YIN jooga

YIN jooga

Hind:

12€

Kestvus:

1.5h

Aeg:

Esmaspäeviti 19:00 - 20:30

Juhendaja:

Sisu:

Hea külastaja!
Palume loobuda tunnis osalemisest, kui olete viimase 14 päeva jooksul haigestunud COVID-19-sse või olete olnud kontaktis kinnitatud COVID-19 haigestunuga või esinevad ägeda respiratoorse nakkushaiguse sümptomid (palavik, kuiv köha, hingamisraskused).
-Terviseamet

Yin jooga

neljas hooaeg TAO keskuses on avatud.
Tunnid toimuvad taas igal esmaspäeval kell 19.00

Yin jooga on kõigile jõukohane, keha pehmelt avav joogapraktika ja meditatiivne rännak iseendas, mis annab füüsilise kergustunde, loob puhtust meeles ja tasakaalustab tervet olemust. Yin joogat juhendab Kristiina Piiparinen.

KOHT: TAO Keskus, Rotermanni 2, Tallinn
OSALUSPANUS: 12 eurot kohapeal sularahas

Palun anna oma tulekust teada, et teaksime Sind oodata!
Selleks pane ennast siin ürituses tunnis osalejaks või saada email: kristiina.piiparinen@gmail.com

Riietu mugavalt, hea oleks kui Sul on kaasas peale panemiseks midagi pika varrukaga ning jalas sokid.
Joogamatid ja muu Yin joogaks vajalik varustus on kohapeal olemas.


Yin joogast:
Yin jooga on rahulik, meditatiivne ja kõigile jõukohane joogapraktika, kus läbi lõdvestumise ja sügavate venituste keha avaneb ja muutub paindlikumaks. Yin jooga praktikas on lihtsad poosid, milles püsime 5-7 minutit, samal ajal hoides pikka ja sügavat hingamist, mis toetab keha lõdvestumist ja vaigistab meelt.

Füüsilises mõttes on eesmärk lihaste lõdvestus, et läbi staatilise venituse mõjutada sidekudesid, kõõluseid ja liigeseid ning sellega parandada seal vereringet ja tuua kehasse painduvust. Lisaks füüsilisele kehale mõjutab Yin jooga praktika ka meie energeetilist poolt ehk meridiaane, mida Hiina meditsiinis peetakse eluenergia kanaliteks. Kui eluenergia meie kehas vabalt voolab, siis kogeme ennast tasakaalus ja elujõulisena.
Yin praktika on väga heaks tasakaalustuseks yang tüüpi praktikatele nagu aktiivsed spordialad ja joogapraktikad.

Samuti kõigile, kes oma päeva veedavad aktiivses või pingelises energias ja vajaksid toetuseks meditatiivset ja sissepoole vaatama suunatavat praktikat. Liikudes välisest sissepoole saame teadlikumaks oma olemuse erinevatest aspektidest, mis annab meile võimaluse positiivselt mõjutada, parandada ja transformeerida oma tervist, teadlikkust ja olemust tervikuna.

Registreerimine

Valige sobiv aeg ja lisage andmed