Meditatsioonikursus - Julgus Muutuda

Meditatsioonikursus - Julgus Muutuda

Hind:

Kestvus:

Aeg:

Kolmapäeviti 19.00

Üritus Facebook'is

Juhendaja:

Sisu:

MEDITATSIOONIKURSUS "JULGUS MUUTUDA"

Miks me ei tunne ennast kogu aeg mõnusalt? Miks me oleme leppinud kannatuse kui paratamatusega ja hakanud seda normaalseks pidama? Kas poleks tore, kui võimekus probleeme lahendada kasvaks hüppeliselt?

Peame olema piisavalt julged, et võtta vastu OTSUS MUUTUDA. Hakata tegutsema radikaalselt väljaspool raame. Ainult nii oleme teel siiruse, isikliku jõu ja tarkuse suurenemise suunas. Ainult nii avaneb elu lummav sügavus ja võimalused, millest me isegi unistada pole julgenud.

Värskelt Dr Joe Dispenza süvaõppe läbinud Annika Allikmäe koondab kokku kõige sügavamad baasteadmised ja kiiremad meetodid emotsionaalsest valust vabanemiseks ning piiramatuks isiksuse transformatsiooniks. Meetodid ise on tippelegantsed - täpsed, peened ja õrnad. Kasutatavad keset argipäeva. Ei sea sõltuvusse ühestki õpetusest. Töötavad võrdselt nii ateisti, uskliku, skeptiku, küüniku kui pragmaatiku peal. Iga kultuurilise tausta puhul. Igas vanuses.

Aeg: Kolmapäeviti 19.00. Kursus kestab 7. september - 21. detsember 2022.
Koht: Tao keskuse ülemine saal, Rotermanni 2, Tallinn.
Tundi on võimalik pilet osta ka läbi STEBBY platvormi - peale pileti soetamist saada meile piletikood info@omika.ee. (Läbi Stebby piletit ostes eraldi kodulehel registreerima ei pea).

Kui võtta lisaks ükskõik millisele teisele Omika kursusele, on meditatsioonikursuse hind -50%. Paketi registreerimiseks kirjutada meil annika@laronda.ee
LISAINFO OMIKA KODULEHELT: https://omika.ee/products/meditatsioonikursus-algajatele

Õpetaja: Annika Allikmäe
Eratundide broneerimiseks saada kiri annika@laronda.ee

Registreerimine

omika.ee