GongSPA™-heliteraapia kontsert

GongSPA™-heliteraapia kontsert

Hind:

20€

Kestvus:

1,5h

Aeg:

29. jaanuar 2021 kell 19:00 - 20:30

Üritus Facebook'is

Juhendaja:

ALEX ja KAUSHALYA - Gong SPA™

Sisu:

Oleme rõõmsad, et saame taas kohtuda teiega ning luua helide SPA maastiku, mis tervendab ja toetab organismi.

Mängime Gonge, mis on valitud häälestuses, et tekitada binaural võnkeid. See aitab kuulaja ajul lülituda ümber meditatiivsele või ka unelainele. Kogu organism saab laetud ja immuunsüsteem toetatud.
Lisaks gongidele kõlavad meie helide SPA sessioonil ka kristallkausid, Tiibeti laulvad kausid, Rav-trumm, ookeanitrumm, ülemhelilaul ja trummide pehmed rütmid, Koshikellad.
See unikaalne helitervendusmeetod on olnud kasutusel juba aastatuhandeid. Tema juured ulatuvad kagu-aasiasse. Gongi peetakse üheks maailma vanimaks instrumendiks. Just nii nagu trummigi.
Gongidega loome naturaalseid alghelisid ja rütme, mis soodustavad muutunud teadvuse seisundite teket ja sügavat "ühenduse" tunnet kõiksusega.
Neid seisundeid võib käsitleda kui isiklikku praktikat ning samas ka kui füüsilise keha heaolu vibroakustilist massaži ja immuunsüsteemi "boostingut".

MEIST:
Oleme Kaushalya ja Alex (Jagaspace Gong SPA).
Oleme õppinud Eesti Muusika- ja Teartikadeemias muusikaterapeudiks ning Don Conreaux Gongmaster Training Õpetaja koolitusel.
Meie tänane tegevus on seotud kursuste läbiviimisega, koolitame välja gongimeistreid ja korraldame aktiivse muusikateraapia ringe. Laulu- ja trummiringe täiskasvanutele, loome ekstaatilise tantsuteraapia muusikat ja jooga muusikat.
Loe rohkem meie tegevuse kohta siit:
www.jagaspacegongspa.com
www.facebook.com/JagaspaceGongSPA

REGISTREERUMINE AVATUD:
jagaspace.gongspa@gmail.com

KÜLLUSEVAHETUS:
Palun tasu ülekandega 20 e
Aleksandr Kardas EE 7522 00 22 102 402 5989
Selgitus: "Jaanuari Gongspa"

TÄHELEPANU:
Kui tunned, et väga vajad seda kogemust, kuid majanduslik olukord ei võimalda, siis kirjuta meile sellest, leiame lahenduse.
Või kui otsustad viimasel hetkel, siis sulas koha peal.

PS. Palun tule kohale 10 varem.

Registreerimine

Valige sobiv aeg ja lisage andmed