Reiki koos Liisi Kõuhknaga

Reiki koos Liisi Kõuhknaga

Reiki on Universaalse väe kogemus ehk armastuse energia, mis pärineb Algallikast ehk Loojalt. Reiki tervendus toimub läbi terapeudi käte, kes on väe kanaldajaks ning on saanud vastava koolituse, valdab vajalikke tehnikaid.
See on vabalt ja kõikjal kättesaadav puhas eluenergia, mida suunata osates on võimalik luua sisemistja füüsilist harmooniat, tervendada minevikku ja tulevikku. Meie DNA saab muutuda vastavalt meie mõtete, tunnete, soovide ja kogemuste muutumisel/muutmisel.

Reiki seansile on oodatud kõik, kes tunnevad, et keha on tasakaalust väljas või toimib ebaefektiivselt. Samuti jõustab see sinu ideesid, mida soovid ellu viia, tasakaalustab emotsioone, harmoniseerib suhtlemist/suhteid teistega. Seansil on klient pikali asendis, soovituslik tulla mugavates riietes.
Reiki tegemiseks läbitakse vastavad koolitused valitud õpetaja juures, läbitakse iseseisev praktika. LIISI KÕUHKNA on läbinud oma reiki I ja II astme õppe õpetaja Liis Ugandi juures Tallinnas.

Lisaks reikile on teraapias kasutusel ka helikauss, tiibeti helikellad, millede kasutamiseks on Liisi läbinud koolituse Tais Koh Yao Noi saarel Shima Healing Instituudis.
Hariduselt on ta loovterapeut, kes lõpetanud kunstiteraapia eriala BA ja MA Tallinna Ülikoolis.

Seansi hind: 40 EUR
Kestus: 60 min

Juhendaja: Liisi Kõuhkna

Registreeru:

tel: 56665255

e-mail: liisikouh@gmail.co