Kevin James Carrolli Hingelaulude kontsert

Kevin James Carrolli Hingelaulude kontsert

Hind:

Kestvus:

Aeg:

6. mai kell 19:00

Üritus Facebook'is

Juhendaja:

Kevin James Carroll

Sisu:

Kevin James Carrolli Hingelaulude kontsert

ॐ Rõõm anda teada, et meie suur sõber maailmakuulus mantrate laulja Kevin James Carroll on tulemas Eestisse, et lükata käima Väelaulude & Mantrate suvine hooaeg.
NB! Soovitame pileti kohe ära soetada. Kevini kontserditel Eestis on käinud tavaliselt paarsada inimest aga seekord on Tao keskuse hubases saalis vaid 70 kohta.

  1. mail kell 19:00-21:00
    Tallinnas
    Tao Keskuses, Rotermanni 2
    Piletid Fientast: https://bit.ly/3uS3ZDt

üksikpilet 35.-
Sõbrapilet kahele 60.-
Kolmikpilet kolmele 81.-
Pilet kohapeal 40.-

"Ilma Kevinita poleks mina sellisel tasemel Väelaulude tegija nagu ma olen. Temaga koos mängides õppisin võimsa lükke kuidas energiat muusikaga liigutada ja terve saal lendu tõsta. Soovitan selle meistri kontserti väga soojalt!"
Tom Walsberg

ॐ Austraaliast pärit Kevin James Carroll on imeline näide südamlikkusest ja alandlikkusest ning seda väljendavast muusikast. Kevin on andnud kontserte Austraalias, Jaapanis, Soomes, Rootsis, Indoneesias ja mujal. Praktiseerides bhakti joogat (armastuse ja südame jooga) 1990. aastast alates, juhendab Kevin lauluringe ja töötubasid joogafestivalidel ja stuudiotes üle maailma. Tema lauluringid aitavad inimesi väestada ja taasluua ühenduse oma südamega ning avardada üksolemist meis kõigis.

ॐ Kevin paneb südamehelid võnkuma põimides iidsed mantrad oma palvetega. Ta on noppinud üles mõjutused traditsioonilise india kirtani, keldi ja sufi meloodiatest ning ühendab need lääne folkmuusika ning maailma rütmide ja instrumentidega. Enamik tema laule on inglise keelsed või põhinevad iidsel sanskritil ja selle interpretatsioonil muusikas.

Kevin Jamesi koduleht www.kevinjamesheartsongs.com/

Registreerimine