Tantristlikud hingamispraktikad- 2 on rohkem kui 1

Tantristlikud hingamispraktikad- 2 on rohkem kui 1

Hind:

145€

Kestvus:

3h

Aeg:

4. nov- 2. dets 2020 kell 18.30 - 21.30

Üritus Facebook'is

Juhendaja:

Virge Kuivjõgi

Sisu:

Tantristlikud hingamispraktikad- 2 on rohkem kui 1
5 KORDA kolmapäeva õhtuti

 1. nov – 2. dets 2020
  Registreeru: https://forms.gle/Q3j1nDMcswzhVEkH6

Juhendaja: Virge Kuivjõgi
Kursus sobib nii algajatele kui edasijõudnud praktikutele
Sellel kursusel uurime põhjalikumalt mehe ja naise vahelisi dünaamikaid. Mees- ja naisenergia mängu ning väljendumisviise. Mehelikkust ja naiselikkust. Polaarsuseid. Partnerlust. Kuidas hingamine fokuseerib ja võimendab, lõdvestab ja hoiab turvaruumi. Uurime, kuidas tekib transformeeriv ehk tervendav nauding. Teeme seda hoitult, armastuse ja mängulustiga.
Ilma teadliku hingamiseta ei toimi tantra- ja paljud teised praktikad täielikult. See on üks olulisemaid baasoskusi, mis annab kandva põhja paljude praktikatega tegelemiseks. Kuna me hingamise läbi reguleerime alateadlikult emotsioone, siis teadlik hingamine on võti vabastamaks alla surutud tundeid ja avamaks ning hoidmaks eluenegia voogu.
Hingamine on sild meele ja keha vahel ning tähelepanu pööramine selle rütmile muutub tähtsaks olevikku ankurdajaks. Hingamine aitab nihkuda mõtlemiselt tundmisele. See haagib lahti mõtteprotsessidest ehk seksuaalsuse mentaalsetest elementidest ning ühendab eluenergiaga kehas.
Õpitubades töötame ka seksuaalenergiaga. Teatud energiaid saame kasutada armatsemiseks, aga sama energiaga on võimalik avada südant, tunda end rohkem elusana, olla loomingulisem, avardada teadvust, muuta meditatiivseid kogemusi sügavamaks ja väga-väga palju veel.

KURSUSEL

 • Õpid sügavamalt hingamisega lõdvestuma ja heaolu hormoone tootma.
 • Kuidas käib lihtne ümber lülitumine argiselt tegutsemisreziimilt kosutavale olemisreziimile.
 • Õpid kuidas tõsta hingamisega tundlikkust, et kogeda sügavamat naudingut ja kohalolu.
 • Õpid, mis on otsene ja kaudne nauding
 • Õpid tundma enda piire ja oskad leida sobiva ‘jah’variandi igaühega
 • Praktiseerid ausat, tõelist ja mängulisust suhtlust
 • Saad teada, kuidas luua endaga teadlik kontakt, et end mitte kaotada grupis või partneriga.
 • Saad teada, kuidas hoida oma tunnetele turvalist ruumi hingamisega
 • Õpid siseenergiaid häälestama, peegeldama ja võimendama, et partner mõistaks Sind paremini
  Sobib inimestele, kellele pakuvad huvi kogemuslikud praktikad - 80% praktikaid ja 20% teooriat

Harjutusi teeme üksi, paaris ja grupiga. Kui mõni harjutus ei sobi, siis võib alati asuda vaatleja positsioonile. Kursus on turvaline ruum, kus anname võimaluse avalduda loomulikul ehedusel.
PROGRAMM
1. õhtu
Keha tunnetus. Kuidas olla kehas kohal ja kogeda isennast siin ning praegu. Audentne ja aus eneseväljendus. Kuidas tekib nauding, mis sellest eemale viib ja mis selle lähemale toob. Otsene ja kaudne nauding.
2. õhtu
Teadlikud valikud. Kuidas olla kuuldud, nähtud ja turvaliselt väljendada iseenda tõde. Nõusoleku andmise ja saamise kunst. Kontakt oma vajadustega. Piirid. Trigerid.Teadlikkuse hoidmine hingamisega. Mis stimuleerib naudingut.
3. õhtu
Põnevus vs turvatunne. Adrenaliin vs oksüdatsiin. Turvalise ruumi loomine ja hoidmine. Hingamisega energiavoo aktiveerimine ja lõdvestamine. Paarishingamise praktika.
4. õhtu
Mees- ja naisenergia. Polaarsus. Tingimusteta armastus ja tingimustega armastus.
Kontakti loomine, hoidmine ja vabaks laskmine. Energia sublimeerimine hingamisega
5. õhtu
Häälestumine. Muutunud teadvuse seisundid. Teadlik lähedus. Tunnetesse kohalejäämine hingamise abiga. Naudingu muutmine transformatiivseks. Kuidas suurendada hingamisega teadlikkust erinevatest meeltest.
See kursus sobib nii algajatele kui kogenud praktikutele. Õhtutel häälestume käesoleva hetkele ja loome keskkonna, kus saab väljenduda arenguenergia.
Osalema on oodatud mehed ja naised
Võib tulla üksi, koos partneri või sõpradega
Kas üritus on uute inimeste kohtamiseks või enda partneriga ühenduse tugevdamiseks?
Mõlemat - kui tuled paarilisega, olete teretulnud osasid harjutusi koos tegema, kuid mitte kõiki. Seetõttu palume teha harjutusi võrdselt oma paarilisega ja inimestega kursuselt.

KOHT ja AEG
Kolmapäeviti- 5 KORDA

 1. nov- 2. dets 2020
  kell 18.30 -21.30
  TAO KESKUS, Rotermanni 2.

OSALEMISTASU 145 eurot.
Koha kinnitab ettemaks 45 eurot Loomenaudingurõõm OÜ EE112200221056382849,
selgitusse märgi osaleja nimi ja TLN 2hingamine
Ülejäänud summa tasumine toimub kohapeal.

Registreeru:https://forms.gle/Q3j1nDMcswzhVEkH6

Virge Kuivjõgi endast:
Õppisin hingamisterapeudiks Algallika Protsessi ja Hingamistöö 3- aastasel koolitusel ja Inspiraktiva hingamisterapeutide koolis käisin 2 aastat. Tartu Ülikoolis olen lõpetanud suhtekorralduse eriala. Hingamisterapeudina alustasin tööd aastal 2008. Hingamisgruppe olen teinud 12 aastat, samuti läbi viinud kursuseid ja laagreid. Viimased 4 aastat korraldan reise Indiasse, kus olen põiminud ühte hingamispraktikad ja reisimise.
2010 puutusin esimest korda kokku tantraga ja alates 2012 muutusid tantra õpingud regulaarseks ning viisid mind lõpuks ka tantra sündmuste korraldamise juurde. Aastal 2018 lõpetasin Lin Holmquisti tantra terapeutide koolituse ja läbisin Deva Vihba Püha Tantratantsu õpetaja õppe.
Tantristlikke hingamispraktikate kursus on loomulik jätk minu kahele eelnevale teekonnale. Mul on rikkalikult kogemusi ja paljusid neist ma jagan edasi oma töös. See kursus on eelkõige ruum, kus osalejad saavad info kogemuseks vormida ja ellu kaasa võtta selle, mis neile praegu oluline ja vajalik.
Kontakt: virge.kuivjogi@gmail.com või 524 0468

FB Loomenaudingurõõm
https://www.facebook.com/loomenaudingu/
FB Tantralinn Tartu
https://www.facebook.com/TantralinnTartu/

Sarnaste kursuste tagasiside:
Mõned harjutused mõjusid rohkem ja teised võib- olla veidi vähem aga see on ka normaalne. Hingamised olid väga võimsad. Eks see kõik oli mugavustsoonist väljatulek aga kokkuvõttes oli kasulik ja mõjus.
Pelle
Kõigil harjutustel oli midagi minule kasulikku ja põnevat: tunnetuse parandamiseks, enda avastamiseks, isiklike piiride laiendamiseks jm. Positiivseid, ahaa avastusi, oli väga palju. Meelde jäävad hingamisharjutused, puudutuse võlu ja nauding ning kaaslase infoväljast kanaldamine.
Laine
Üks põnevamaid harjutusi oli seksuaalsuse kolmnurk. Ja teadmine, et harjutuse mõju elab mu sees edasi ja võib alles aasta pärast selgust luua. Igapäevaelus võtaksin kasutusele naudingu kogemise läbi oma keha hellitamise ja iga puudutuse sügavama tunnetamise osas. Samuti häälitsemine ja hingamine häälega on toetavad igapäevaelus. Tänulik kogemuste ja väljakutsete eest sellel kurusel.
Martin
Minu jaoks oli informatiivne kogu kursus. Iga harjutus avas midagi, andis mingi tunde, kogemuse või pildi, mille üle mõtiskleda. Kõige kasulikumaks ja silmi avavaks harjutuseks oli konstellatsiooni harjutus, kõige põnevamaks aga viimases tunnis seljad vastamisi hingamise harjutus, see oli totaalselt kulminatiivne, viis sügavale rännakule ja andis vastuse ühele suurele südame küsimusele.
Väga meeldiv oli kogeda endas ja näha teistes erinevaid toimuvaid protsesse ja avanemisi. Kui esimesel kohtumisel oleme kinnised, nagu ikka, ja kuidas viimaseks tunniks on saanud meist väike nagu intiimne perekond, olles jaganud väga isiklikul tasandil lähedust. Selline avanemine ja intiimsus saavad toimuda ainult siis, kui ruum on hästi hoitud. Siinkohal sinule, Virge, suured tänud, et see kõik sai võimalikuks. Turvaliselt ja hoitud.
Eha
Mulle mõjus kursus äärmiselt positiivselt, avavalt ja elamuste rohkelt. Tunnetasin esmakordselt paljusid asju, sain parema aimu omaenda kehast, seal toimuvast ja enese armastusest. Varem olin arvamusel, et olen võimeline emotsioonid ja mõtted peast pühkima vastavalt oma tahtele. See kursus aga näitas, et tutkit... õnneks aitas kursus peenhäälestada mõtete ja emotsioonide tundlikkust. Ikka on mõtted kohal ja lendavad sisse (vahel kõige ebasobivamalt ajal, naudingu tipul) aga eks pean edasi treenima. Suur samm sai igastahes tänu sinule ja sellele kursusele tehtud.
Hästi praktilised olid harjutused, mida saab ise teha - puudutus, naudingu piiride avardamine ja hingamisega energia liigutamine. Ja absoluutselt kõik oli ideaalne. Ruum, inimesed, ajad, korraldus, koolitaja Ainuke asi võibolla, et nii lühikeselt kestis... tahaks veel
Kaur
Mulle väga meeldis see idee, et häälega välja hingates me lõdvestame enda keha. Ma polnud sellest varem teadlik ning nüüd kasutan seda mitmes olukorras ja võin öelda, et see on küll aidanud nendes teatud olukordades. Et siis, kasutan seda igapäevaelus, niipalju kui julgen ja vajalikuks pean! Ja üllatuslikult (või siiski mitte nii üllatuslikult) ei julgenud ma varasemalt üldse häälega hingata.
Mina jäin väga rahule kursusega ja ruumi hoidjaga Sinu seletused ja tähelepanekud olid väga asjakohased ja rahulikud, kergesti mõistetavad. Kui on tulemas jätkukursus, tahaksin meelsasti osaleda.
Maarja
Mõtlema pani see, et nauding on justkui treenitav aisting. Ja meenutan kui vabasid ja ägedaid inimesi on olemas.
Joosep
Kõige pealt tahtsin tänada, sul tuli välja väga vägev kursus ja mis oli ülitähtis- oli kaasategijad. Nende osas olen kõige rohkem vaimustuses! Mulle oli kõige haaravam eilne tantra müsteerium - see on uskumatu, kuidas sisuliselt võõrad inimesed võivad avaneda kui on usaldus ja turvaline keskkond..
Andrei
Kursus vastas sisult igati ürituse kirjeldusele. Mõnusat ja nauditavat äraolemist ajatus ruumis. Mmmmmm. Aitäh! Mõningad arvamused endast said ümber lükatud. Kõige põnevam oli teisele peegelduste andmine ja saamine läbi kosmilise energia. Kaasa võtan info ja taipamise, et teisele öeldud "ei" võib olla minule endale aus "jah".
Liis

Registreerimine

Valige sobiv aeg ja lisage andmed