Hetk endale! - hingamine (veebitund)

Hetk endale! - hingamine (veebitund)

Hind:

Annetuslik (3-5€)

Kestvus:

25min

Aeg:

Esmaspäeviti kell 11.30-11.55

Juhendaja:

Sisu:

Hea külastaja!
Palume loobuda tunnis osalemisest, kui olete viimase 14 päeva jooksul haigestunud COVID-19-sse või olete olnud kontaktis kinnitatud COVID-19 haigestunuga või esinevad ägeda respiratoorse nakkushaiguse sümptomid (palavik, kuiv köha, hingamisraskused).
-Terviseamet

Hingamine 25´- Hetk endale!

TUND TOIMUB ONLINES!!
Esmaspäeviti kell 11.30-11.55

Jätkan septembrist hingamise, jooga, shindo, tantsu jt tundidega Tao keskuse saalis, live tundidele paralleelselt jääb võimalus tunniga liituda online zoomis: live - formaadis. Vahemaa ei ole takistus, kui oled teises linnas, saad virtuaalselt kohale tulla. Kui oled Tallinnas, tule saali- saame reaalselt kokku. Oled südamest oodatud!

Treeningtundidega saad ühineda tulles Tao keskusesse või zoom - lingi kaudu, mille saadan. Oluline on ette registreerimine, võid seda teha nii Tao Keskuse lehel kui ka meili teel, kirjutades otse regina.onlinestudio@gmail.com Registreerunutele saadan lingi, klikka sellel ja oledki minu loodud hoitud ruumis. Oled väga teretulnud! Hingamine 25´ ja Asthanga joogal on sama link.

Hingamine 25´ - hetk endale on pranajaamad Hatha jooga baasil.

Hingamine 25´ minutilisel kohtumisel teeme vähemalt ühe hatha jooga pranajaama, (mõnikord kaks). Mõnel päeval lisaks ka ühe kriya (mitte iga kord). Nii võib tunnis olla näiteks Nadi Shodana pranajaama, kapalbhati pranajaama, bhamari pranajaama ja Kaya krija või mõned muud pranajaamad ning kriyad. Hingamise praktikad aitavad maandada stressi ning häälestuda iseenda sisemisele kompassile.

Kuigi Hingamine 25´ on ideaalne sissejuhatus järgnevaks algavaks Asthanga jooga tunniks kell 12.00 (sama zoom-link), võid kiirel päeval tulla lihtsalt hingama. Õpetaja kinnitab, et tervisele on kasulik ka mediteerida ning praktiseerida ka Anapanasatiga „mindfullness of breathing“ ja teisi Sulle sobivaid hingamise praktikaid.

Tunnis võib olla:
Nadi Shodana pranajaama.
Hingamine vahelduvalt mõlema ninasõõrme kaudu.

Kasulikkus: Tasakaalustab mõlema ajupoolkera tööd.
Tasakaalustab energiate liikumist kehas.
Tekitab rahutunde.
Suurendab teadlikkust õhu voolamisest ninasõõrmetes.
Eemaldab väiksemad takistused ninasõõrmetest.
Hingamine vasakust ninasõõrmest aktiviseerib parema ajupoolkera tööd.
Hingamine paremast ninasõõrmest aktiviseerib vasaku ajupoolkera tööd.
Tasakaalustab meheliku ja naiseliku energia, „plussi ja miinuse“, päikese ja kuu energia.

Kapalbhati pranajaama.
Eesaju puhastav hingamine. „Särava kolju“ hingamine.

Kapalbhati on tegevus, mis loob valguse ja selguse seisundi kehas ja meeles. Eemaldab ninakäikudest eritised. Kuna see stimuleerib närvisüsteemi, on soovitatav seda kasutada päeva esimeses pooles (mitte õhtul), et hoida end kogu päeva aktiivne. Kapalbhati pranajaama on hea praktika enne teisi pranajaamasid ning sel on palju kasulikke mõjusid; omab puhastavat mõju kopsudele, tasakaalustab ja tugevdab närvisüsteemi, tõstab tule elementi kehas, põletab ära Ama (mürgid) kehas, parandab seedimise efektiivsust, alandab liigset Vatat ja Kaphat, reguleerib endokriinsüsteemi ja omab mitmeid teisi kasulikke mõjusid.

Kaya Kriya
Kaya- kogu keha
Kriya- puhastus või (tegevus)

Kasulikkus: Vabastab mentaalsest pingest, eemaldab ärevuse, leevendab unehäireid, rahustab meele, annab sügava rahutunde ja hea kontsentratsiooni.
Hingamine 25´ algab täpselt 13.00, zoom-ruumi saad sisse 10 minutit varem, hingamisest läheme sujuvalt Asthanga joogasse, kuhu oled loomulikult ka väga teretulnud. Kui Sul pole võimalik pikemalt olla, siis võid ka ainult hingama tulla!

Tunniga alustame täpselt 11.30, zoom-keskkonda saad sisse ca 5 minutit varem!

Hingamine Online ENERGIAVAHETUS, kes tuleb ainult hingama!
1x pääse annetuslik (ca 3-5 eur, võid tulla hingama 25´ ka tasuta)

Õpetaja ise kohal alates 11.20!

Teiste Regina tundide ENERGIAVAHETUS!
(Ashtanga jooga, Hatha jooga, Yin jooga, Vinyasa jooga, Shindo ja tantsu tunnid)

Esimene tund TASUTA

1x pääse elus 10 € (või vastavalt Sinu soovile ja võimalustele vähem/ või rohkem)
1x pääse virtuaalselt 8 € (või vastavalt Sinu soovile ja võimalustele vähem/ või rohkem)
Osaleja saab lähtuvalt oma soovist ja majanduslikest võimalustest tasuda rohkem või vähem. Et kel raskemad ajad, ei jääks ukse taha, ja kes soovib õpetajat enam toetada, on ka see võimalus. Treeningute eest saab tasuda kohapeal sularahas, või teha ülekanne Regina Herodese ettevõtluskontole LHV EE397700771004273379.
5 x kaart 35 €
10 x kaart 65 €

Eratreening (individuaaltund) ja konsultatsioon 40 € või vastavalt Sinu võimalustele.
Kui Sulle meeldib minu töö, stiil ja Sa saad ning soovid panustada rohkem, olen väga tänulik, kui Sul on kitsas käes panusta nii palju, kui soovid ja saad! Tule räägi!
Küsi õpetajalt infot, kas on võimalik soetada ka kuukaart ja 30-päeva kaart!

Õpetaja toetab ise!

Maailmas toimuva kriisi tõttu on raskustesse sattunud väikeettevõtjatele, üksikemadele soodustus minu tundides -50% (5.- eur kord). Kood- "Koos läbi"! Seda võivad kasutada ka teised, kes seda vajavad, tule räägi!

Kes soovib õpetajat toetada!

Ettevõtluskontolt lähevad iga kande puhul maksud kohe maha, minu erakontolt maksud maha ei lähe, kuid ma ei saa seda kontot kasutada tundide ja trennide läbiviimiseks, aga kui soovid lihtsalt toetada minu tegemisi, on teretulnud annetused ka erakontole EE622200001107072202 REGINA HERODES Swedbank.

Üldinfo:

Palume kõigil järgida vastutustundliku käitumise reegleid:
· iga inimene peseb või desinfitseerib hoolikalt käsi; pärast tundi desinfitseeri matt
· köha, nohu, palaviku või muu haigustunnuse korral palun jää koju;
Registreerumine on vajalik ja toimub kas TAO Keskuse kodulehe kaudu või kirjutades otse regina.onlinestudio@gmail.com
Kui tuled online tundi, tee palun kanne enne tundi.
Selga palun panna liikumist võimaldavad riided.
Soovi korral võta lähedale käterätik, veepudel ja taastumiseks plaani endale üks tervislik amps. Treeningutele zoom-ruumi saab kohale 5 minutit enne algust ja õpetaja saadab lingi.
Elus tule palun kohale 5-10 min varem.
Tund on lastesõbralik, et võid koos beebi või lapsega tulla! Lapsed on loomulik osa elust.

Kutsu mind külla on-line!

Võin teha tunni, koolituse, loengu ritriidi spetsiaalselt Sinu seltskonnale: nii suurtele kui väikestele. (Eesti, inglise ja vene keeles). Tulen hea meelega külalisõpetajana ka sünnipäevale või üritusele! Mina loon ruumi, et saaksite avaneda ja avastada! Lisaks on võimalus panna endale aeg kirja eratundi ning konsultatsioonile. Saa oma meelte meistriks, lisa oma tööriistakohvrisse toetavaid praktikaid!

Juhendaja Regina Herodes
regina.onlinestudio@gmail.com

Tel: +372 5500995 (vastan võimaluse korral)

Registreerimine

Valige sobiv aeg ja lisage andmed