Jaapani taikotrummide koolitus II grupp

Jaapani taikotrummide koolitus II grupp

Hind:

33€

Kestvus:

1h

Aeg:

10.märts kell 19.30-20.30

Üritus Facebook'is

Juhendaja:

Sisu:

Jaapani taikotrummide koolitus

II grupp

Jaapanist pärit iidse ajalooga taiko-trummid on lõpuks leidnud tee Eestisse!
Ära jäta kasutamata seda põnevat ja ainulaadset võimalust õppida taiko trummimängu ideaalses keskkonnas!

Taiko trummimängus on ühendatud rütm, liikumine ja energia. Mängimine on meeliülendav, hea füüsilisele ja vaimsele tervisele ning aitab arendada koordinatsiooni ja sisemist rütmi. Taiko sobib suurepäraselt meeskonnatööks ja on ka suurepärane stressimaandaja!
Algajate taikokursus sobib igas vanuses ja erineva võimekusega täiskasvanutele ning hõlmab taiko põhitõdesid asendist ja haardest kuni täieliku taiko trummipala õppimiseni 9-nädalase kursuse lõpuks.

Lisateabe saamiseks kirjuta info@helmusic.eu
Taiko trummimäng on lõbus, energiat andev ja kõigile kättesaadav!

Trummikoolituse iseloomustus:
Taiko on kombinatsioon spordist ja muusikast. Seega võib trummiringi kutsuda lausa trummitrenniks, kuna trummimäng saab toimuma suurte harjavarre-jämeduste pulkadega ja lisaks trummimängule on juurde lisatud koreograafia, mis on Jaapani taikotrummide mängustiilile omane. Tunni läbiviimise tempo on hoogne. Suur rõhk on koosmängul ja samuti improvisatsioonil.

Grupitundi on oodatud kõik huvilised, eelneva trummimänguoskuse puudumine ei saa takistuseks.
Pane end mugavalt riidesse, jalga mittelibisevad jalatsid, haara kaasa rõõmus meel ja trummimängutahe. Garanteerin, et peale trummitundi oled positiivselt meelestatud ja täis eluenergiat.

Juhendajaks Hele-Riin Uib-Pachel, kes on õppinud Jaapanis kohapeal meistrite kâe all (Emiko Taba, KODO artistid Eiichi Saito, Yosuke Oda, Ichitaro, Eri Uchida) ning täiendanud end 12 aasta jooksul erinevatel workshop'idel.
Hele-Riin on tuntud laiemale publikule eelkôige 2 Quick Start löökpillimângijana, olnud trummariks ansamblis Blacky, esinenud koos paljude tuntud artistidega.
Hele-Riin on lôpetanud Eesti Muusikaakadeemia klassikalise löökpilli erialal magistri kraadiga ning Helsinki kõrgkooli Metropolian pop/jazz suunal.
Mänginud Rahvusooper Estonias, ERSO's, Tallinna Filharmoonias, erinevates klassikaliste projektides.
Loonud enda trummiduo DrumAttack (show percussion duo) ning Muteki TAIKO (Jaapani trummide projekt). Naistest koosneva rokkansambli G.O.S.H.
Ôpetaja olnud üle 20 aasta, neist 10 aastat GAM muusikakoolis. Loonud sealse rivitrummarite rühma GAG Armada. Sellest aastast trummiõpetaja Rocca al Mare Muusikakoolis.

Trummiteraapiad saavad toimuma järgnevatel kuupäevadel:
P 15. jaanuar kell 13.00-14.00
T 31. jaanuar kell 19.30-20.30
T 7. veebruar kell 19.30-20.30
P 12. veebruar kell 19.30-20.30
T 14. veebruar kell 19.30-20.30
T 21. veebruar kell 13.00-14.00
P 5.märts kell 19.30-20.30
R 10.märts kell 19.30-20.30
P 12.märts kell 13.00-14.00

Ühekordne osaluspanus: 33€
9-nädalase kursuse kogumaksumus: 250€

Registreerimise soov palun saata hiljemalt 3 päeva enne üritust aadressile: info@helmusic.eu
Asukoht: TAO Keskus Rotermanni 2
TAO Keskus asub Rotermanni kvartalis, nn. Stalkeri käigus Rotermanni 2, sissepääsuga Hobujaama tänava poolsest äärest, Vapiano restorani vastast Rotermann City võlvi alt (pööra paremale) või tule otse kino eest Loo Jang restorani kõrvalt piki Stalkeri käiku.

Registreerimine

Valige sobiv aeg ja lisage andmed