Gongiõhtu & holistiline helide ookean | Päike & Maa

Gongiõhtu & holistiline helide ookean | Päike & Maa

Hind:

35€

Kestvus:

2,5h

Aeg:

Juhendaja:

Rasmus Heil ja Sigrid Kõlu

Sisu:

Gongiõhtu & holistiline helide ookean | Päike & Maa

💫 Tere kallis kaasteeline, tule saa osa TAO Keskuses, Rotermanni kvartalis, gongiõhtul kahe tohutult võimsa planetaarse gongi - Päike & Maa tervendusest ning ühtlasi aitame sul vabastada mis iganes vajab vabanemist, asetades Tiibeti helikausi ja käed intuitiivselt sinu kehale.
💫 Me loome sulle sel rännakul kahekesi mõnusa, sooja, hubase ning hoidva holistilise helide ookeani ja võimsa tervenemise portaali, mis aktiveerib sinus mitmed ülendatuse tunded ja aitab luua uusi ühendusi vasaku ja parema ajupoolkera vahel, mis tasakaalustab ja kasvatab sinu loomingulisust elus, aitab suhtuda ja reageerida erinevatele situatsioonidele suuremas kerguses ja õndsuses ja veel palju enamat, mida ei saa lihtsalt sõnades edasi anda.

TULE KOGE ISE!
💫 Sinu helide ookeani loovad Rasmus Heil, energeetiline tervendaja, reiki praktik, alateadvuse alkeemik, heliterapeut, gongimängija ning Yoga Nidra ehk Unejooga juhendaja, maa elemendi esindaja
&
💫 Sigrid Kõlu, intuitiivne energeetiline tervendaja, reiki praktik, maa elemendi esindaja.
Seda ilusat õhtut võid tulla nautima lihtsalt niisama või ka siis, kui sul on mentaalseid, füüsiliseid või vaimsed tasakaalutusi, pingeid või kinni hoitud emotsioone, väsimust ja ka pikalt alateadvuses olnud mustreid, hirme, takistusi, energia puudus vms.
Tervendus läbi telepaatilise resonantsi ehk läbi akustilise ookeni avardab sinu teadvust, tekib õndsuse tunne, puhas teadvus, harmoniseerub sinu energiaväli ning tõuseb eluenergia tase.

💫 Gongi õhtule tulles soovitame sul endale eelnevalt ette valmistada otsuse ehk taotluse või valmistada ette küsimuse, mida soovid enda elus tervendada, arendada, vabastada või millele soovid vastust.
Palun tule kohale 15-20 minutit enne algust, et saaksid rahulikult häälestuda, rahustada keha ja meele ning tulla kohale hetke, et kõik muu väline jääks ukse taha. Nii saab sinus toimuda sügavam tervenemine.

💫 Kasutame mitmeid erinevad instrumente lisaks gongidele, et saaksime luua läbi helide ookeani nihkeid sinu teadvuses.
Nendel hetkedel võivad tekkida taipamised või tulla vastused sinu seest küsimustele, mida vajad.
Iga instrument annab välja erineva helivibratsiooni, mis pakub sinu füüsilisele, mentaalsele ja vaimsele kehale vibroakustilist massaaži, mis aitab vabaneda stressist, pingetest, tõstab eluenergiat, taastab immuunsüsteemi ning ühtlasi tekib ühendus alateadvusega.

💫 Arvesta rännakuks umbes 2.5 tundi. Kohapeal on olemas sulle matid, tekid ja vesi.
Tule kohale sinu jaoks mugavas riietuses ning vastuvõtlikus meeleolus.
💫OSALEMISEKS ON VAJALIK REGISTREERUMINE.
Registreerumiseks kirjuta meilile -
rasmus@sinuhingepeegel.ee või privaatsõnum.
Telefon - 53479213 Rasmus 🙂
Asukoht - TAO Keskus, Rotermanni 2.
Sissepääs Hobujaama tänava poolsest äärest, Vapiano restorani vastast, sisenete kangi alla ja paremale, kus näete TAO Keskuse silti maja küljest välja ulatumas.
Osalustasu 35€

🧡 TAGASISIDE OSALEJALT -

1 "Tänane rännak oli imeline🦋

Rasmusest õhkas nii palju siirust. Iga lause mis ta ütles, kõlas kindlalt ja tundsin kuidas need sõnad koos tervendavate helide ja trummi põrina saatel voolasid mu kehast läbi.
Emotsioonid pääsesid valla ja kõik see oli nii vabastav protsess.
Seda ei suudagi kirjeldada, seda peab ise tundma🙏"

2 “Rasmus on imeline rännakuteejuht. Kogu võimsa rännaku jooksul, kõigis selle faasides,oli Rasmuse kandev hääl ja julgustav energia toetamas ka siis, kui keha võitles sinna kogunenud raskuse ja valuga. Ta aitas sellest kõigil südikalt läbi minna. Unejooga ajal jällegi sain kogeda pehmet ja helget juhtimist sügava lõdvestumiseni. (Kusjuures pean märkima, et uni ise ei olegi sel ajal oodatud külaline :))

See on teekaaslane, kelle suhtes tunnen täielikku usaldust ja sümpaatiat ja tajusin, et selliselt tunnetasid teda ka kõik teised osalejad.
Kui kedagi hingamisrännak, vabastav hingamine, helirännak, sügav lõdvestumine, töö alateadvusega, vabanemine ja tervenemine igal tasandil peaks kõnetama, siis see on küll koht, kuhu tulla! Ja siis tulla tagasi 🙂
🤍”
Kohtumiseni rännakul 💖
Rasmus & Sigrid ☀️

Registreerimine

Valige sobiv aeg ja lisage andmed