Online Shakti flow & tantsuteekond seekord ainult naistele!

Online Shakti flow & tantsuteekond seekord ainult naistele!

Hind:

(Esimene tund TASUTA!)

Kestvus:

3,5h

Aeg:

kell 16:30 - 20:00

Juhendaja:

Sisu:

Regina Tantsulabor esitleb:
Online Shakti flow tund ja Tantsuteekond - naistele!
"Kergusesse, Helgusesse ja Küllusesse"
See, millele keskendud, see kasvab!

Naiste kolm selle teemaga kohtumist toimuvad 18.04, .25.04 ja 2.05!
Edaspidi on peale Shkati Flow tundi ka tantsuteekondi, kuhu on oodatud nii mehed, kui naised! Et kui oled mees, varu kannatust, peagi oled ka meie hoitud ruumi oodatud!

Sündmus on ONLINE ZOOMis: LIVE - FORMAADIS.
Ühineda saad zoom - lingi kaudu, mille saadan. Oluline on registreerimine, võid seda teha meili teel, kirjutades otse regina.onlinestudio@gmail.com või TAO Keskuse kodulehe kaudu! Registreerunutele saadan lingi, klikka sellel ja oledki minu loodud hoitud ruumis. Oled väga teretulnud! Lingi saadan ainult registreerunutele. NB! Vajalik registreerimine on Laupäevaks enne 14.00, kuid, kui saad lingi kelleltki imeliselt naiselt hiljem võid ka otse sündmusele tulla!
Usaldan, et jõuavad kohale just õiged naised!

PÄEVAKAVA

16.30- 17.00
Triin Hio loeng naiselikkuse müsteeriumit avades
Kuidas eeterlike õlidega toetada naisenergia loomulikku voolamist, sensuaalsust ja seksuaalsust; kuidas keskenduda küllusele, kergusele ja helgusele! Kuidas tervendada südant ja avada süda armastusele, kaastundele, hoolivusele ja usaldusele. Kuidas äratada endas elurõõmus ja kütkestav tütarlapse energia. Kuidas tasakaalustada hormoone. Saad teada ka, millised tooted aitavad kaasa ilule ja igavesele noorusele! Triin avab õlide saladusi, mis toetavad naist oma keha armastamisel ja räägib ka kuningannalikest lilleõlidest, mis sobivad imeliselt naiseliku naise lõhnaõlideks. Ta jagab oma isiklikke kogemusi ja õliderituaale. Triin on meiega kõik kolm kohtumist ja loodetavasti ka edaspidi - ega ühe korraga jõuagi kõike avada! Ja Shatki flow ja tantsuteekondade sündmused jätkuvad, et kui meile väga meeldima hakkab, siis pikendame naiste kohtumisi ja jätame mehed ootele! Loengul osalemine on väga soovitav, kuid kui Sul on ajalised raamid võid otse tulla ka Shakti flow tundi!

17.00 - 18.15
Regina Herodes online Shakti flow tund

Shakti flow algab naisteringi, tutvumise ja vabatahtliku jagamisega. Shakti Flow on voolav ja väestav tund on naistele, et saada kontakt oma lummava iluga, ürgse jõuga, õrnusega, pehmusega, tugevusega, intuitsiooniga ning imeliste teiste naiselike ja taevalike kvaliteetidega. Iga tund on erinev ja loon siin enda uue naiste ringi- ruumi loon Zoom-keskkonna kaudu. Tule ja liigume, rullime, voolame, sirutume, sukeldume, tantsime, raputame ja avaneme. Laseme lahti ning sünnime uuesti, vajume sügavale endasse ja siis keerleme kerguses ning mängulisuses. Ka edaspidi erisündmustel algab alati edaspidi Shakti Flow tund kell 17.00!

Shakti flow sobib hästi enda tuumale häälestamiseks ning see on sissejuhatus järgnevaks online - tantsuteekonnaks. Tund moodustab terviku järgneva tantsuteekonnaga. aised on oodatud osalema mõlemas kohas: nii Shakti flow`s kui edasi Tantsurännakul- tegelikult see on üks tervik ja üks protsess. Shakti flow tunnis loome ühisenergiat ja raputame minema igapäeva virvarri! Kuid kui oled naine, kel on kiire päev, ja suudad ennast ise sobivasse seisundisse häälestada, võid tulla ka otse tantsuteekonnale. Kui Su ajagraafik ei luba edasi tantsu teekonnale tulla, siis suured tänud, aga tegelikult on parim kogu protsess kaasa teha!

18.15-19.30 (20.00)
Regina Herodes online Tantsuteekond naistele

Esimesed 3 korda ainult naistele, (edaspidi on teekondi nii ainult naistele, kui ka meestele ja naistele. Jälgi uudiskirja ning erisündmusi)

Tantsuteekonnad on erinevate teemadega– esimeste tantsurännakute nimi on “Kergusesse, helgusesse, küllusesse!” Tegemist on protsessiga, kus sukeldume iseendasse, rütmidesse ja liikumisse. Naised on end mõnusalt jumalannalikku seisundisse häälestunud ja energiad voolama liigutanud. Märksõnadeks on südame tee, intuitsioon, hinge tarkus, energiate tasakaalustamine, tasakaalu leidmine, isiklik vägi, teadlikkus, kohalolu, alistumine hetkele, vabaks laskmine, puhastumine, rõõm, kergus, helgus, küllus. Pilk suunatud sissepoole, vahel tantsime silmad kinni, kasutame sageli häält ja kulgeme hoitult avastusretkele iseenda avarustesse! Kui on teekond ainult naistele siis sukeldume vastavalt teemale toetavas naiste ringis koos tantsu.

Edaspidi, kui uks on avatud ka meestele, siis mehed peavad selleks sündmuseks ise kodus ette valmistama, väga hea on selleks näiteks meditatsioon. Laupäevastel tantsuteekondadel on erinevad teemad- mõned teemad korduvad mitu kohtumist, siis tulevad uued. See tund aitab maha raputada stressi, hirme, kõike liigset ja häälestuda tervisele, ilule- saa kontakt on isikliku väe ja teadlikkusega!

Tund lõppeb lõpulõõgastusega ning jagamisringiga!
Kuna tegemist on protsessiga on lõpuaeg orienteeruv-lõpetame protsessid ära!

Tantsurännakuid hakkasin tegema ca 15-20 aastat tagasi ning kutsusin ennast Tantsulaboriks. Tantsulabori üks kõrghetki oli siis, kui elasin metsas Kooraste kandis ja kohtusime väekate Põlva naistega ja tantsisime koos 3-4 tundi, läbides erinevaid teekondi, viimane neist oli vabas õhus Taevaskojas.

Regina Online tundide ENERGIAVAHETUS!
(Shakti flow, Tantsuteekonnad, Hatha jooga, Asthanga jooga, Shindo ja tantsu tunnid)

Esimene kohtumine TASUTA, kuid kui soovid panusta Regina Herodes ettevõtluskontole oma valitud, nii palju, kui soovid LHV EE397700771004273379!

1x pääse 10 € (või vähem/ või rohkem)
Naistele Shakti flow + Tantsuteekond 10 eur (või rohkem/ või vähem) Kui osaled ühes tunnis, ikka sama tasu.

Osaleja saab lähtuvalt oma soovist ja majanduslikest võimalustest tasuda rohkem või vähem. Et kel raskemad ajad, ei jääks ukse taha, ja kes soovib õpetajat enam toetada, on ka see võimalus. Treeningute eest palun kanne teha Regina Herodese ettevõtluskontole LHV EE397700771004273379.

Kui Sulle meeldib minu töö, stiil ning Sinu sissetulekud jätkuvad ja Sa saad ning soovid panustada, olen väga tänulik, panusta nii palju, kui soovid!

Õpetaja toetab ise!

Projekti käivitumise puhul on aprilli- august (kaasa arvatud) väikeettevõtjatele, üksikemadele soodustus minu tundides -50% (5.- eur kord). Kood- "Koos läbi"! Seda võivad kasutada ka teised, kes seda vajavad ja soovivad, tule räägi! Kuukaart seega vastavalt neile – 50 % 20.- eur/ kuu.

Kes soovib õpetajat toetada?

Ettevõtluskontolt lähevad iga kande puhul maksud kohe maha, minu erakontolt maksud maha ei lähe, kuid ma ei saa seda kontot kasutada tundide ja trennide läbiviimiseks, aga kui soovid lihtsalt toetada minu tegemisi, on teretulnud annetused ka erakontole EE622200001107072202 REGINA HERODES Swedbank.
Üldinfo:

Registreerumine on vajalik ja toimub kas kirjutades otse regina.onlinestudio@gmail.com või TAO Keskuse kodulehe kaudu!
Selga palun panna liikumist võimaldavad riided.
Soovi korral võta lähedale käterätik, veepudel ja taastumiseks plaani endale üks tervislik amps.

Erisündmusele saaab zoom-ruumi saab kohale 10 minutit enne algust ja õpetaja saadab lingi. Et uksed avatud alates 16.20

Kutsu mind külla on-line!

Võin teha tunni spetsiaalselt Sinu seltskonnale: nii suurtele kui väikestele, külalisõpetajana oma sünnipäevale või üritusele! Mina loon ruumi!
Lisaks on võimalus panna endale aeg kirja eratundi ning konsultatsioonile.

Juhendaja Regina Herodes
regina.onlinestudio@gmail.com
Tel: +372 5500995 (vastan võimaluse korral)

Registreerimine

Valige sobiv aeg ja lisage andmed