Dünaamiline Detox Jooga

Dünaamiline Detox Jooga

Hind:

10€

Kestvus:

1,15min

Aeg:

Neljapäeviti kell 17:30 - 18:45

Üritus Facebook'is

Juhendaja:

Sisu:

Dünaamiline detox flow on voolav ja energeetiline praktika, mis pakub füüsilist väljakutset, tõmbab keha lahti, paneb energia liikuma, puhastab ja värskendab nii vaimu kui keha!

Harjutuste seeriad kooskõlas hingamisega loovad sujuva katkematu liikumise ja energia voolavuse, pumpavad verd seedeorganitesse ning parandavad lümfi– ja vereringet soodustades jääkainete väljaviimist kehast.
Asendid parandavad rühti ja lülisamba liikuvust, annavad kehale mõnusat nõtkust, graatsiat, osavust, toniseerivad lihaseid ja tugevdavad meid nii seest kui väljast.

Matid on kohapeal olemas, samuti pleedid, polstrid, blokid.

Jooga tunnile järgneb helimeditatsioon "Kosmiline Gongiõhtu" mis sobib ideaalselt lõõgastumiseks ja sisekaemusteks.
Peale füüsilist praktikat on keha ja vaim ärksam ja vastuvõtlikum ning meditasiooni mõju sügavam.

Osalemispanus:
Jooga tund 10 eur
Jooga ja helimeditatsioon 20 eur
Helimeditatsioon "Kosmiline Gongiõhtu" 15 eur

"Kosmiline Gongiõhtu" kohta vaata lähemalt siit:
https://www.facebook.com/events/545719826310495/

–––––––––––––––––––––––––––––––

Krista on pikaajalise kogemusega tantsu ja joogaõpetaja, vabakutseline tantsukunstnik ja koreograaf, massazi ja kehatöö praktiseerija.
Viimased neli aastat tegeleb aktiivselt ka heliteraapia ja loominguga, mis sai alguse reisides ja elades Indias ja on nüüdseks saanud Krista teiseks koduks.
Oma tundides kombineerib Krista kokku kogemusi kõigest, mis teda on inspireerinud, ta loob tugeva baasi jälgides korrektset asendite joondumist, andes sobivaid modifikatsioone erineva tasemega praktiseerijatele, hoiab tasakaalu pingutuse ja lõdvestuse vahel ning loob turvalise ja sõbraliku ruumi kus katsetada ja koos areneda.

Namaste!

www.kristart.weebly.com

Registreerimine

Valige sobiv aeg ja lisage andmed