Meditatsioonikursus - Julgus Muutuda

Meditatsioonikursus - Julgus Muutuda

Hind:

67€/300€

Kestvus:

1h

Aeg:

Kolmapäev 19.00-20.00

Üritus Facebook'is

Juhendaja:

Sisu:

MEDITATSIOONIKURSUS "JULGUS MUUTUDA"

UUS kursus alustab 6. septembril ning kestab detsembri lõpuni. Kui võtta ükskõik millisele teisele kursusele lisaks, on meditatsioonikursuse hind -50%. Soodustus lisatakse ostukorvis automaatselt.

Aeg: Kolmapäev 19.00-20.00
Koht: Tao keskuse ülemine saal, Rotermanni 2, Tallinn. Võimalus osaleda ka online.
Registreerimine: https://omika.ee/products/meditatsioonikursus-algajatele

Miks me ei tunne ennast kogu aeg mõnusalt? Miks me oleme leppinud kannatuse kui paratamatusega ja hakanud seda normaalseks pidama? Kas poleks tore, kui võimekus probleeme lahendada kasvaks hüppeliselt?

Peame olema piisavalt julged, et võtta vastu OTSUS MUUTUDA. Hakata tegutsema radikaalselt väljaspool raame. Ainult nii oleme teel siiruse, isikliku jõu ja tarkuse suurenemise suunas. Ainult nii avaneb elu lummav sügavus ja võimalused, millest me isegi unistada pole julgenud.

Möödunud suvel Dr Joe Dispenza süvaõppe läbinud Annika Allikmäe koondab kokku kõige sügavamad baasteadmised ja kiiremad meetodid emotsionaalsest valust vabanemiseks ning piiramatuks isiksuse transformatsiooniks. Meetodid ise on tippelegantsed - täpsed, peened ja õrnad. Kasutatavad keset argipäeva. Ei sea sõltuvusse ühestki õpetusest. Töötavad võrdselt nii ateisti, uskliku, skeptiku, küüniku kui pragmaatiku peal. Iga kultuurilise tausta puhul. Igas vanuses.

Tundi on võimalik pilet osta ka läbi STEBBY platvormi - peale pileti soetamist saada meile piletikood annika@omika.ee. (Läbi Stebby piletit ostes eraldi kodulehel registreerima ei pea).

Õpetaja: Annika Allikmäe
Eratundide broneerimiseks saada kiri annika@omika.ee
Registreerimine: https://omika.ee/products/meditatsioonikursus-algajatele

Registreerimine

omika.ee