Juhendajad

Astiko

Astiko

Astiko is a life-loving and compassionate person who adores the poetry of touch and its healing power.
She acquired her massage techniques in Thailand, particularly in Chiang Mai, as well as in Europe, under the guidance of Krishnataki, Till Heeg, Vangelis Varis and many other amazing teachers. Additionally, she has completed numerous workshops on Body Work, Meditations, and Therapeutic Work, and is currently undergoing Osho Pulsation Training.


e-mail: anastasiya.hoffmann@hotmail.com
mob: +49 175 974 35 08

Gert Reinberg

Gert Reinberg

Gert’i kireks on tunda ja näha elus rohkem. Kui ta avastas faciliated breath repatterning (FBR) tehnika, leidis ta, et see on palju sügavam ja ilusam kui ükski teine meetod.

Ta on pikka aega mänginud jalgpalli ja tegelenud erinevate liikumispraktikatega. Ta on leidnud, et FBR on võimas vahend vigastustest taastumiseks ja paranemiseks.
Olles kogenud allasurutuid emotsioone, ärevust ja pidevat sisemist võitlust, on ta leidnud suurepärase vahendi tervenemiseks ja sügavama rahu leidmiseks enda sees.

Tutvu teraapiaga


www.gertreinberg.com
gertkink@protonmail.com
Instagram: @gertkink

Hele-Riin Uib-Pachel

Hele-Riin Uib-Pachel

Hele-Riin Uib-Pachel on õppinud Jaapanis kohapeal meistrite kâe all Jaapani Taikotrumme (Emiko Taba, KODO artistid Eiichi Saito, Yosuke Oda, Ichitaro, Eri Uchida) ning täiendanud end 12 aasta jooksul erinevatel workshop'idel.

Hele-Riin on tuntud laiemale publikule eelkôige 2 Quick Start löökpillimângijana, olnud trummariks ansamblis Blacky, esinenud koos paljude tuntud artistidega.
Hele-Riin on lôpetanud Eesti Muusikaakadeemia klassikalise löökpilli erialal magistri kraadiga ning Helsinki kõrgkooli Metropolian pop/jazz suunal.
Mänginud Rahvusooper Estonias, ERSO's, Tallinna Filharmoonias, erinevates klassikaliste projektides.

Loonud enda trummiduo DrumAttack (show percussion duo) ning Muteki TAIKO (Jaapani trummide projekt). Naistest koosneva rokkansambli G.O.S.H.
Ôpetaja olnud üle 20 aasta, neist 10 aastat GAM muusikakoolis. Loonud sealse rivitrummarite rühma GAG Armada. Sellest aastast trummiõpetaja Rocca al Mare Muusikakoolis.


Kontakt
e-post: info@helmusic.eu

Virge Kuivjõgi

Virge Kuivjõgi

Õppisin hingamisterapeudiks Algallika Protsessi ja Hingamistöö 3- aastasel koolitusel ja Inspiraktiva hingamisterapeutide koolis 2 aastat. Tartu Ülikoolis olen lõpetanud suhtekorralduse eriala. Hingamiskursuseid olen teinud alates aastast 2008. Viimastel aastatel korraldasin reise Indiasse, kus põimisin kokku hingamispraktikad ja kultuurikogemused.
2010 puutusin kokku tantraga ja alates 2012 muutusid minu tantra õpingud regulaarseks ning viisid ka tantrasündmuste korraldamiseni Eestis. 2018 lõpetasin Lin Holmquisti tantra terapeutide koolituse ja läbisin Deva Vihba Püha Tantratantsu õpetaja õppe.
Tantristlike kursuste loomine, juhendamine ja hoidmine on olnud loomulik jätk minu kahele eelnevale teekonnale.
Ikka ja jälle soovin sedamoodi gruppe ja kogunemisi luua, kogeda ja hoida. Sest on nii liigutav kui inimesed kohtuvad iseenda ... valu ja rõõmuga, väe ja nõrkusega, vihkamise ja armastusega ning tagasi pöördudes praktika sessioonidest on neis rohkem selgust, terviklikkust ja elujõudu. See on eriline au olla taoliste ruumide hoidjaks ja rännata energeetiliselt koos avanemistes, tervenemistes ja taipamistes.
Olen kohal huvilistele kui nad valivad liikuda enda sisse ja kohtuda sügavamate isiksuse kihtidega, et vabastada stress või valu ja (taas)leida rahu ning armastus. Juhatan teed naudingu abil, mis on erakordselt tõhus ja ilus vahend, et ekstaatiliselt vabastada ebamugavus ja avaneda pehmelt armastuse voole.


Kontakt
Tantralinn facebook

Brenda Randroo Oja (Deva Lokita)

Brenda Randroo Oja (Deva Lokita)

Brenda Randroo Oja on Osho Rahvusvahelise Meditatsioonikeskuse sertifitseeritud meditatsioonijuht ning õpetab Osho meditatiivseid teraapiaid ja meditatsioone nii rahvusvahelises keskuses Indias kui ka Eestis. Brenda on Osho meditatsioonijuhtide õpetaja ning Osho Meditatsioonikeskuse Eestis üks rajajatest. Ta on ka Kobido Jaapani Näomassaaži ekspert ning enesehüpnoosi treener.


Kontakt
e-post: brenda.randroo@gmail.com
tel: 52 81 585
www.oshoestonia.ee

Chandini Sarita (Seeda Randroo)

Chandini Sarita (Seeda Randroo)

Chandini Sarita (Seeda Randroo) meditatsioonitee algas 2006 aastal ja ligi aasta on ta mediteerinud meditatsiooni sünnimaal - Indias.
Tänaseks omab Sarita sügavaid isiklikke kogemusi erinevaist teadvuse seisundeist.

Ta on rajanud ja juhib Eesti Meditatsiooni Kooli, olles ka Osho Eesti Meditatsiooni Keskuse üks rajaja ning juht.
Sarita on rahvusvaheliselt sertifitseeritud meditatsiooniõpetaja ning terapeut, olles juhendanud meditatsioone ka Osho Rahvusvahelises Meditatsiooni Keskuses Punes, Indias.

Erialalt on ta Tartu Ülikooli diplomeeritud psühholoog, kes on lisaks õppinud 3 aastat ka Geštaltterapeudiks. Omab psühhoterapeudina pikaaegseid kogemusi psühholoogilise nõustamise alal.
Kõik see on avaldanud mõju nii tema enda meditatsiooniteele kui ka tema õpetustele - juhendamistele meditatsiooni maailmas.

Saritaga saab koos õppida ja kogeda järgmist:
VÄLJAÕPPEKURSUSED

 • Meditatsioonijuht, nõustaja
 • Meditatsiooni õpetaja

Mindfulness meditatsiooni laagrid
OSHO aktiivsed meditatsioonid (ka 21 järjestikust päeva)

TERAAPIAD

 • Osho Müstiline Roos / vanade juurdunud sügavate hingehaavade puhastamine, selgem sisenägemine ja tõelise olemuse tunnistamine
 • Osho Tuletades meelde unustatud keele rääkides oma KehaMõistusega / keha emotsionaalse ja füüsilise isetervendamise oskuse taasäratamine
 • Osho No-Mind / vanade mõttemustrite vabastamine, mõttepuhkuse loomine ja erilise vaikuse kogemine
  Lisaks Enesehüpnoos meditatsiooniks/ abi meditatsioonis sügavamale liikumiseks.

ERASEANSID

 • mindfulness ja meditatsiooni individuaalõpe
 • töö alateadvusega
 • enesehüpnoos meditatsiooniks
 • psühholoogiline nõustamine
 • jaapani näomassaaž (spetsiaalne väljaõpe, omab sertifikaati)

Mitmed kursused ja eraseansid on võimalikud ka onlines.


Kontakt
meditatsioonikool@gmail.com
www.eestimeditatsioonikool.ee

Tiina Karjatse

Tiina Karjatse

Gongimeister ja heliterapeut

Muusika ja helid on saatnud mind kogu minu elu. Helidega tervendamise teel olen olnud viimased 6 aastat. Helidega tervendamisel kasutan põhiliselt gonge, tiibeti helikausse, koshi tuulekellasid ja teisi muusikainstrumente. Aastatepikkune praktiseerimine ning erinevad kogemused on mind pannud uskuma helide imeliselt tervendavasse jõusse. Eriti südamelähedane on minu jaoks müstiliste helide maailma tutvustamine lastele.
Läbi aastate olen omandanud läbi kogemusliku õppevormi erinevaid heli-, muusika- ja psühhoteraapia alaseid oskuseid. Olen saanud Reiki I astme pühitsuse ning kasutan teraapias ka kristalle.
Gongide ja helikausside tervendavad vibratsioonid aitavad saavutada sellise meelerahu seisundi, mille praktiseerimine aitab meil toime tulla igapäevase stressi ja pingetega. Niimoodi lõõgastudes paraneb õpi- ja keskendumise võime, avalduvad loovad võimed. Läbi sisemise rahuseisundi tugevneb positiivne hoiak ja avaneb võimalus enese laiemaks teadvustamiseks, et erinevate probleemidega hakkama saada ning neile lahendused leida.
Igapäevaselt tegelen individuaalse heliteraapiaga. Vajadusel ühendan heliteraapiaga ka psühhoteraapia. Teen gongimeditatsioone ja helirännakuid erinevates Eestimaa paikades.


Kontakt
tiinakarjatse@hotmail.com
+372 53477992

Denis Vinogradov

Denis Vinogradov

Muusik multi-instrumentalist, Dj, Muusika,- ja heliterapeut, korraldaja ning üks Tervendavate helide keskuse loojatest ja juhatajatest, Johnatan Goldmanni rahvusvahelise helitervendajate assotsiatsiooni liige, Gravity Strech instruktor.


Kontakt
tel: +372 56 28 52 29
helid.ee / haaheli.ee / soundcloud.com/tapecut / soundcloud.com/tervendavadhelid /
mixcloud.com/Melodikafm

Tiit Trofimov

Tiit Trofimov

Tiit on õppinud ja praktiseerinud erinevaid Osho meditatsioone ja käinud kogemas meditatsioone Osho Rahvsvahelises Meditatsiooni keskuses Punes.
Ta läbinud lugematul hulgal enesearengu ja meditatsioonide kursuseid ja praktiseerib igapäevaselt nii joogat kui meditatsioone. . Viimased kümmekond aastat on Tiit tegelenud teadliku enesearenguga. Nagu enamikel neist, kes selle teekonna kord ette võtnud, algas see ka temal pärast raskustesse sattumist. Tänaseks naudin igat päeva. Tiit peab oma suurimaks kireks töö inimese emotsioonidega, nende vabastamine, vaatlemine ja märkamine läbi teadlikkuse.


Kontakt
e-post: tiit@trofa.ee
https://tiittrofimov.ee/

Viktor Palmet

Viktor Palmet

Sifu Viktor Palmet, õppinud ainult Hiina meistritelt, sealhulgas kuuel viimasel aastal Hiinas Wudang Kungfu Akadeemias. Omistatud taoistlik isikunimi Pan Mao Zi Ku. Lisaks Hiina võitlus- ja tervisealade tundmisele oman neli musta vööd erinevates Jaapani võitluskunstides. Wudang Kungfu Akadeemias antud Õpetaja Sertifikaat.

Tegelenud idamaiste võitluskunstidega alates 1980 aastast. Varasemal ajal peamiselt karatega ning põgusalt taiji-ga. Edaspidi jätkasin Jaapani võitlusviisidega paralleelselt Hiina stiilidega.

Alates 2012. aastast sõidan igal aastal kuuks ajaks Hiina Wuadangi Kungfu Akadeemiasse end täiendama. 2014 aasta märtsis pühitseti mind Zang Sanfeng kungfu traditsioonide hoidjaks (Zhang Sanfeng Pay) 16. generatsioonis. Samas anti vastav tunnistus ning taoistlik nimi Pan Mao Zi Ku. Meister Yuan Xiu Gang annetas tseremoniaalse mõõga.

Lisaks:

 • isiklik kvalifikatsioonitase: Wushu 4 Duan (meistritase);
 • Eesti Olümpiakomitee poolt antud Wushu treener 3 tase;
 • Euroopa Wushu Föderatsiooni Wushu võistluskohtuniku “B” kategooria.

  Kontakt
  e-post: viktor@wudangkungfu.ee
  https://www.wudangkungfu.ee

Merli Mirk

Merli Mirk

Merli Mirk on sensitiivne vaimne tervendaja, kes juba lapsena õppis kasutama oma võimeid.
17 aastasena läbis Sathya Sai Baba meditatsiooni kursuse, kus sai eluteele kaasa oma isikliku mantra. Sellest sai alguse teadlik vaimne teekond.

Tervendades end nii kehaliselt kui hingeliselt, teab Merli oma kogemustest, kuidas mediatsioon võib elu muuta.
Tema juurde jõudnud inimestel aitab ta leida ennast. Tugevdada suhet iseendaga ja näha maailma avaramalt. Merli vaatab hingede olemust ja loomust energeetiliselt. Näeb inimese rännakut nii selles, kui eelmises või ka tulevases elus.
Aastal 2011 sai Merlist Auramediaator. Aastal 2015 ilmus CD plaat Merli meditatsioonidega. Merli toetab oma kohalolekuga kõiki hingi elama siin maa peal rõõmus, õnnes ja armastuses.


Kontakt
www.headsoovid.eu

Veet Mano

Veet Mano

2012.a. salvestatud saate 13. Venemaa “Selgeltnägijate tuleproov” finalist Veet Mano (vanemate poolt ristitud Glen’iks), sündis 24. märtsil, 1956.a. USA-s.

Mediteerimist alustas ta juba 16. aasta vanuselt. Pärast Michigani Ülikooli ökoloogia õpingute lõpetamist suundus ta, olles tol ajal 21. aastane, Osho juurde Punesse, Indiasse. Peale kümneaastast mediteerimisperioodi Punes, andis Osho (Rajaneesh 1931 – 1990) talle uue nime – Veet Mano, mis tähendab “beyond mind” – teispool mõtlemist.

Osholt sai ta ka hindude tiitli – Swami. See tähendab meistrit, pühendunut, kelle sisemine olemus on hakanud väljapoole kiirgama; kes on jätnud kõrvale argised ja piiravad tavapüüdlused ning on täielikult pühendunud kõrgeima vaimsuse saavutamisele, teenides teisi sellel teel ja aidates maailma.

Mano enda sõnade järgi õpetas Osho teda ka maailma – inimesi, olukordi, minevikku jne. teistmoodi tajuma ehk nn. “lugema”. Kes on temaga lähemalt kokku puutunud, need teavad, kuivõrd selgelt, sügavalt ning kaugele Mano “ära näeb”. Mano oli Osho lähedaseks sõbraks kuni Osho surmani 19. jaanuaril 1990.a.

Tänapäeval on Veet Mano tunnustatud meditatiivsete praktikate alal ja seotud ka mitmete projektidega Rahvusvahelises Meditatsioonikeskuses Punes (Indias), kuhu igal aastal koguneb kokku tuhandeid inimesi üle maailma, kes otsivad endas hingelist tasakaalu.

Mano seminaridel on peamine rõhuasetus energiate avamisel, erinevate emotsioonide vabastamisel, keha blokeeringute kõrvaldamisel (nn. näpitsate likvideerimisel) ja Osho meditatsioonidel. Osalejad on hakanud tundma muutust oma energiavoos ja keha tervenemist.

Mano kodu on Michiganis, kuid tema praegune elu möödub ühest kohast teise rännates. Ta viib läbi seminare, laagreid ning tervendab inimesi nii Tais, Türgis, Iisraelis, Argentiinas, Ukrainas, Venemaal jne. ning alates 2013.a. maikuust ka Eestis.

Somananda Tantra School

Somananda Tantra School

Somananda Tantra School is a pioneering spiritual university with a mission to bring the ancient knowledge of Tantra, tantric Yoga and meditation to modern-day spiritual seekers from around the globe. We know that Tantra is one of the most powerful paths of transformation for personal and spiritual development and for finding your way back to your real nature – the true Self.

Every year we provide more than 30 comprehensive courses and retreats of varying durations worldwide. Our teachers travel to highly sought-after destinations such as Portugal, Greece, Germany, the United Kingdom, the United States, and India delivering soul-touching spiritual teachings to thousands of international students.


More about us
Contact

Sirli Taniloo

Sirli Taniloo

Sirli Taniloo jõudis Nia juurde kümmekond aastat tagasi ja armus sellesse liikumistehnikasse esimesest trennisaalis tehtud sammust alates - täielikult ja sügavuti. Nia lihtsalt mõjub nii inspireeriva, ainulaadse ja unikaalsena, trennimuusika paneb hinge helisema, paljajalu ja mõtestatud tantsimine tundub kehale ja meeltele nii lihtne, loomulik, õige ja tervendav. Ja eriti võlus Sirlit tookord ja võlub siiamaani Nia terviklik lähenemise kehale ja meeltele, kus kogu väljatöötatud liikumistehnika baseerub tugeval kogemuspõhisel teoorial. See helge ja sügav äratundmine esimeses Nia trennis on Sirlil nüüdseks kasvanud 9-aastaseks Nia treeneri kogemuseks. Sirli on hetkel ka ainuke aktiivselt tegutsev Nia treener Eestis, seega on Sul Sirli juures tõeliselt unikaalne võimalus saada osa Nia kogemusest :)
Sirli on rahvusvaheliselt sertifitseeritud Nia treener ja on omandanud Nia rahvusvahelistel treenerite tasemekoolitustel valge, rohelise, sinise ja pruuni vöö (kokku on 5 vööd, lisaks veel olemas must).

Sirli trennid on tempokad ja hoogsad, samas energeetiliselt laetud ja tasakaalustavad. Põimides ida ja lääne liikumistehnikaid võimaldab Nia osalejal tulla tundi täiesti omalt tasemelt. Nia ei eelda mingit laadi ettevalmistust ega sobivust, ei vanuse, kehakaalu, eelduste, võimete ega soo osas. Nia trenni mõju ei sõltu trenni tegemise tugevusest ja hoogsusest, vaid kogu liikumist võib teha ka vaikselt ja väikselt, oluline on, et see vastaks osaleja kehatunnetusest lähtuvast parajasti tema selle hetke kõige sobivamale energiatasemele. Teed nii, nagu parajasti energiat jagub. Sel moel on trenni mõju kõige tõhusam ja energeetiline tasakaal kindlalt tagatud. Nia vabastab kehapingeid läbi samaaegse pingutuse ja lõdvestuse, hoides aktiivsena kogu keha kõik liigesed. Liigeste liigutamine ongi Nia tarkuse kohaselt hea tervise ja toonuse võti.

Nia kohta saad rohkem lugeda Eesti kodulehel www.niaeesti.ee ja rahvusvahelisel kodulehel www.nianow.com
Nia liikumistehnikast saad aimu näiteks järgmise videoklipi alusel: https://www.youtube.com/watch?v=U3rRjq1oaXg


Kontakt
Sirli Taniloo
tel 52 60 562
e-post: sirli.taniloo@gmail.com
https://www.facebook.com/sirli.taniloo

Dhara

Dhara

Dhara has completed the basic and advanced training in Osho Pulsations - a method that helps to release deeply reppressed emotions through bodywork practices.
At the moment, she continues her studies, regularly undergoes supervision, deepens her knowledge and continues deep personal work.

Dhara also serves as an assistant in the Neo-Reichian Pulsations training program in Estonia.

She leads regular Pulsations groups and offers individual sessions.
Contact: yuliapir@gmail.com