Shindo venitustund

Shindo venitustund

Hind:

8€/10€

Kestvus:

1h

Aeg:

Kolmapäeviti kell 12.00-13.10

Juhendaja:

Sisu:

Hea külastaja!
Palume loobuda tunnis osalemisest, kui olete viimase 14 päeva jooksul haigestunud COVID-19-sse või olete olnud kontaktis kinnitatud COVID-19 haigestunuga või esinevad ägeda respiratoorse nakkushaiguse sümptomid (palavik, kuiv köha, hingamisraskused).
-Terviseamet

Shindo venitustund

Kolmapäeviti 12.00-13.10

Tunnid tulevad taas saali, hoitud inspireerivate kohtumiseni!
Jätkan septembrist hingamise, jooga, shindo, tantsu jt tundidega Tao keskuse saalis, live tundidele paralleelselt jääb võimalus tunniga liituda online zoomis: live - formaadis. Vahemaa ei ole takistus, kui oled teises linnas, saad virtuaalselt kohale tulla. Kui oled Tallinnas, tule saali- saame reaalselt kokku. Oled südamest oodatud!
Treeningtundidega saad ühineda tulles Tao keskusesse või zoom - lingi kaudu, mille saadan. Oluline on ette registreerimine, võid seda teha nii Tao Keskuse lehel kui ka meili teel, kirjutades otse regina.onlinestudio@gmail.com Registreerunutele saadan lingi, klikka sellel ja oledki minu loodud hoitud ruumis. Oled väga teretulnud! Hingamine 25´ ja Asthanga joogal on sama link.

Oled oodatud ka enne venitustundi teed jooma 11.30-11.55 on vestlusring, mõnikord koos eeterlike õlidega!

Shindo venitustund

Shindo® võtetega võib saavutada keha ja meele tasakaalu, tänu millele ka loovus, elurõõm ja inspiratsioon pulbitsevad vabalt. Füüsiline keha salvestab kõik meie emotsioonid ja Shindo venitusharjutustega saab endast vabastada blokeeringud ja kehast emotsionaalsed ja füüsilised pinged. Kui eluenergia voolab vabalt, püsib ka tervis hea, harjutused tasakaalustavad keha energiaid, toetad oma immuunsüsteemi ja toetad ennast tervikuna. Lõdvestumine mõjub väga hästi meie tervisele, ilule, enesetundele ja isegi aitab saavutada pikemat elukaart. Tund on väga lihtne ja lõõgastav ning töö on pigem energeetiline. Lisaväärtusena paranevad ka kindlasti painduvus ja liikuvus, kuid see pole eesmärk omaette.

Shindo® – ida ja lääne kohtumispaik
Shindo® on Jaapanist pärit massaaži-, venitus- ja lõõgastusharjutuste süsteem, kus kohtuvad tuhandeid aastaid vana idamaine tarkus ning kõige uuemad teadmised inimese anatoomiast- füsioloogiast. Shindo® annab uut jõudu ja ideid suurte muutuste ajas elavale, tulevikku vaatavale inimesele.

Shindo® käsitlus inimesest on terviklik, kus igal elundil ja energiakanalil on täita konkreetsed ülesanded. Erinevad tasakaalutuse seisundid (stress, füüsilised- emotsionaalsed pinged) häirivad inimese loomulikku tasakaalu. Shindo® võtetega saab saavutada keha ja meele tasakaalu, vabastades keha ja vaimu sinna kuhjunud füüsilistest ning emotsionaalsetest pingetest. Lõdvestumise soodne mõju meie tervisele on kõikidele teada. Shindo® tasakaalustab keha energiaid, tänu millele ka loovus, elurõõm ja inspiratsioon pulbitsevad vabalt.

Erinevad tasakaalutuse seisundid, nagu stress, depressioon, lihas- ja emotsionaalsed pinged häirivad inimese loomulikku elujõudu. Shindo® abil avatakse ja hoitakse meridiaanid ehk energiakanalid avatuna. Kehavedelike ja energiate voolamine paraneb, mille tagajärjel suudab organism endast väljutada mürke ja toksilisi aineid, mis on mitmete haiguste põhjusteks.

Meridiaanide venitusharjutused.
Kopsu-jämesoole meridiaan.
Jalad õlgade laiuselt harkis, varbad veidi sissepoole, käed hoida selja taga pöialdega sõrmseongus. Sügav aeglane painutus ette, käed tõusevad tagant üles, käed- jalad sirged.

Maksa-sapipõie meridiaan
Istuda maas, jalad maksimaalselt harkis. Painutus parema jala suunas. Parema käega võtta suurest varbast kinni, hoides peopesa ülespoole. Seejärel viia vasak käsi üle pea ja haarata kinni 4-st varbast. Sama korrata teise poole suunas.

Neeru-põie meridiaan.
Istuda maas, jalad sirgelt paralleelselt ees. Kummarduda ette, vasak käsi üle parema käe ja võtta kinni väikestest varvastest. Jalad on sirged ja pea põlvedel.

Südame-peensoole meridiaan
Istuda maas, jalatallad koos. Käed sõrmseongus ümber varvaste. Seejärel maksimaalne kummardus ette.

Südamepauna-kolmiksoojendi meridiaan
Jalad risti, käed risti. Sõrmed toetuvad põlvedele. Maksimaalne kummardus ette. Tuharad jäävad maha.

Mao-põrna meridiaan
Istuda jalgade vahele põrandale ja laskuda selili. Käed viia üle pea. Võib teha ka ühe jalaga.

Õpetaja ise kohal alates 11.20!

Regina tundide ENERGIAVAHETUS!
(Shindo, Ashtanga jooga, Hatha jooga, Yin jooga, Vinyasa jooga, ja tantsu tunnid)

Esimene tund TASUTA
1x pääse elus 10 € (või vastavalt Sinu soovile ja võimalustele vähem/ või rohkem)
1x pääse virtuaalselt 8 € (või vastavalt Sinu soovile ja võimalustele vähem/ või rohkem)
Osaleja saab lähtuvalt oma soovist ja majanduslikest võimalustest tasuda rohkem või vähem. Et kel raskemad ajad, ei jääks ukse taha, ja kes soovib õpetajat enam toetada, on ka see võimalus. Treeningute eest saab tasuda kohapeal sularahas, või teha ülekanne Regina Herodese ettevõtluskontole LHV EE397700771004273379.
5 x kaart 35 €
10 x kaart 65 €

Eratreening (individuaaltund) ja konsultatsioon 40 € või vastavalt Sinu võimalustele.
Kui Sulle meeldib minu töö, stiil ja Sa saad ning soovid panustada rohkem, olen väga tänulik, kui Sul on kitsas käes panusta nii palju, kui soovid ja saad! Tule räägi!
Küsi õpetajalt infot, kas on võimalik soetada ka kuukaart ja 30-päeva kaart!
Õpetaja toetab ise!

Maailmas toimuva kriisi tõttu on raskustesse sattunud väikeettevõtjatele, üksikemadele soodustus minu tundides -50% (5.- eur kord). Kood- "Koos läbi"! Seda võivad kasutada ka teised, kes seda vajavad, tule räägi!

Kes soovib õpetajat toetada!
Ettevõtluskontolt lähevad iga kande puhul maksud kohe maha, minu erakontolt maksud maha ei lähe, kuid ma ei saa seda kontot kasutada tundide ja trennide läbiviimiseks, aga kui soovid lihtsalt toetada minu tegemisi, on teretulnud annetused ka erakontole EE622200001107072202 REGINA HERODES Swedbank.

Üldinfo:
Palume kõigil järgida vastutustundliku käitumise reegleid:
· iga inimene peseb või desinfitseerib hoolikalt käsi; pärast tundi desinfitseeri matt
· köha, nohu, palaviku või muu haigustunnuse korral palun jää koju;
Registreerumine on vajalik ja toimub kas TAO Keskuse kodulehe kaudu või kirjutades otse regina.onlinestudio@gmail.com

Kui tuled online tundi, tee palun kanne enne tundi.
Selga palun panna liikumist võimaldavad riided.
Soovi korral võta lähedale käterätik, veepudel ja taastumiseks plaani endale üks tervislik amps. Treeningutele zoom-ruumi saab kohale 5 minutit enne algust ja õpetaja saadab lingi.

Elus tule palun kohale 5-10 min varem.

Tund on lastesõbralik, et võid koos beebi või lapsega tulla! Lapsed on loomulik osa elust.
Kutsu mind külla on-line!

Võin teha tunni, koolituse, loengu ritriidi spetsiaalselt Sinu seltskonnale: nii suurtele kui väikestele. (Eesti, inglise ja vene keeles). Tulen hea meelega külalisõpetajana ka sünnipäevale või üritusele! Mina loon ruumi, et saaksite avaneda ja avastada! Lisaks on võimalus panna endale aeg kirja eratundi ning konsultatsioonile. Saa oma meelte meistriks, lisa oma tööriistakohvrisse toetavaid praktikaid!

Juhendaja Regina Herodes
regina.onlinestudio@gmail.com
Tel: +372 5500995 (vastan võimaluse korral)

Registreerimine

Valige sobiv aeg ja lisage andmed