Loovteraapia täiskasvanutele (Uus!)

Loovteraapia täiskasvanutele (Uus!)

Hind:

20€

Kestvus:

2h

Aeg:

Pühapäeviti kell 12:00 - 14:00

Üritus Facebook'is

Juhendaja:

Sisu:

Loovteraapia on koht, kus avardada oma teadmisi iseendast ja meid ümbritsevast maailmast.

Grupp on osalejale suurepäraseks positiivseks peegliks, mille kaudu saada uusi vaatenurki erinevatele elulistele teemadele. Igal tunnil on erinev teemaatika ning iga grupp loob uue ja ainulaadse energeetilise keskkonna, läbi mille loovus avaldub.

Grupis kehtivad reeglid tagavad koos osaleja hea südametunnistusega turvalise keskkonna:
Jagatud info jääb grupisiseseks.
Püüd suhtuda kõikidesse avatud meelega ja aktsepteerivalt.

Olulised pole kunstioskused, vaid individuaalse kunstitöö loomise protsess ning selle käigus üles kerkivad mõtted, ideed ja lahendused. Olgem iseenda uurijad.
Tunni raames kasutatakse lisaks kunsti vahenditele meditatsioonitehnikaid, muusikat, kirjutamist, mõnikord ka paaristööd. Tunni alguses ja lõpus toimub vestlemine.
Kõik eelnimetatud tehnikad aitavad jõuda osalejal lähemale erinevate küsimuste vastustele ja alateadlikule infole iseendas.
Tunni teemad on nähtavad TAO Keskuse kodulehel tunniplaanis.
Septembrikuu tunnid on teemade poolest omavahel seotud, teineteist täiendavad.

Osalustasu: 20EUR

Registreerumine toimub TAO Keskuse kodulehel.
Kuna kohtade arv on piiratud, anna kindlasti enda mitte tulekust teada e-maili teel!

Vajalikud kunstivahendid on koha peal olemas.
Vajadusel võta kaasa mõni endale oluline kunstivahend, millega soovid tööd teha. Selga mugavad riided, soovi korral haara kaasa märkmik isiklike mõtete kirja panemiseks.

Kohtumise teema 6.09.2020: Hinge ülesande kaardistamine läbi loovtöö.
Kui oled teadlik/saad teadma oma tõelisest kirest, aitab universum sul seda teostada. See võib tunduda esialgu raske, kuid see ei ole võimatu. Ülesanne, mida oleme siia ilma tulnud tegema, on võimalik ära tunda oma südames. Enda ande jagamine teistele, on enda hinge viljade jagamine, mis pakub rõõmutunnet. Loovtöö väljund võimaldab ligipääsu enda alateadlikule infole või istutada endasse järgmise vajaliku sammu seeme.

Kohtumise teema 13.09.2020: Iseenda kuulamise kunst.
Harjumus ja usaldus iseenda sisetunnet südamega kuulata mängib suurt rolli selles, kui õnnelikuna me ennast igapäevaselt tunneme. See aitab vältida liigset stressi, vaimset väsimust, ärevust, depressiooni. Lisaks hoiab eemale füüsilised haigused, nõrga immuunsuse. Igati kasulik harjumus, mida praktiseerida läbi loovteraapia, kuna see võimaldab näha kaugemale enda alateadvusest. Oleme ja õpime olema iseenda eksperdid. Sel moel ei lase me end kontrollida välisel, vaid omame suuremat kontrolli iseenda elu üle.

Kohtumise teema 20.09.2020: Julgus.
Seeme ei tea, mis on juhtumas, sest seeme ei ole lille tundnud. Ta ei oska isegi uskuda, et temast võib saada kaunis lill. See on pikk teekond ning alati on ohutum üldse mitte teele asuda, kuna rada on tundmatu, miski pole kindel. Retkel ootab ees tuhat ohtu ja kõva kesta sisse peitu jäädes oleks seemne elu turvalisem. Sellegipoolest alustab võrse seemnest teekonda tundmatuse, päikese ja valguse poole. Seeme on unistuse kütkes ja liigub edasi ning kasvab.

Kohtumise teema 27.09.2020: Loobumine ebavajalikust.
Loobumine teeb ruumi uuele vajalikule, ravib klammerdumise, ootused, stressi ja perfektsionismi. Ta võimaldab esile kerkida uutel eesmärkidel ja suundumustel. Selleks on tarvis soovi muutuda ja loobuda nõudmistest. Sellega ei kaota te oma minevikku, vaid jätate selja taha leina, hirmu, süütunde ja kaotuse, mis teid klammerdumise taga varitsevad. Valides loobumise kasuks, lasete oma meeldivusel rohkem pinnale ilmuda ja teie elu saab uue kvaliteedi.

Juhendaja Liisi Kõuhkna
e-post – liisikouh@gmail.com
Facebook - Loovterapeut Liisi Kõuhkna

Registreerimine

Valige sobiv aeg ja lisage andmed