Hinge vabastamine sõna ja hääle läbi

Hinge vabastamine sõna ja hääle läbi

Hinge vabastamine sõna ja hääle läbi

Soovid end vabalt väljendada,
soovid teada, kes sa oled ja mida tegelikult tahad
soovid lõpetada enese lõhestamise ja saada terveks
soovid vabaneda süütundest ning kogeda ja luua Puhast Armastust
soovid tunda elust rõõmu ning võtta elu kergelt, vabalt ja loovalt
siis oled õiges kohas.
Sa tunned selle tõmbe ära oma kehas. Kuigi mõistus võib tõrkuda, kuna täpselt aru ei saa, siis nüüd on aeg usaldada oma sisetunnet ja seda järgida.
Sinu Hing tahab elavaks saada, tahab vabaks saada, et end kogeda.

Lubame endal teha häält. Liigutame keha ja ohkame välja, lubame endal hingest nutta, südamest naerda ning julgelt ja häälekalt end väljendada. Avastame oma elujõu, avastame oma hingehääle. Toome kuuldavale häälikuid. Kordame ja kinnitame Puhta Armastuse sõnumeid. Keskendume iseendale.
Kinnitada võin, et julgus kasvab iga sammuga, mida oled valmis tegema.
Ja mina olen Sinuga.
Miks on üldse oluline oma hingehäält kuulata? Kui inimene ei kuula oma hingehäält, vaid teeb seda, mida teised tahavad, selleks, et kuskile kuuluda, siis ta ohverdab oma hinge. See omakorda tekitab enda suhtes vastumeelsust ja siis ta hakkab seda tuimestama igasuguste vahenditega. Sealt saavad alguse sõltuvused ja depressioon. Kui inimene pole ühenduses oma hingega, siis ta ka ei väärtusta ennast. Aga eneseväärtustamine on üks armastuse nurgakivisid.
Hing käivitab inimeses elutahte ning olles ühenduses oma Hingega, oled ühenduses ka endas oleva Armastajaga.
Hing kutsub elu võtma mänguliselt, looma vabalt ja avastama oma võimeid. Hirm on see, mis meie elu raskeks teeb, paneb põgenema, ründama ja tarduma.
Kui sa tunned, et su hing on haige, siis see ongi nii ja sellele tuleb tähelepanu pöörata, nagu iga teise haiguse puhul. Hing kutsub sind kontakti looma, ennast usaldama ja teadlikuks saama. Hästi loomulik ja pehme on see läbi hääle.

Individuaalseanss 60 eur 1,5h
Grupis 15 eur

Juhendaja: Elena Tölpt

Registreeru:

tel: 5174933

e-mail: hingeheli.elena@gmail.com