Tantristlikud hingamispraktikad

Tantristlikud hingamispraktikad

Hind:

Kestvus:

Aeg:

Neljapäeviti kell 18:30

Ăśritus Facebook'is

Juhendaja:

Sisu:

Tantristlikud hingamispraktikad

🌟Neljapäeviti 5 korda 8. sept kuni 6. okt TALLINNAS
Registreeru: https://forms.gle/4Vnrb2RjPq6daSKQ6

♦️5x kursusel õpid, kuidas kasutada hingamist, mis on toeks igapäevaste toimetuste juures ja ka spetsiifilistemas protsessides. Kursus sobib inimestele, kellele pakuvad huvi kogemuslikud praktikad.
♦️Ilma teadliku hingamiseta ei toimi tantra- ja paljud teised praktikad täielikult. See on üks olulisemaid baasoskusi, mis annab kandva põhja paljude praktikatega tegelemiseks. Kuna me hingamise läbi reguleerime alateadlikult emotsioone, siis teadlik hingamine on võti vabastamaks alla surutud tundeid ja avamaks ning hoidmaks eluenergia voogu.
♦️Õpitubades töötame ka seksuaalenergiaga. Teatud energiaid saame kasutada armatsemiseks, aga sama energiaga on võimalik avada südant, tunda end rohkem elusana, olla loomingulisem, avardada teadvust, muuta meditatiivseid kogemusi sügavamaks ja väga-väga palju veel.

KURSUSEL
❣️Hakkad reaalselt tundma enda energiat ja õpid seda teadlikult võimendama.
❣️Õpid kuidas tõsta tundlikkust, et kogeda sügavamat naudingut ja kohalolu.
❣️Kuidas käib lihtne ümber lülitumine argiselt tegutsemisrežiimilt kosutavale olemisrežiimile.
❣️Mil moel aidata end läbi ebamugavatest tunnekihtidest, et hoida eluenergia voogu.
❣️Kuidas toetada ennast ja teisi transformatsiooniprotsessides hingamisega.
❣️Õpid sügavamalt lõdvestuma ja heaolu hormoone tootma.

Kursus on praktiline- 80% praktika ja 20% teooria

♦️PROGRAMMis on lisaks hingamistehnikatele, empaatiat ja kohalolu arendavad praktikad, häälega energia võimendamise ja juhtimise tehnika ning teadliku puudutuse harjutused.
♦️Treenid võimet hoida ja olla hoitud, lõdvestuda ja turvalise keskkonna pakkumise oskust. Harjutad kasutama mitteverbaalseid suhtluskanaleid, et kogeda enamat kui tavaoleku suhtlus. Õpid, kuidas avada energiavoogudele keha, panna meel enda kasuks.
♦️Harjutusi teeme üksi, paaris ja grupiga. Kui mõni harjutus ei sobi, siis võib alati asuda vaatleja positsioonile. Kursus on turvaline ruum, kus anname võimaluse avalduda loomulikul ehedusel.
♦️Kas üritus on uute inimeste kohtamiseks või enda partneriga ühenduse tugevdamiseks?
Mõlemat - kui tuled paarilisega, olete teretulnud osasid harjutusi koos tegema, kuid mitte kõiki. Seetõttu palume teha harjutusi võrdselt oma paarilisega ja inimestega kursuselt.
♦️See kursus sobib inimestele, kellel ei ole eelnevat tantra või hingamispraktikate kogemusi. Õhtutel häälestume käesoleva hetkele ja loome keskkonna, kus saab väljenduda arenguenergia.
♦️Samuti on soojalt tagasi oodatud kordajad, et kinnistada teadmisi ja saada aimu, kui erinevad võivad olla sama praktika kogemused olenevalt uuest arengu etapist, praktikapartnerist või grupi ühisväljast.

🔺Osalema on oodatud mehed ja naised
Võib tulla üksi, koos partneri või sõpruskonnaga🔻
🌟 KOHT ja AEG
Neljapäeviti 8. sept kuni 6.okt
kell 18.30-21.00
🌟OSALEMISTASU
165 eurot kuni 5. sept (ka)
hiljem 190 eurot

Kordajale:
140 eurot kuni 5. sept (ka)
hiljem 190 eurot
Koha kinnitab ettemaks 55 eurot Loomenaudingurõõm OÜ EE112200221056382849,
selgitusse märgi osaleja nimi ja TLN BAAS
Kursuse hinda arvestakse ettemaksu laekumise kuupäeva alusel.
Ülejäänud summa tasumine toimub kohapeal.
👉Pane end kursusele kirja: https://forms.gle/4Vnrb2RjPq6daSKQ6
👉Kontakt: virge.kuivjogi@gmail.com või 524 0468

❣️Juhendaja Virge Kuivjõgi endast❣️
Õppisin hingamisterapeudiks Algallika Protsessi ja Hingamistöö 3- aastasel koolitusel ja Inspiraktiva hingamisterapeutide koolis käisin 2 aastat. Tartu Ülikoolis olen lõpetanud suhtekorralduse eriala.
Hingamisterapeudina alustasin tööd aastal 2008. Hingamisgruppe olen teinud 13 aastat, samuti läbi viinud kursuseid ja laagreid. Varasemalt korraldasin reise Indiasse, kus olen põiminud ühte hingamispraktikad ja kultuurikogemuse.
2010 puutusin esimest korda kokku tantraga ja alates 2012 muutusid tantra õpingud regulaarseks ning viisid mind lõpuks ka tantra sündmuste korraldamise juurde. 2018 veebruaris lõpetasin Lin Holmquisti tantra terapeutide koolituse.
Tantristlike hingamispraktikate kursus on loomulik jätk minu kahele eelnevale teekonnale. Mul on rikkalikult kogemusi ja paljusid neist ma jagan edasi oma töös. See kursus on eelkõige ruum, kus osalejad saavad info kogemuseks vormida ja ellu kaasa võtta selle, mis neile praegu oluline ja vajalik.

Registreerimine

❤️