Veebimeditatsioon-Ego tervendamine ja teiste energiatest enda tagasi toomine

Veebimeditatsioon-Ego tervendamine ja teiste energiatest enda tagasi toomine

Hind:

15€-111€

Kestvus:

1,5h

Aeg:

15. juuni kell 19:00 – 20:30

Üritus Facebook'is

Juhendaja:

Sisu:

VEEBIMEDITATSIOON

  1. juuni ja kell 19:00 – 20:30

Otseülekandes meditatsioon läbi 𝗭𝗢𝗢𝗠’𝗜.
Meditatsiooni on võimalik ka hiljem salvestusena saada – selleks kirjuta mulle ning pärast panuse laekumist saadan salvestus

TÄHELEPANU!
ZOOMI KESKKONNAST saadan kutse vahetult enne meditatsiooni algust, milles leiad lingi ja parooli ning siis oledki valmis rännakus osalemiseks.
Meditatsiooni käigus me tervendame oma Ego, et ta toimiks meie kõrgemaks hüvanguks ja on toetav kaaslane meie arengus, mitte ei piira oma alateadlikke uskumustega teadlikkuseteekonda.
Lisaks egole puhastame oma energiavälja piiravatest uskumustest ning toome energia tagasi sealt kuhu on see teadmatusest läinud. Ilma energiajõuta sa seisad paigal või oled teadmatuses ning kahtled endas palju ning seega pidurdub sinu loomine ja edasiliikumine.
Lisaks rännaku käigus loome endale turvalise elutee ja õnnistame tervet eluteed, et meid saadab selle vältel alati kergus ja rahulolu, et meie elus on püsivalt armastus ja see kes/mis meid õnnelikuks teeb ja edasi viib.

VÕID SAATA KÜSIMUSI VÕI ESITADA KÜSIMUSI OTSE
Kogu rännak on üliteadvuses ja muudab sinu elu – Ole valmis oma elu eest vastutust võtma, sest kosmoseenergiatel on tugev vägi, mis muudab sinu poolt loodava tõelisuseks.

𝗠𝗶𝘀 𝘀𝗲𝗹𝗹𝗲𝗸𝘀 𝘃𝗮𝗷𝗮 𝗼𝗻:
Ole sellises kohas, kus tunned ennast mugavalt – võib ka olla loodus või armas oma pesa ehk valikud on sinu. Pane selga mugav riietus, et saaksid ennast hästi tunda. Kui võimalik, siis enne rännakut 1-2h soovitan mitte süüa, siis on meeled erksamad.
Rännak sobib nii algajatele, kui ka praktikutele!

𝗥𝗘𝗚𝗜𝗦𝗧𝗥𝗘𝗘𝗥𝗜𝗠𝗜𝗡𝗘:
Oma osalemisest anna mulle kindlasti teada, kas FB sõnumitesse või kirjuta e-mail hingeingel8@gmail.com või saada sms +37258055302 (kõnedele ei saa koguaeg vastata).
𝗠𝗜𝗟𝗟𝗔𝗟:
15 juunil ja kell 19:00 – 20:30

𝗘𝗡𝗘𝗥𝗚𝗜𝗔𝗣𝗔𝗡𝗨𝗦:
Energiapanus on vastavalt selline nagu tunned :
15 eurot
22 eurot,
33 eurot
44 eurot
55 eurot
66 eurot
77 eurot
88 eurot
99 eurot
111 eurot

mille palun ülekandena panustada, kui tunned, et panus on suur sinu jaoks (kirjuta mulle ja lepime kokku teisiti), kuid kindlasti ära jäta osalemata, sest muidu lood endale veel ühe takistuse juurde.
Osalemiseks panusta see summa (….€) mida tunned selgitusega: rännak
SAAJA: Marsil OÜ
Swedbank EE482200221065323352

Registreerimine

Valige sobiv aeg ja lisage andmed