Gongimeditatsioon | Elutervendus

Gongimeditatsioon | Elutervendus

Hind:

40€

Kestvus:

2h

Aeg:

6.juuni kell 18:30

Üritus Facebook'is

Juhendaja:

Rasmus Heil,Külli Trauser,Heino Väli

Sisu:

Gongimeditatsioon | Elutervendus

Tere sõber, tule saa osa TAO Keskuses, Rotermanni kvartalis, gongiõhtul võimsate planetaarsete sagedustega gongide tervendusest ning ühtlasi aitame sul vabastada mis iganes vajab lahti laskmist, kasutades intuitiivselt sinu peal erinevaid energiameditsiini tehnikaid.

Seekordse gongimeditatsiooni teemaks on elutervendus. Mis vajab sinu elus hetkel kõige rohkem tähelepanu?

☀️ Me loome sulle rännakul sel korral kolmekesi mõnusa, sooja, hubase ning hoidva holistilise helide ookeani ja võimsa tervenemise portaali, mis aktiveerib sinus mitmed ülendatuse tunded ja aitab luua uusi ühendusi vasaku ja parema ajupoolkera vahel, mis tasakaalustab ja kasvatab sinu loomingulisust elus, aitab suhtuda ja reageerida erinevatele situatsioonidele suuremas kerguses ja õndsuses ja veel palju enamat, mida ei saa lihtsalt sõnades edasi anda.
TULE KOGE ISE!

Sinu helide ookeani ja tervenduse loovad
☀️ Rasmus Heil - energeetiline tervendaja, reiki praktik, alateadvuse alkeemik, heliterapeut, gongimängija ning Yoga Nidra ehk Unejooga juhendaja. FB: Rasmus Heil / Sinu hinge peegel

☀️ Külli Trauser - Reiki meister, intuitiivne terapeut-tervendaja, hinge ja alateadvuse alkeemik, Dr. Bachi õieterapeut, heliterapeut Tiibeti helikausside ja gongidega, ärganud hing mäletamises oma jumalikust algolemusest.

☀️ Heino Väli - Donna Edeni Energiameditsiini terapeut, kes tunneb ja näeb imeliselt inimeste energiakehasid, et aidata neil terveneda, Reiki, MER ja Ki-Shiatsu praktik, imeline hing, kes on mehena korrastanud oma alateadvuses blokeeringud ja väärad mõttemustrid.
FB: Energiameditsiin / Heino Väli ja Külli Trauser teraapiad
Seda ilusat õhtut võid tulla nautima lihtsalt niisama või ka siis, kui sul on mentaalseid, füüsiliseid või vaimsed tasakaalutusi, pingeid või kinni hoitud emotsioone, väsimust ja ka pikalt alateadvuses olnud mustreid, hirme, takistusi, energia puudus vms.

Tervendus läbi telepaatilise resonantsi ehk läbi akustilise ookeani avardab sinu teadvust, tekib õndsuse tunne, puhas teadvus, harmoniseerub sinu energiaväli ning tõuseb eluenergia tase.

VASTUSED HAKKAVAD SINU ENDA SEEST ESILE KERKIMA!

☀️ Gongiõhtule tulles soovitame sul endale eelnevalt ette valmistada otsuse ehk taotluse või valmistada ette küsimuse, mida soovid enda elus tervendada, arendada, vabastada või millele soovid vastust.
Palun tule kohale 15-20 minutit enne algust, et saaksid rahulikult häälestuda, rahustada keha ja meele ning tulla kohale hetke, et kõik muu väline jääks ukse taha. Nii saab sinus toimuda sügavam tervenemine.

☀️ Gongihelid aitavad luua nihkeid sinu teadvuses.
Nendel hetkedel võivad tekkida taipamised või tulla vastused sinu seest küsimustele, mida vajad jpm.
Helivibratsiooni pakub sinu füüsilisele, mentaalsele ja vaimsele kehale vibroakustilist massaaži, mis aitab vabaneda stressist, pingetest, tõstab eluenergiat, taastab immuunsüsteemi ning ühtlasi tekib ühendus alateadvusega kus seisavad kinni meie takistused saavutamaks elu paradiisis ise eneses.

☀️ Arvesta rännakuks umbes 2.5 tundi. Kohapeal on olemas sulle matid, tekid ja vesi.
Tule kohale sinu jaoks mugavas riietuses ning vastuvõtlikus meeleolus.
Osalustasu 40€.

OSALEMISEKS ON VAJALIK REGISTREERUMINE
Registreerumiseks kirjuta meilile -
rasmus@sinuhingepeegel.ee või privaatsõnum

Telefon - 53479213 Rasmus 🙂
Asukoht - TAO Keskus, Rotermanni 2.
Sissepääs Hobujaama tänava poolsest äärest, Vapiano restorani vastast, sisenete kangi alla ja paremale, kus näete TAO Keskuse silti maja küljest välja ulatumas.

Kohtumiseni TAO Keskuses 💖
Rasmus, Külli ja Heino ☀️

Registreerimine

Valige sobiv aeg ja lisage andmed