Womb Yoga naistepraktika

Womb Yoga naistepraktika

Hind:

20 eurot/tund, 4 x kaart 68 eurot

Kestvus:

1,5h

Aeg:

Neljapäeviti 18:30

Juhendaja:

Sisu:

Womb Yoga naistepraktika

Armas naine!
Teretulemast Womb Yoga tundi!
“Womb” tähendab inglise keeles emakat…🌺

Womb Yoga on väga sügavalt tervendav naiselik praktika, mis sisaldab elemente Hatha joogast, joogateraapiast, tantristlikest harjutustest ja Mahavidya õpetustest (Sakta Tantra), Bhakti joogast ning Yoga Nidrast, eesmärgiga toetada naisi menstruaaltsükli ja elutsükli jooksul.
Womb Yoga aitab Sul naisena (taas)luua ühenduse oma sisemise naiseliku tarkusega, emaka väega, andes sügavaid taipamisi ning aidates mõista õppetunde, mida naistena kogeme elu erinevates faasides.

Womb Yoga õpetuste alustala on menstruaaltsükli ja naiseks olemise elufaaside mõistmine ning oma keha teadlik kuulama õppimine, mis aitab mõista, mida me naistena vajame (või ei vaja) igakuiselt ja ka suuremas plaanis erineval ajal oma eluteekonnal.
Harjutused fokusseeruvad sügava sisemise tõe äratamisele ja oma keha armastama õppimisele. Yoni-emakas-süda on peamised piirkonnad, millede tarkust me nendes tundides läbi praktikate kuulama õpime.

Womb Yoga on naiselik, keha kuulav, teraapiline ja sügav, kus õpime elementide (maa, vesi, õhk jne) toel naiselikke voolavaid harjutusi tehes, kasutades meditatsiooni, mudrasid, mantraid ja mitmeid teisi tehnikaid, mis kõik aitavad Sul luua sügavat ühendust iseendaga, naisenergiaga, Algallikaga.
Womb Yoga toetab Sind läbi mitme tasandi: füüsiliselt, energeetiliselt, emotsionaalselt, mentaalselt ja spirituaalselt, aidates transformeerida elu soovitud suunas, tunnetada sisemist vabadust ja kergust oma imelises naise kehas, aktsepteerides iseennast just sellisena nagu Sa oled….
Womb Yoga sobib kõigile naistele, vanusest ja elufaasist sõltumata…

Womb Yoga pakub tuge, kui soovid:
🌺 Teha rahulikke, naise keha toetavaid praktikaid, mis tervendavad läbi kogu olemuse kihtide ning aitavad iseennast paremini tundma õppida
🌺 Mõista paremini menstruaaltsükli erinevaid faase ja muutusi, mis naise kehas, emotsioonides ja meeles sel ajal toimuvad ning õppida hoidma oma väge
🌺 Toetada end erinevate menstruatsioonitsükli probleemidele korral (valulikkus, endometrioos, naisteorganite allavajumine jne)
🌺 Luua sügavat ühendust oma keha ja seksuaalsusega
🌺 Beebiootele jääda ( või oled kogenud probleeme sellega seoses)
🌺 Teha toetavaid õrnu praktikaid beebiootuse ajal või peale sünnitust
🌺 Toetada end emotsionaalselt raskel perioodil
🌺 Teha praktikaid, mis aitavad mõista eel-menopausi ja menopausi ning toetada end teadlikult selle sügava transformatsiooni ajal
🌺 Olla kohal oma südames…

Tule liitu "Womb Yoga with Kristiina" privaatse grupiga Facebookis, kui soovid saada kõige kohta täpsemat infot.
Teretulemas! 💓

AEG: kell 18.30-20.00

REGISTREERUMINE: osalemiseks kirjuta palun olemisekergus@gmail.com. Kui soovid osaleda läbi Zoomi, palun anna piisava varuga teada.
OSALUSPANUS: 20 eurot/tund, 4 x kaart 68 eurot (4 järjestikust tundi). Tasumine sularahas kohapeal Tao Keskuses. Kui osaled läbi Zoomi, saadan sulle ülekande info.

ÕPETAJA: KRISTIINA VIIRES
Kristiina teekond joogasse sai alguse aastal 2007 Ashtanga joogaga tutvust tehes. 2009 jõudis Kristiina Agama joogakooli sügavate õpetusteni Tantrast ja Hatha joogast ning äratundmiseni, et on leidnud selle praktika, mida ta pikalt otsinud oli.
Kristiina on läbinud 2011 Agama Yoga joogaõpetajate 3 kuulise kursuse (500 h IYF& RYS), 2012 Orange Sash joogataseme (400h) ning 2018 Yellow Sash tasemeõppe (600h).
Womb Yoga õpetused tulid Kristiina ellu 2017 aastal ja on andnud palju uusi taipamisi ning toetanud tõhusalt nii joogaõpetajana kui ka naiseks olemise teekonnal. Alates 2021 õpib Kristiina Womb Yoga rajaja Uma Dinsmore-Tuli juhendamisel.
Alates 2011 juhendab Kristiina joogagruppe Eestis ja mujal, annab eratunde, õpetab festivalidel, viib läbi koolitusi ettevõtetele ning korraldab enesearengu kursusi täiskasvanutele, jagades rõõmuga teadmisi, mis teda ennast elus palju aidanud on.
Kristiina näeb oma jooga- ja tantrahuvi elukestva õppena, pidades väga oluliseks igapäevast praktikat, eesmärgiga integreerida kõiki neid õpetusi ja meetodeid järjest sügavamalt tavaellu.

Kirglik huvi enesearengu, spirituaalsuse, teadliku seksuaalsuse ja holistilise eluviisi vastu on viinud Kristiinat kokku erinevate tunnustatud õpetajate ja koolkondadega mitmes maailma nurgas ning andnud võimaluse ammutada inspiratsiooni ja teadmisi, mis aitavad elada ehedat ja täisväärtuslikku elu.
Lisainfot Kristiina tundide kohta leiad Facebooki lehtedelt: Kristiina Viires Yoga, Womb Yoga with Kristiina ja Olemise Kergus.
Namaste ॐ

Registreerimine

Valige sobiv aeg ja lisage andmed