Tantramassaaži baaskursus

Tantramassaaži baaskursus

Hind:

Kestvus:

3 päeva

Aeg:

R 21. aug – P 23. aug 2020 Tallinn

Üritus Facebook'is

Juhendaja:

Seva Prem

Sisu:

IN ENGLISH BELOW
Tantramassaaži baaskursus
Kursus on tõlkega eesti keelde.
R 21. aug – P 23. aug 2020 Tallinn
Registreeru: https://forms.gle/RzqrwEav6HVDQMro8

Tantramassaaž on kõige lihtsam ja kiirem tee tantrani ning eneseküllaste seisunditeni, millest palju räägitakse. Seda ei tohi segamini ajada erootlise massaažiga, mis on küll mõnus, ent ei võimalda selliseid tulemusi nagu saadakse tantramassaažiga.

Tantramassaaž:
Äratab keha energia. Energeetiliste ja füüsiliste blokeeringute eemaldamise järel tõuseb keha toonus mitmekordselt.

Tundlikkuse kasv. Tekib uus arusaam oma kehast ja elus üldisemalt. Tunded ja aistingud muutuvad sügavamaks.

Loob sügavama kontakti partneriga. Parem partneri tunnetamine avab võimaluse kogeda naudinguid kõrgemates vibratsioonides kui tavapärane seksuaalsus.

Teekond terve keha ja vaimuni. Kui blokeeringud vabastada, siis algab kehas iseeneslik tervenemisprotsess. See toob kaasa ka sügava lõdvestuse ja täitumuse emotsionaalsel tasandil.

Kursus kestab 2,5 päeva. Ootatud on üksi tulijad ja paarid. Võimalikud kombinatsioonid on mees+naine ja naine+naine.

Kuidas toimub:
Praktikate tutvustused
Häälestavad harjutused
Unikaalne partneri valiku praktika
Partnerite kaashäälestamine ja paari “aura” loomine
Praktikate demod
Praktikate elluviimine koos partneriga

Esimeses kursuse pooles kanname selliseid riideid, et sääred ja jalalabad on puudutuseks kättesaadavad. Teises pooles võite valida endale sobivaima variandi, olla riides, pesus või alasti. Kurusel valitseb austav ja delikaatne õhkkond, sestap ei tule muretseda oma turvalisuse või privaatsuse pärast.

Tantramassaazh on omandatav ja kasulik igaühele, kes seda soovib teha. See on ilus ja vaimne teekond, kuidas jätta stress ja mured ning lubada end täita uue energiaga, kasutades naudingut. Aju saab puhkust, keha ja meel puhastuvad ning kogevad sügavat lõdvestust.

Kursust viib läbi kogenud koolitaja Seva Prem (Venemaa), kes on 7 aastat õpetanud energeetilisi praktikaid ja tantramassaazhi. Ta omandas hariduse paljude erinevate meistrite juures, kombineeris selle oma kogemustega. Nüüd jagab unikaalseid tehnikaid, mille töökindluses on ta veendunud ja arvab, et need on kasulikud kõigile.

KOHT JA AEG
R-P 21.- 23. aug 2020 TALLINNAS
R 18.30-21.30
L 10.00-21.00
P 10.00-18.00
TAO Keskuses Rotermanni kvartali Elevaatorihoones, Rotermanni 2.
Sissepääs asub kvartalipoolsel sisetänaval.

Osalustasu:
kuni 15. august 245 eurot
hiljem 265 eurot
Paarile soodustus 10%

Koha kursusel kinnitab ettemaksu tasumine.
REGISTREERU: https://forms.gle/RzqrwEav6HVDQMro8

ja tasu tagastamatu ettemaks 50 eurot (paarile 100 eurot) Loomenaudingurõõm OÜ EE112200221056382849, selgitusse märgi osalejate nimi(ed) ja "massaazh". Ülejäänud summa tasumine toimub kohapeal.

LISAINFO loomenaudinguroom@gmail.com või 524 0468

Seva Prem:
19 aastat tagasi lugesin raamatut “Tantra of Love”. See raamat muutis alatiseks mu ideed armastusest, sensuaalsusest ja seksuaalsusest. Leidsin seda lugedes end totaalselt erinevast dimensioonist. Raamat lasi aimu saada imeilusast võimalusest, ent polnud selge, kuidas reaalselt sinna jõuda. Nii alustasin teekonda, kus osalesin aastaid erinevatel energeetika ja tantra kursustel ning treeningutes, praktiseerides ja praktiseerides tehnikaid, mis avasid mulle uksed dimensioonidesse, mida kirjeldas eelnimetatud raamat. See avastamisteekond tegi mind ka õpetajaks. Ma olen koostanud 3 baaskursust, kus igaüks saab uurida oma sensuaalsust ja saada maitse suhu erinevast maailmast kui seda on tavapärane reaalsus meie ümber. Kuivõrd kursused on tavaliselt kõigest paaripäevased, siis saan edasi anda baasteadmised- ja tehnikad, mida hiljem tuleb asuda praktiseerima. Need 3 päeva tekitavad iseendaga, partneriga ja üleüldse eluga sügav armastava ühenduse.

EELMISE KURSUSE TAGASISIDE:
Võtsin eelmisel nädalavahetusel õpitu kohe kasutusse. Proovisin massaaži kolme erineva naise peal. Iga naine reageeris erinevalt. Nautisid aga kõik täiega. Üks naine ütles, et kui tegin talle lõpus tulehingamist, siis tõin ta reaalsusesse tagasi. Muidu oli ta pidevas energia voogamises. Teise naise puhul aga avastasin, et kui viisin lõpus energia liigutamise üle keha hästi õrnaks ning aegalaseks, siis hakkasid tulema järjest orgasmid. Vahepeal isegi jätsin käed isegi täitsa seisma.
Tiit

Kursus meeldis, mida taotlesin seda ka sain. Ülimalt praktiline ja samas minu jaoks emotsionaalselt väga sügav.Nende päevade jooksul jõudsin oma keskmesse tagasi, olles viimasel ajal vägagi laiali. Esimesed praktikad juba tehtud, töötab täiega :)
Sven

Häid tundeid ja kogemusi on nii palju ja neist enamust ei ole võimalik sõnadega kirjeldada. Kursusel kogetu on endale minu sisse pesa teinud, käib minuga kaasas ja on hakanud väljenduma igapäeva elus. Enesetunne on kirjeldamatult õhuline. See mõnus seisund toob naeratuse näole. Praktilise poole pealt nn tavamassöörina võtsin koheselt kasutusele mõned Seva võtted. Klientide tagasiside on väga meeldiv. Minu jaoks oli oluline kursusel kogeda nii andes kui saades just puudutuse olulisust ja sügavust.
Eha

IN ENGLISH
Tantra massage basic course
The course is held in English and translated into Estonian
Fri 21 Aug – Sun 23 Aug 2020 Tallinn
Register: https://forms.gle/RzqrwEav6HVDQMro8

Tantra massage is the easiest and fastest way to tantra and the abundant states which are often spoken about. It must not be confused with erotic massage which is enjoyable but fails to deliver the results that tantra massage does.

Tantra massage:
Wakes the body up. After removing the energetic and physical blockages the body´s flow of life increases several times.

Increases sensitivity. There will be a better understanding of the body and life in general. Feelings and sensations deepen.

Creates deeper connection with your partner. Sensing your partner better enables you to experience pleasure in higher vibrations than ordinary sexuality.

The way to healthy body and spirit. When we release blockages, the body starts to heal itself. This creates deep relaxation and fulfillment on an emotional level.

The course lasts for 2,5 days. Come solo or with a partner. Possible combinations for practices are man-woman and woman-woman.

There will be:
Introductions to the practices
Warm-up exercises
Unique practice for choosing a partner
Tuning in to your partner and creating couple “aura”.
Demos of the practices
Performing the practices with a partner

In the part of the course, you should wear clothes which leave your legs and feet bare so that they could be touched. In the second part you can choose the most suitable option for you: be dressed, in underwear or naked. Your privacy and safety are fully respected in the workshop.

Tantra massage can be learned and is useful for anyone who wants to practice it. It is a beautiful and spiritual journey about how to leave stress and worries and allow yourself be filled with new energy using pleasure. The brain can rest, the body and mind cleanse and experience deep relaxation.

The course is facilitated by the experienced Seva Prem (Russia) who has been teaching energetic practices and tantra massage for 7 years. He has been trained by a number of gurus and combined the acquired skills with his personal experience. Now he is sharing the unique techniques which he believes really work and are useful for everyone.

PLACE:
Tao Center
Rotermanni 2, Tallinn

TIME
21th-23th August 2019
Friday 18.30-21.30
Saturday 10.00- 19.00
Sunday 10.00-17.00

PRICE
until 15th August 245€
later 265€
For couples minus 10%

Price includes prepayment (50 €, couples 100€) , which we ask you to pay transfer (see below).

Registration: https://forms.gle/RzqrwEav6HVDQMro8
and transfer prepayment 50 € (non-repayable) Loomenaudingurõõm OÜ EE112200221056382849 and SWIFT/BIC HABAEE2X Please indicate “massage” and participant’s name on the payment.

Seva Prem:
19 years ago I read a book “Tantra of Love”. This book changed my opinion of love, sensuality and sexuality forever. When I was reading it, I found myself in a totally different dimension. The book enabled me to get a glimpse of something really beautiful but it was not clear how to get there in reality. So, I started my journey. For years I participated in various energetic and tantra courses and workshops. I practiced techniques which opened doors to other dimensions explained in the book I mentioned before. This exploration also made me a teacher. I have prepared three basic courses where anyone can explore his/her sensuality and get to taste a different world than the ordinary reality around us. As the courses last only for a couple of days I am able to give you the basic knowledge and techniques which you should later practice on

Registreerimine

Valige sobiv aeg ja lisage andmed