Energiateraapia sisemise lapse, peresüsteemi ja eelmiste eludega

Energiateraapia sisemise lapse, peresüsteemi ja eelmiste eludega

Energiateraapia sisemise lapse, peresüsteemi ja eelmiste eludega

Teraapiaseanss sobib Sulle kui tunned, et igapäevaelu- töö, suhted ja emotsionaalne seisund, on mingil põhjusel paigast ära.
Kui Sul on vastused oma küsimustele otsa saanud ja ei tea, kuidas edasi minna. Kui vanaviisi enam ei suuda aga uutmoodi veel ei oska.

Oma töös tegelen ma kõige vana lammutamisega. Lammutame laiali vanad mustrid, uskumused, hoiakud ja alateadlikud seosed. Laseme lahti kõigest, mis ei ole enam meie tee osa ja mis ei teeni meid. Läbi energiateraapia ja tervenduse koged Sa oma kehas aistinguid ning tulevad taipamised, millega teeme tööd edasi. Keha ütleb alati, mis on praegu kõige olulisem teema, millega tegeleda. Enamus blokeeringud, mis meie emotsionaalset või füüsilist tervist mõjutavad, on pärit kas lapsepõlvest, eelmistest eludest või peresüsteemist. Vabastame kõik vana, et ruumi teha uuele ja kergemale. Ikka selleks, et liikuda elus edasi ning jõuda lihtsa ja kerge eluni, mis on täis rõõmu ja armastust. Läbi sellise teraapiameetodi saavad lahendatud kõik probleemid ja mured, mis ei lase meil elada rahus ja harmoonias.

Energiaterapeudiks õppisin OSHO Darshan Instituudis maailmas tunnustatud perekonstellööri ja energiaterapeudi Satori Darshani käe all.

Broneeri aeg: https://lauravalk.salon.life/laura-valk/services

Instagram: https://www.instagram.com/laurtshik/

Juhendaja: Laura Valk

Registreeru:

tel:

e-mail: laura@suuremteadlikkus.com