harmony and a deeper connection.
We invite you to join us on this beautiful journey with open hearts and minds, allowing yourself and your partner to be immersed into the sacred realms of conscious relating, deep intimacy, and transcendence.
Price: 180 Euro per couple
Registration: https://bit.ly/BHAKTI-Buddhi

About facilitator:
Buddhi Dana is a powerfully gifted man known for his compassionate, strong presence and ability to reach deep into the hearts of others and lead them peacefully into transformation and growth.
Buddhi has been walking the tantric path for the last 27 years. He is a trauma-informed sexual facilitator, skillful temple priest, spiritual leader, yoga teacher, and DJ.
He is rooted from youth in the Osho path and in the wisdom of the traditional Tibetan Tantra, yoga, and the way of Zen.

Buddhi’s vision is to awaken people’s emotional, spiritual, and sexual bodies and to make way for a new generation of beings with love and respect for their fellow human beings and the whole planet.
Buddhi loves to say: “Love one another and raise the frequency of the whole world.”

Registreerimine

*