KUUES MEEL- Blindfold Dance - kakao ja helirännakuga

KUUES MEEL- Blindfold Dance - kakao ja helirännakuga

Hind:

33€

Kestvus:

4. novembril kell 18:30-22:00

Aeg:

Juhendaja:

Sisu:

KUUES MEEL - Sensuaalne Blindfold Dance - tsremoniaalse kakao ja helirännakuga
R 4. novembril kl. 18:30-22:00 / Tao keskus
Kui sulgeme silmad, teravnevad kõik muud meeled.Kuuleme paremini, tunneme ennast, ruumi, maitseid, lõhnu võimendatult. Avaneb kuues meel, intuitiivne taju ja häälestumine kõrgendatud seisunditele.
On vaja ainult teha taotlus olla avatud ja jälgida oma tundeid, siis saab taipamisi ja vastuseid oma küsimustele.

 1. novembril saame end koos tunda end vabalt oma avanemises - keegi ei näe meid, kõigil on silmad kinni ja sind toetavad juhendajad, kes loovad turvalise ruumi.
  Kutsume Sind endaga rändama tantsu- ja helimeditatsiooni vormi, kus saad kogeda erilist seisundit erksa muusika ning helielamuse läbi, kus liigud ja tantsid kinniseotud silmadega.
  ☕ Alustame ringi koos tseremoniaalse DaliLeo kakaoga ja taotlusega olla veel suuremas avatuses ja ekstaatilises südant avavas ühenduses teineteisega. 💜
  💃🕺 Seejärel tuleb aktiivne osa, kus saame liikuda nagu keegi ei vaataks ja keegi ei vaatagi:)
  Tantsime suletud silmadega ja kontakt tantsimine lubatud nende vahel, kes on sellele avatud - sinu piirid ja soovid on ruumis austatud.
  🟢Meie aju on üles ehitatud nii, et kui piirata ühte tajukanalit, siis teiste meelte tajumisvõime loomulikul moel teravneb.
  Seetõttu on silmade katmisel eriti tugev mõju ümbritsevate helide, muusika, lõhnade ja ruumi tajumisele. Muutudes kirkamaks ja selgemaks, võimaldades rohkem keskenduda füüsilistele aistingutele, sisemistele kogemustele ja alateadvusest esiletõusvatele kujunditele.

🎶Aktiivsele osale järgneb lõõgastav helimeditatsioon gongide, helikausside ja harfiga.
Gongide ja muude muusikainstrumentide meeliülendavad helid viivad sügavasse lõdvestumise seisundisse, kus käivituvad organismi enesetervendamise protsessid.
✅Tekib muudetud teadvuse seisund, kus tekivad imelised kujutlused, taipamised ja mittetavapärased lahendused sügavamast mõistmise tasandist.
✅Meditatiivses seisundis saame end ümber programmeerida, vabaneda negatiivsetest mustritest ja häälestuda positiivsetele muutustele.
✅Helimeditatsiooni ajal saame integreerida oma kogemused, lõõgastuda ja taastada oma jõu.

Meiele tulles saad:
➡Sügava lõõgastuse
➡ Rahu ja terviklikkuse tunde
➡ Tõstetud tuju
➡ Aktiveerid immuunsuse
➡ Tasakaalustatud ja puhastatud energiakeskused ehk chakrad
Osalemiseks pole vaja erioskusi. See on igaühele kättesaadav praktika. Sa ei pea midagi tegema, on vaja lihtsalt lesida ja lubada endal olla helides ning võtta vastu ilma hinnanguteta see kogemus, mis tuleb.

Läbi viivad:
💜 DENIS VINOGRADOV ja LILIA MÄRTMAA: Muusikud- multiinstrumentalistid, heliterapeudid, ülemhelide häälijad, kes loovad helidega maagilisi maastikke.
💜 JANA SOLOM: Šamanistlik helitervendaja ja tseremoniaalse kakao rigide läbiviija.

OSALUSTASU: 33€ Tasuda saab kohapeal sularahas või ettemaks EE141010220274815228 HELIVÄGI OÜ pangaarvele
Osalejate arv on piiratud.
Palume eelnevalt registreerida.

REGISTREERU ONLINEs:
http://helid.ee/index.php/reg-3/

või 📞559 30 551, 5628 5229, 58 506 718 📭 info@helid.ee
🏛 AADRESS:Tao Keskus, Rotermanni kvartal, Rotermanni 2, Tallinn
VÕTA KAASA;
mugav riietus, mille saab tantsida ja lesida. Tantsime paljajalu, sokkides või kergetes vahetusjalatsites. Helimeditatsiooni jaoks on vaja matti, tekki ja patja!


6 ЧУВСТВО - Blindfold - Танцевальная и звуковая медитация с какао церемонией (с закрытыми глазaми)
ПТ 4 ноября в 18:30 в Тао центре, 3 этаж, Ротерманни 2
Когда мы закрываем глаза, все остальные чувства обостряются.
Мы лучше слышим, чувствуем себя, пространство, вкусы, запахи усиливаются.
Открывается шестое чувство, интуитивное восприятие и настройка на возвышенные состояния.
Нужно только сделать намерение и наблюдать за своими ощущениями, тогда вы получите инсайты и ответы на свои вопросы.
4 ноября приглашаем вас смело открываться вместе - нас никто не видит, у всех закрыты глаза, а вас поддерживают инструкторы, которые создают безопасное пространство.
Это настоящая танцевальная и звуковая медитация, во время которой вы сможете испытать особые состояния сознания с помощью специально подобранной музыки и живых звуков гонгов, арфы и других инструментов.
☕Мы начнем с церемониального какао DaliLeo, который помогает соединиться с энергией сердца и со своим высшим Я💜
💃🕺Затем будет активная часть, где можно двигаться и танцевать с закрытыми глазами. Вы сможете прожить новый яркий опыт в музыке через движение и танец с повязками на глазах под специально подобранный диджей-сет.
🟢 Наш мозг устроен таким образом, что при ограничении одного из каналов нашего восприятия, естественным образом обостряется восприятие других органов чувств. Поэтому, прикрывая глаза, окружающие звуки, музыка, запахи и пространство имеют особенно сильное воздействие, становясь более яркими и чёткими, позволяя больше сконцентрироваться на физических ощущениях, внутренних переживаниях, внутреннем опыте и подсознательных образах.
🎶 За активной частью следует расслабляющая звуковая медитация с гонгами, поющими чашами, кельтской арфой и другими музыкальными инструментами.
Живое объемное звучание не сравнимо ни с чем!
➡ Оно погружает в состояние глубокого расслабления, в котором запускаются процессы самовосстановления организма,
➡ Тело и ум получают долгожданный отдых, снижается уровень стресса и тревожности.
➡ Кроме этого, возникает измененное состояние сознания, в котором приходят яркие образы, инсайты и нестандартные ответы на вопросы.
➡ В глубоком медитативном состоянии мы можем перепрограммировать себя, убрать деструктивные программы и настроиться на самое лучшее.
Это практика, доступная каждому человеку. Вам не надо «уметь» медитировать, надо только лечь и позволить себе быть в Звуке без изначальных предубеждений, без оценок, готовым принять тот опыт, который может прийти.
Ведущие:
ДЕНИС ВИНОГРАДОВ и ЛИЛИЯ МЯРТМАА: Музыканты-мультиинструменталисты, звукотерапевты, создающие из звуков волшебные пейзажи.
ЯНА СОЛОМ: шаманская звуковая целительница и ведущая кругов церемониального какао.

СТОИМОСТЬ УЧАСТИЯ: 33 €
Вы можете оплатить на месте наличными или заранее на банковский счет EE141010220274815228 HELIVÄGI OÜ
количество участников ограничено. Пожалуйста, зарегистрируйтесь заранее.

ЗАРЕГИСТРИРУЙТЕСЬ ОНЛАЙН:
http://helid.ee/index.php/reg-rus/
559 30 551, 5628 5229
info@helid.ee

🏛АДРЕС:
TAO Keskus

С СОБОЙ:
Одежда, в которой вам будет удобно двигаться и лежать. На месте имеются маты и пледы для звуковой медитации, но можно взять свои. Желательно также взять бутылку воды без газа.

Registreerimine

❤️