Viis kasulikku nippi, kuidas parandada suhted

Viis kasulikku nippi, kuidas parandada suhted

Hind:

Tasuta

Kestvus:

1,15h

Aeg:

13.02.2024 kl 17.30–18.45

Juhendaja:

Sisu:

Viis kasulikku nippi, kuidas parandada suhted - Tänulikkus kui imerohi

Seminar teemal: Viis kasulikku nippi, kuidas parandada suhted. Tänulikkus kui imerohu.
Семинар на тему: 5 полезных советов для улучшения отношений. Благодарность как чудо-средство

Aeg/Время : 13.02.2024 kl 17.30–18.45
Koht/Место: TAO Center, ülemine saal/верхний зал
Koolitaja/лектор: Angela Kerig
Hind/ цена - TASUTA / БЕСПЛАТНО
Täiendav info: angelakerig.ee
Seminar toimub vene keeles
Проводится на русском языке

SISU:
Valentinipäeva eel räägime suhetest ja õpime huvitavaid meetodeid, mida saab kasutada nende oluliseks parandamiseks.
Tõenäoliselt soovib iga inimene harmoonilisi suhteid nii perekonnas, tööl kui ka iseendaga. Kuid sageli juhtub, et automaatsed reaktsioonid (etteheited, kriitika, süüdistused jne) hüppavad nii kiiresti välja, et sul ei ole aega midagi teha .... Selle tulemusena tunneb teine osapool pahameelt, viha ja võõrandumise tunnet ning te ise tunnete end süüdi, et jälle napsasite. Ja nii see jätkub päevast päeva.
Mis on automaatne reaktsioon ehk automatism? Kuidas õppida oma emotsioone valima või juhtima? Mis on "vaatleja" positsioon?
Seminaril saavad osalejad praktilisi teadmisi inimese psüühika ja sisemiste protsesside kohta ning õpivad, kuidas orienteeruma oma sisemaailmas.
Seminaril saavad kuulajad teada Sedona meetodist, mille looja on Ameerika füüsik L. Levenson. Selle meetodi kasutamist õpetatakse intensiivkursusel juba 18. VEEBRUARIL Hestia Hotellis Europa (vene keeles). Meetodit rakendades on võimalik vabaneda negatiivsetest, allasurutud emotsioonidest (ehk automatismidest) ja stressipingest vaid mõne sekundiga.

RU: 5 полезных советов для улучшения отношений.
Благодарность как чудо-средство.

В канун Дня Валентина мы поговорим об отношениях и разберем интересные методы, с помощью которых можно их значительно улучшить.

Наверно, каждый человек хотел бы иметь гармоничные отношения в семье, на работе и с самим собой. Но зачастую бывает, что автоматическая реакция (упреки, критика, обвинения и т.д.) выпрыгивает так быстро, что не успеваешь ничего сделать... В результате, у другой стороны возникает обида, злость, отчуждение, да и ты сам испытываешь чувство вины, что опять сорвался. И так повторяется изо дня в день.
Что такое эмоциональная автоматическая реакция или “автоматизм”? Как научиться выбирать или управлять своими эмоциями? Что такое позиция "наблюдателя"?

На семинаре участники получат знания о происходящих внутри процессах и научатся практически в них ориентироваться.
Слушатели узнают и о методе Седоны, основоположником которого является американский физик Л. Левенсон. Использование метода преподается на интенсивном курсе, который состоится уже 18 ФЕВРАЛЯ в Hestia Hotel Europa. Применяя данный метод, любой человек может освободиться от негативных, подавленных эмоций (т.е. автоматизмов) и внутреннего напряжения всего за несколько секунд.

Инфо: angelakerig.ee
angela@kerig.ee

Registreerimine

.