Reiki koos Evaga

Reiki koos Evaga

Reiki Evaga

Eva on läbinud Usui Shiki Ryoho reiki I-III astme koolituse ja häälestuse Tais, Koh Phangan saarel asuvas Arati Healing Center'is, ja pakub hetkel reiki kaugseansse.

Reiki on Jaapanist pärit energeetilise tervendamise süsteem, mida saab kasutada iseenda või teiste inimeste (aga ka loomade ja taimede) tervendamiseks käte peale panemise meetodil.
Reikienergia pole iseenesest midagi uut ega "leiutatut," see on universumi enda vabalt kättesaadav tervendav jõud - elujõud, armastuse jõud, mis voolab algallikast lõpmatult ja millega pole seotud ükski religioon ega filosoofia - see on energia kõige puhtamal kujul.

Reikit saab teha kohapeal või kaugseansina.
Mõlemal juhul on tegemist justkui energeetilise massaažiga, mille kaudu "skaneeritakse" käte abil kogu su keha ning leitakse probleemsed kohad.
Reiki kaugseanss on hea võimalus kodust lahkumata siiski kõik reiki head mõjud kätte saada – energia liigub väljaspool aegruumi ja tegelikult väga asukohast ei hooli, niikaua kui suudad ühe koha peal pikali olla (või ka istuli, kui nii paremini sobib).

Reiki kui universumi tervendav jõud ja energia on täiesti ohutu ja seal ei ole võimalik midagi “valesti” teha.
Sertifitseeritud reikitervendaja on saanud oma õpetajalt kaasa spetsiaalse häälestuse, mis lubab reikienergiat ohutult kanaldada – see energia on intelligentne ja teab ise, kuhu liikuda ja kuidas toimida, teda tuleb vaid aktiveerida. Tervendaja saab ka loa lugeda patsiendi energeetilist infot ja saab vastavalt sellele energiat suunata ja võimendada. Reiki ise haiget ei tee; kui tunned aga siiski seansi ajal valu, siis see võib olla põhjustatud sügavate traumade esiletulekust. Lahendamata traumad salvestuvad meil lihaskudedesse ning me ei pruugi olla ise teadlikudki kõigest sellest, mida endaga igapäevaselt kaasas kanname.
Reiki võib mõned väga sügaval asetsevad traumad pinnale tõmmata, et neid saaks hakata tervendama – ja see protsess võib tekitada valu.
Loe rohkem siit

Eva on läbinud Usui Shiki Ryoho reiki I-III astme koolituse ja häälestuse Tais, Koh Phangan saarel asuvas Arati Healing Center'is, ja pakub hetkel reiki kaugseansse.

Juhendaja: Eva Nõmm

Registreeru:

tel:

e-mail: