"Hetk väljaspool aega" Helimeditatsioon & rännak

"Hetk väljaspool aega" Helimeditatsioon & rännak

Hind:

55€

Kestvus:

Aeg:

26. november kell 16:00

Üritus Facebook'is

Juhendaja:

Artjom Kostjuk, Häli Kalju ja Rasmus Väli

Sisu:

"Hetk väljaspool aega" Helimeditatsioon & rännak

“SELLEL IMELISEL LAUPÄEVAL LOOME ‘VÄGA ERILISE’ - 3-TUNNISE SÜGAVALT TERVENDAVA KONTSERTRÄNNAKU
…MILLELT LAHKUD MEELDIVALT POSITIIVSE ELUMUUTUSEGA SINU ENDA SEES!”
Kuidas me täpselt seda teeme, tuleb tulla sul endal kohapeale kogema, see on sügavale juurduv kogemus sinu keha, meele ja vaimu tasandil. Küll aga edasi lugedes leiad selle tutvustuse mida ‘ON’ võimalik siin kirjutades edasi anda.
"Hetk väljaspool aega" on helirännak, lamamiskontsert, millega on võimalus kuulata ja tunnetada sügavalt muusikat ja iidseid helisid kogu oma kehaga. Keskendudes helidele ja täielikult lõdvestudes, saab meel rahuneda ja keha puhata. Helid läbistavad ka kehas olevaid seisvaid teemasid ja energiaid (sh. kinnijäänud emotsioone, pingeid, mõttemustreid).
Helid kätkevad endas valguskoode, läbi mille kaudu on võimalik jõuda sügavale enda alateadvuse tasanditele või sisekosmose rännakule ja ühendusse enda tõelise olemusega… sinna, kus kaob aeg ja ruum.

Lubades endal vajuda aina sügavamale ja sügavamale, saad sa üheks kõigega mis on, sa oled lõputu, piiritu.

  • helid aitavad kogu kehal lõdvestuda ja lõõgastuda ning terveneda
  • läbistada kehas olevaid seisvaid energiaid, sh. kinni jäänud emotsioone, pingeid, mõttemustreid, takistusi elus
  • mõjutavad otseselt keha rakuehitust
  • tervendavad meie kehasid läbi kõikide tasandite (füüsiline, mentaalne, emotsionaalne, vaimne)
  • kristallkaussidel ja gongidel on omadus ühendada meie tavateadvus üliteadvusega
  • inimese häält teadlikult kasutades on see võimas instrument tervenemisel ja lõõgastumisel, häälimine aktiveerib meie parasümpaatilise ehk autonoomse närvisüsteemi ja vähendab kehas pingeid

Selle helirännaku tulemuseks on teadvuseruumi avardumine, südame sagedusega joondumine, taasmäletamine ja jumalik ühendus ise enda algolemusest.

GONG KUI ÜKS MAAILMA IIDSEIMATEST PÜHA HELIINSTRUMENTIDEST - gongide päritolu võib ulatuda teise aastatuhandeni ekr, kuid eeldatakse, et gong on tegelikult veel vanem. Aegade sügavusest on gongile alati omistatud psühholoogiline tähendus. Seda võimsat instrumenti on kasutatud läbi aegade vaimse maailmaga ühendumiseks, usutakse, et gongi puudutamine ja sellega ühes ruumis viibimine toob õnne ja jõudu.

TULE KOHALE GONGIMEDITATSIOONILE JA VASTUSED HAKKAVAD SINU ENDA SEEST ESILE KERKIMA!
Palun tule kohale 15 minutit enne algust, et saaksime õigeaegselt alustada ning sul oleks võimalus rahulikult häälestuda, rahustada keha ja meel ning tulla kohale sellesse hetke, kõik muu ja väline jääb ukse taha. Nii saab sinus toimuda sügavam tervenemine.
Gongihelid aitavad luua nihkeid sinu teadvuses!
Nendel hetkedel võivad tekkida taipamised või tulla vastused sinu seest küsimustele, mida vajad, võid näha nägemusi või kogeda tundmusi või lihtsalt lõõgastust hetkes.
Helivibratsioon pakub sinu füüsilisele, mentaalsele ja vaimsele kehale vibroakustilist massaaži, mis aitab vabaneda stressist, pingetest, tõstab eluenergiat, taastab immuunsüsteemi ning ühtlasi tekib ühendus alateadvusega, kus seisavad kinni meie takistused saavutamaks paradiisis elu ise eneses.

TEILE HOIAVAD RUUMI 3 IMELIST HINGE!
Rasmus Väli - Reiki terapeut, alateadvuse korrastaja, terapeut-tervendaja, Algallika protsess ja hingamistöö juhendaja, heliterapeut-gongimeister ning Yoga Nidra juhendaja. Imelise toetava hääle ja kohalolu energiaga mees, kes tunneb osavalt sinu alateadvuse ja keha peenenergeetikas toimuvat.
FB: Rasmus Väli - teraapiad Hingele

Häli Kalju - Minu teadlik teekond ja avardumine sai alguse Austraalias. Tänaseks olen jõudnud tagasi koju, Eestisse. Olen viimased 5-aastat teinud teraapilisi eraseansse ning viinud läbi energiateraapia koolitusi. Minu missioon on tõsta planeedi teadlikkust, toetada inimesi nende enesearengu teekonnal ja olla neile teejuhiks. Tunnen tugevat kutset olla teejuhiks neile, kes ei ole ennast veel leidnud ja on endiselt eneseotsingutel.
Artjom Kostjuk / Art I Am on DJ ja muusikaprodutsent, ta viib läbi helirännakuid, loob tantsulist ja meditatsiooni rännaku muusikat, teeb "string art" stiilis kunsti ja graafilist disaini. Artjomi muusika ja loominguga saad tutvuda siit: https://lnk.bio/artiam

See gongirännak ja helide maailm on erakordne - tavapärase 1.5 tunni asemel hoiame teile sel imelisel laupäeval kogu ruumi lausa �3-tundi. Selle aja jooksul võid pikutada, istuda, mediteerida, hingata, magama jääda, minna sügavale endasse ja tunda ennast vaba hingena vahelduseks kiirele välisele elule.�Kohapeal on olemas matid, tekid ja vesi ning võimalus ka riideid vahetada kes soovib.
Tule kohale sinu jaoks mugavas riietuses ning vastuvõtlikus meeleolus.
MILLAL? 26. november kell 16.00-19.00
Osalustasu on 55€.

OSALEMISEKS
ON VAJALIK REGISTREERUMINE.
Registreerumiseks kirjuta meilile -
rasmus@teraapiadhingele.ee või privaatsõnum
telefonil - 534 792 13 Rasmus Väli

Asukoht - TAO Keskus, Rotermanni 2.
Sissepääs Hobujaama tänava poolsest äärest, Vapiano restorani vastast, sisenete kangi alla ja paremale, kus näete TAO Keskuse silti maja küljest välja ulatumas.

Südames,
Artjom Kostjuk, Häli Kalju ja Rasmus Väli

Registreerimine

Valige sobiv aeg ja lisage andmed