Loovteraapia täiskasvanutele - andestamine

Loovteraapia täiskasvanutele - andestamine

Hind:

20€

Kestvus:

2h

Aeg:

8. oktoober kell 17:30 - 19:30

Üritus Facebook'is

Juhendaja:

Sisu:

Loovteraapia täiskasvanutele - andestamine

  1. oktoober kell 17:30 - 19:30

Loovteraapia on koht, kus avardada oma teadmisi iseendast ja meid ümbritsevast maailmast.
Grupp on osalejale suurepäraseks positiivseks peegliks, mille kaudu saada uusi vaatenurki erinevatele elulistele teemadele. Igal tunnil on erinev teemaatika ning iga grupp loob uue ja ainulaadse energeetilise keskkonna, läbi mille loovus avaldub.

Grupis kehtivad reeglid tagavad koos osaleja hea südametunnistusega turvalise keskkonna:
Jagatud info jääb grupisiseseks.
Püüd suhtuda kõikidesse avatud meelega ja aktsepteerivalt.
Olulised pole kunstioskused, vaid individuaalse kunstitöö loomise protsess ning selle käigus üles kerkivad mõtted, ideed ja lahendused.

Tunni raames kasutatakse lisaks kunsti vahenditele meditatsioonitehnikaid, muusikat, kirjutamist, mõnikord ka paaristööd. Tunni alguses ja lõpus toimub vestlemine.
Kõik eelnimetatud tehnikad aitavad jõuda osalejal lähemale erinevate küsimuste vastustele ja alateadlikule infole iseendas.
Tunni ülesehitus sisaldab endas vestlusringi alustuseks, 45 min aega loovtöö tegemiseks endale sobival viisil, kirjutamist/vestlemist ja mõtestamist sellest, mis sümboolika kunstitöösse tekkis.
Vajalikud kunstivahendid on koha peal olemas. Vajadusel võta kaasa mõni endale oluline kunstivahend, millega soovid tööd teha. Selga mugavad riided, soovi korral haara kaasa märkmik isiklike mõtete kirja panemiseks.
Oktoobrikuu teemad sisaldavad endas vanadest käitumise- ja mõttemustritest lahti laskmist (4.10), andestamise teemat (8.10), peresuhteid (15.10) ning soovitud eesmärkide püstitamist läbi loovprotsessi (25.10). Tunnid ei toimu see kuu 11 ja 18.10.
Oluline tundidesse registreerumine e-maili kaudu või TAO Keskuse kodulehel. Palume teada anda ka enda mitte tulemisest.

Ilusat sügist!

Osalustasu: 20EUR

Juhendaja Liisi Kõuhkna
e-post – liisikouh@gmail.com
Facebook - Loovterapeut Liisi Kõuhkna

Registreerimine

Valige sobiv aeg ja lisage andmed