Südamest Südamesse (Veebimeditatsioon)

Südamest Südamesse (Veebimeditatsioon)

Hind:

15€-111€

Kestvus:

1,5h

Aeg:

19. oktoobril ja kell 18:30 - 20:00

Üritus Facebook'is

Juhendaja:

Sisu:

VEEBIMEDITATSIOON

 1. oktoobril ja kell 18:30 - 20:00
  otseülekandes meditatsioon läbi 𝗭𝗢𝗢𝗠'𝗜.
  Meditatsiooni on võimalik ka hiljem salvestusena saada - selleks kirjuta mulle ning pärast panuse laekumist saadan salvestus.

🌺TÄHELEPANU!🌺
ZOOMI KESKKONNAST saadan kutse vahetult enne meditatsiooni algust, milles leiad lingi ja parooli ning siis oledki valmis rännakus osalemiseks. 😉
Rahu südames ja meie ümbritsevas maailmas loob heaolu. Aitab hoida meie enda sisemuse korras igas meie ajahetkes.

Meditatsioon, rännaku käigus me:

 • Loome ühenduse teadlikkusega ja läbi selle liigume üliteadvusesse.
 • Südamest südamesse on teekond iseendasse mõistmaks, kes sa oled ja mida sa tunned või vajad.
 • Me tervendame haavad läbi mõistmise ja loome teadliku teadmise ning julguse võtta ennast sellisena kes sa oled.

Oled sa ärkamas või oled sa ärganud uues maailmas või energiates, kõigil on oma sisemaailm mis on suikunud, sest väline mõjutab meie sisemist olemust nii, et sul ei ole aimugi kes sa päriselt oled või mida sa päriselt tunned. Seega tunnetame väga sügavas meditatiivses olekus üliteadvuses ning loome muutused läbi selle seisundi duaalsusesse.

Tulemuseks saad rahu hinge ja julged oma ellu tellida/valida/soovida kogemusi.
Jääd tasakaalu ehk lubamisse.

Muutub ka kõik muu - Enesetunne paraneb, kõik raskused, mis sind on ümbritsenud vähenevad või kaovad ja asemele lood uued valikud ja võimalused.
Energeetiliselt liigud lihtsamalt kaosest läbi või see kaos ei puuduta Sind üldse.
Kui kehad laetud ja puhastatud, siis lõimume kõrgema heaolusagedusega, et meil maapeal oleks ikka hea olla. Kogu rännak on üliteadvuses ja muudab sinu elu – ole selleks valmis. 😊

𝗠𝗶𝘀 𝘀𝗲𝗹𝗹𝗲𝗸𝘀 𝘃𝗮𝗷𝗮 𝗼𝗻:
Ole sellises kohas, kus tunned ennast mugavalt - võib ka olla loodus või armas oma pesa ehk valikud on sinu. Pane selga mugav riietus, et saaksid ennast hästi tunda. Kui võimalik, siis enne rännakut 1-2h soovitan mitte süüa, siis on meeled erksamad.
Rännak sobib nii algajatele, kui ka praktikutele!

𝗥𝗘𝗚𝗜𝗦𝗧𝗥𝗘𝗘𝗥𝗜𝗠𝗜𝗡𝗘:
Oma osalemisest anna mulle kindlasti teada, kas FB sõnumitesse või kirjuta e-mail hingeingel8@gmail.com või saada sms +37258055302 (kõnedele ei saa koguaeg vastata).

𝗠𝗜𝗟𝗟𝗔𝗟:

 1. oktoobril ja kell 18:30 - 20:00
  𝗘𝗡𝗘𝗥𝗚𝗜𝗔𝗣𝗔𝗡𝗨𝗦:
  Energiapanus on vastavalt selline nagu tunned :
  15 eurot
  22 eurot,
  33 eurot
  44 eurot
  55 eurot
  66 eurot
  77 eurot
  88 eurot
  99 eurot
  111 eurot
  mille palun ülekandena panustada, kui tunned, et panus on suur sinu jaoks (kirjuta mulle ja lepime kokku teisiti), kuid kindlasti ära jäta osalemata, sest muidu lood endale veel ühe takistuse juurde.
  Osalemiseks panusta see summa (....€) mida tunned selgitusega: rännak
  SAAJA: Marsil OÜ
  Swedbank EE482200221065323352

Kanaldatud nimi Hingeingel
Olen teadja/iseseisev õppija/kogeja/kanaldaja/astraalis energiate liigutaja. Olen Reiki Meister. Eriline olen alati olnud ja tunnetanud ning märke lugenud juba lapsepõlvest peale.
Oma teadmised saan suuremalt osalt oma algolemuse energiast, astraalsetelt abistajatelt ehk olenditelt. Õpitubadest ja koolidest omandan seda mida arenguks vaja, ehk võtan sealt ainult killu ning kui vaja, siis teen ta endale sobivaks, sest me kõik oleme erinevad ja kõik ei sobi kõigile.
Astraalis käies peamiselt puhastan, lapin auravälja ehk tervendan energeetikat. Sammuti suhtlen vaimolenditega ja kui vaja, siis eemaldan demonistlikud vormid. Sulgen portaale ja imelikke kanaleid, mis ei ole inimesele kasulikud.
Korraldan rännakuid/meditatsioone ning nendel käin kogu grupiga kaasas ja jagan seda infot, mis on sellele grupile vajalik. Töötan algenergiatega ehk loon sideme, sellega millest oleme alguse saanud.
Täiendanud olen end: Moskva Rahvusvahelise Selgeltnägemise ja Energiateraapia Akadeemia Eesti filiaalis (lõpetatud Diplomiga) ja Kristiina Raie Kanaldamise seminaridel (lõpetatud Diplomiga) ning erinevate meistrite/juhendajate õpitubades.
Tudeerisin Holistika Instituudis.
Minu juurde jõuavad ainult need imelised, kes peavad jõudma ning need keda saadavad minu juurde inglid/kaaslased/olendid ja kellel on mind vaja. Teistele soovin armastust sellel imelisel planeedil.
Kohtumiseni
Marge

Registreerimine

Valige sobiv aeg ja lisage andmed