Yoga Nidra - Uneta Uni (Uus!)

Yoga Nidra - Uneta Uni (Uus!)

Hind:

37€/kuu 1xnädalas

Kestvus:

30 minutit

Aeg:

Esmaspäeviti kell 20:00

Üritus Facebook'is

Juhendaja:

Sisu:

Yoga Nidra- Uneta Uni

UUS jätkukursus alustab 4.septembrist. Kursus kestab detsembri lõpuni.

Aeg: Esmaspäev 20.00-20.30.

Koht: Tao keskuse ülemine saal, Rotermanni 2, Tallinn. Võimalus osaleda ka online.

Yoga Nidra on lasertäpne metoodika, kuidas viia kõik füsioloogilised protsessid, sealhulgas aju võnkesagedus süvaune seisundisse, milles keha hakkab kiiresti end taastama ja noorendama. Lisaks käivitub epigeneetiline fenomen - keha hakkab tootma palju kõrgema kvaliteediga valke, mis teeb võimalikuks isetervenemise.

Tänu Dr Joe Dispenzale, kes kasutab Jooga Nidrat ülitulemuslikult oma retriitidel, on meetod kulutulena levima hakanud. Algajaile on see suurepärane teraapia- omandada oskus 20-30 minutiga sügavalt välja puhata. Võimalus teha totaalne restart oma päevas.

Yoga Nidra sügavam eesmärk on õppida häälestuma seisundisse, mida iga inimolend üle kõige maailmas ihaldab- kogeda taas sügavat rahu ja õnnetunnet viisil, mis jääb alati värskeks. Seisund, mille kõrval kõik emotsioonid kahvatuvad. Mida ei vaheta enam mitte millegi muu vastu.

Sa saad teada, milline jõud ja headus on peidus Sinu enda sees. YN lõplik eesmärk sellesse jäädagi, tuua iseenda elusus elus esikohale. Paradoksaalselt alles siis hakkavad kõik teised asjad sulle kergelt alluma.

Tundi on võimalik pilet osta ka läbi STEBBY platvormi - peale pileti soetamist saada meile piletikood info@omika.ee. (Läbi Stebby piletit ostes eraldi kodulehel registreerima ei pea).

Õpetaja: Annika Allikmäe
Eratundide broneerimiseks saada kiri annika@omika.ee
LISAINFO OMIKA KODULEHEL: https://omika.ee/products/joujooga-jooga-nidra

Õpetaja: Annika Allikmäe
Eratundide broneerimiseks saada kiri annika@omika.ee

TAO keskus
Rotermanni 2
https://www.taokeskus.eu

Registreerimine

omika.ee