OSHO Dünaamiline Meditatsioon - 7 päevane

OSHO Dünaamiline Meditatsioon - 7 päevane

Hind:

7 päeva kokku 65€ | 1 kord 10€

Kestvus:

1h

Sisu:

OSHO Dünaamiline Meditatsioon - 7 päeva
https://www.youtube.com/watch?v=sbfVcigkNao
26.Oktoober - 1.November, TAO Keskuses (Rotermanni 2, Tallinn), iga päev 1 tund.

Juhendaja: Deva Lokita (Brenda Randroo), Osho Rahvusvahelise Meditatsiooni Keskuse sertifitseeritud terapeut ja meditatsioonijuht.

OSHO Dünaamilist Meditatsiooni nimetatakse revolutsiooniks teadlikkuses. See on teaduslikult väljatöötatud tehnika arvestades tänapäeva inimese arengut. Osho Dünaamiline Meditatsioon on üks kõige teaduslikemaid meetodeid, et tervendada ja luua terviklikkuse kolme kehaosa vahel - keha, mõistus ja süda - ja kolme aju vahel.

Esimene staadium selles meetodis, spetsiaalset viisi hingamine, mõjutab aju osa, mis võimaldab meil vabaneda suuraju kontrollist. Seega emotsioonid ja instinktid pääsevad valla.

Teine staadium, katarsis, töötab aju osaga, puhastades blokeerunud emotsioonid ja vabastades vanadest vaimsetest mälestustest ja traumadest.

Kolmandas staadiumis, läbi hüppamise ja kasutades spetsiaalset heli, sa liigutad energiat üles oma keha kõrgpunkti ning läbi selle saavutad sügava terviklikkuse tunde. Sa võid saavutada oleku, kus sa hüppad ilma igasuguse pingutuseta viisteist minutit.

Lähtudes nõelravi süsteemist, inimese jalataldadel on mitmeid energiapunkte, mis on väga olulised. On avastatud, et mõjutades jalataldu - nagu sa teed kolmandas staadiumis hüpates, sa mõjutad positiivselt oma aju, seepärast on ka oluline kolmandas staadiumis maanduda labajalgadele.

Neljandas staadiumis - peatudes järsku ja olles liikumatult, jäätunult - kogu süsteem on juba sügavas ühtsuses ja energia liigub vabalt kogu kehas. Sa ei ole enam fragmenteeritud vaid su olemus on voolav. See on põhialus millest sa saad kogeda iseennast. Nagu Osho ütles, kõik ülejäänud staadiumid on ettevalmistuseks: see on punkt, kus on võimalik kogeda meditatsiooni.

Viies staadium - Tähistamine!

Ajakava:
E: 08:30 - 09:30
T: 08:30 - 09:30
K: 09:15 - 10:15
N: 8:30 - 9:30
R: 8:30 - 9:30
L: 10:30 - 11:30
P: 10:30 - 11:30

Osalustasu: 65 eur
Tasumine toimub kohapeal, enne kursuse algust, sularahas.
Osaleda saab ka üksikutel kordadel, korra hind 10 eur.
Miinimum kordade arv on 5.

Eelregistreerimine vajalik!
meditatsioon@oshoestonia.ee
tel: 52 81 585
www.oshoestonia.ee

Registreerimine

Valige sobiv aeg ja lisage andmed