OSHO Pulsations "Vabadus sees" / Ошо Пульсации "Свобода внутри"

OSHO Pulsations "Vabadus sees" / Ошо Пульсации "Свобода внутри"

Hind:

50 eurot kuni 1. juunini 2022 ∣ 390 eurot peale 1. juunit 2022

Kestvus:

3,5 päeva

Aeg:

28.-31. juuli 2022

Üritus Facebook'is

Juhendaja:

Prem Svaraj

Sisu:

OSHO Pulsations "Vabadus sees" / Ошо Пульсации "Свобода внутри"

"Vabadus sees" on sügav transformatsiooniprotsess. Selle aluseks on mitmekihiline süsteem, mis võimaldab teha tööd oma keha, teadvuse, energiaga ja emotsioonidega. 3,5 päeva jooksul töötame samm-sammult lihastes paikneva „kaitsekilbiga" (keha krooniliste pingete süsteemiga), taasavastame oma keha tarkuseallikat ja teeme läbi emotsionaalse ümberõppe. Taastame terviklikkuse tunde iseenda sees ja toome tagasi eneseväärtustamise, tundlikkuse, spontaansuse ning vitaalsuse.
Samuti pannakse rõhku keskuse ja oluliste omadustega töötamisele.
Registreeru ja loe grupi kohta lähemalt: http://ludilubvi.tilda.ws/puisachii_ee

Kasutame järgmisi tehnikaid:

 • Alexander Loweni bioenergeetilised harjutused. Aitavad keskendada tähelepanu kehal ja sees toimuvat paremini tunnetada.
 • Wilhelm Reichi kaasajastatud emotsionaalse vabanemise tehnikad. Õpime uuesti oma emotsioone läbi elama, suurema teadvustamise ja hoolimisega iseenda ning teiste suhtes. Isiklike piiride seadmine.
 • Töö „sisemise lapsega". Kui meie „sisemine laps" ei tunne end turvaliselt, on igasugused püüdlused ennast vabastada ja teostada illusoorsed.
 • Leebed hingamistehnikad vitaalsuse ja tundlikkuse taastamiseks meie kehas. Me lõpetame hingamise, kui ei soovi tunda.
 • Harjutuste kompleks „kaitsekilbi" eemaldamiseks ja pehmendamiseks. Kaitsekilp on kehasse kogunenud mitmesuguste krooniliste pingete kogum, veendumuste ja uskumuste süsteem, mis moonutab meie eneseväljendamist ning reaalsuse taju.
 • Energeetilised harjutused ja meditatsioon. Naastes oma keskuse juurde oleme ühenduses võimsa ressursiallikaga, tunnetame iseennast ja oma energiat paremini.

3,5 päevase treeningu käigus tehakse sügavat tööd järgmiste piirkondadega kehas:

 1. Silmade segment.
  Blokeerivad kuni 80% energiast, silmanägemine halveneb ja kaob võime näha ning mõista asjade olemust.
  1. Suuline ja kurgu segment.
   Võimalus endast teada anda, öelda „ei", sõnastada oma soove, harjumus alla neelata ebavajalikku (võõraid emotsioone, sõnu), oskus paluda, olla tundeline ja vastuvõtlik.
 2. Rindkere segment. Kõik emotsionaalsed seosed, oma tunnete aktsepteerimine, oskus oma tundeid väljendada ja läbi elada.
 3. Diafragmaatiline segment. Tagasihoidev klapp „tahan" ja „vaja" vahel.
 4. Kõhu segment.. Haavatavus. Armastuse, aktsepteerimise, läheduse vajadus.
  Registreeru ja loe grupi kohta lähemalt: http://ludilubvi.tilda.ws/puisachii_ee

/RUS/
"Свобода внутри" - это глубокий трансформирующий процесс, в основе которого лежит многоуровневая система работы с телом, сознанием, энергией и эмоциями. В течение 3,5 дней мы будем последовательно, слой за слоем работать с мышечным панцирем (системой хронических напряжений в теле), заново открывать доверие к мудрости своего тела, проходить путь эмоционального переобучения, возвращать свою целостность и самоценность, чувственность, спонтанность и живость.
А так же акцент будет сделан на работу с Внутренним Центром и Сущностыми качествами.

Мы приходим в этот мир совершенно свободными, чувственными и спонтанными, смелыми и любознательными. В каждом ребенке буквально бьет фонтан энергии, творчества и желания наслаждаться жизнью. Куда все это девается потом, когда мы взрослеем?

Наши тела зажимаются, мы перестаем выражать эмоции, радоваться простым вещам, часто устаем и теряем интерес к жизни. Так бывает с каждым в той или иной степени.
Именно так работает наш панцирь - набор хронических напряжений в теле, система убеждений и верований. А еще это называется характером.
Все подавленные эмоции, напряжения начиная с самого детства никуда не деваются, они остаются в нашем теле, контенируются там и удерживаются разными группами мышц.
С детства мы учимся сдерживать гнев, боль, страх, слишком бурную радость, неуместный смех и многие другие эмоции.
На это удержание тратится 70% энергии.

ОШО Пульсации — один из наиболее эффективных методов работы с мышечными и эмоциональными блоками, мешающими нам
быть выразительными, чувствительными и энергичными.

Читать подробнее и записаться можно тут: http://ludilubvi.tilda.ws/pulsation_tallinn

Registreerimine

❤️