Vanast vabaks, alateadvuse mustrid- ema, isaliini tervendamine veebimeditatsioon

Vanast vabaks, alateadvuse mustrid- ema, isaliini tervendamine veebimeditatsioon

Hind:

15€-111€

Kestvus:

1,5h

Aeg:

11. novembril ja kell 18:30 - 20:00

Üritus Facebook'is

Juhendaja:

Sisu:

VEEBIMEDITATSIOON

 1. novembril ja kell 18:30 - 20:00
  otseülekandes meditatsioon läbi 𝗭𝗢𝗢𝗠'𝗜.
  Meditatsiooni on võimalik ka hiljem salvestusena saada - selleks kirjuta mulle ning pärast panuse laekumist saadan salvestus

🌺TÄHELEPANU!🌺
ZOOMI KESKKONNAST saadan kutse vahetult enne meditatsiooni algust, milles leiad lingi ja parooli ning siis oledki valmis rännakus osalemiseks. 😉
Ema-, isaliin tähendab mustrit, mitte neile päriselus ehk reaalsuses otsa vaatamist ja nende suhete tegelemist. Kui suhted sassis, siis see tasakaal teie vahel tuleb seda meditatsiooni tehes vaikselt ja turvaliselt sinu jaoks ning lõpuks võivad teist veel sõbrad saada aga otseselt siin me sellega ei tegele.
Tervendame ema, isaliini, eelmise elu mustrit, iseenda programmeerimist või oma elu peatamist, kus otsustasid oma elu mitte elada nii kuidas sulle meeldib. Kui miski kõnetas on see sulle.

Lisaks anname ära süükoorma või leevendame mingit hetke suhet, millest raske välja tulla ehk andestamine või teisisõnu mõistmine.
Rännaku käigus jätame maha kõik (ka korduvad mustrid), mis selja taha on kogunenud ja kõik selleks, et energeetiliselt saaksime uued energiad oma ellu vastu võta. Lõpetame Karma tee.

Näide: lapsepõlves oled kuulnud kellegilt, et koristada tuleb tihti ja korralikult jne ning sellega võtsid endale mustri, sest nii on õige ja sa ei taha, et sinust nii räägitakse. Nüüd on see sinu energias , mida siis kuuled etteheitena ja seda hakkavad kuulma etteheitena ka sinu lapsed, kas elukaaslastelt või ümbritsevast keskkonnast. Neid näiteid on palju ja ka raha ja vaesus ning palju muud tulevad mustritest.
Rännaku käigus loome endale turvalise elutee ja õnnistame tervet eluteed, et meid saadab selle vältel alati kergus ja rahulolu, et meie elus on püsivalt armastus ja see kes/mis meid õnnelikuks teeb ja edasi viib ning loomulikult vastavalt inimestele ka kanaldatud info.
Ole valmis oma elu eest vastutust võtma, sest kosmoseenergiatel on tugev vägi, mis muudab sinu poolt loodava tõelisuseks.

𝗠𝗶𝘀 𝘀𝗲𝗹𝗹𝗲𝗸𝘀 𝘃𝗮𝗷𝗮 𝗼𝗻:
Ole sellises kohas, kus tunned ennast mugavalt - võib ka olla loodus või armas oma pesa ehk valikud on sinu. Pane selga mugav riietus, et saaksid ennast hästi tunda. Kui võimalik, siis enne rännakut 1-2h soovitan mitte süüa, siis on meeled erksamad.
Rännak sobib nii algajatele, kui ka praktikutele!
𝗥𝗘𝗚𝗜𝗦𝗧𝗥𝗘𝗘𝗥𝗜𝗠𝗜𝗡𝗘:
Oma osalemisest anna mulle kindlasti teada, kas FB sõnumitesse või kirjuta e-mail hingeingel8@gmail.com või saada sms +37258055302 (kõnedele ei saa koguaeg vastata).
𝗠𝗜𝗟𝗟𝗔𝗟:

 1. novembril kell 18:30 - 20:00
  𝗘𝗡𝗘𝗥𝗚𝗜𝗔𝗣𝗔𝗡𝗨𝗦:
  Energiapanus on vastavalt selline nagu tunned..
  15 eurot
  22 eurot
  33 eurot
  44 eurot
  55 eurot
  66 eurot
  77 eurot
  88 eurot
  99 eurot
  111 eurot
  ...... eurot

mille palun ülekandena panustada, kui tunned, et panus on suur sinu jaoks (kirjuta mulle ja lepime kokku teisiti), kuid kindlasti ära jäta osalemata, sest muidu lood endale veel ühe takistuse juurde.

Osalemiseks panusta see summa (....€) mida tunned selgitusega: rännak
SAAJA: Marsil OÜ
Swedbank EE482200221065323352

Sätendame energiliselt ning jagame küllust endale ja teistele – eksistents on imeline, kuid mõningate piirangutega, mida me võime/saame ise muuta.
Kohtumiseni
💕

Registreerimine

Valige sobiv aeg ja lisage andmed