Juhendajad

Astiko

Astiko

Astiko is a life-loving and compassionate person who adores the poetry of touch and its healing power.
She acquired her massage techniques in Thailand, particularly in Chiang Mai, as well as in Europe, under the guidance of Krishnataki, Till Heeg, Vangelis Varis and many other amazing teachers. Additionally, she has completed numerous workshops on Body Work, Meditations, and Therapeutic Work, and is currently undergoing Osho Pulsation Training.


e-mail: anastasiya.hoffmann@hotmail.com
mob: +49 175 974 35 08

Angela Kerig

Angela Kerig

Angela Kerig on üle 20-aastase õpetamise kogemusega pedagoog, Kriya jooga praktik, jooga õpetaja ja emotsioonide vabastamise meetodite ekspert. Alates 2004 aastast tegelenud Kriya joogaga, pikalt elanud Austraalias. 2008 aastal läbis Angela Teadliku Muutuse Kunsti (Practical Consciousness) kursused ning peale seda on intensiivselt kasutanud erinevaid tehnikaid enda sisemaailma puhastamiseks, mõtete peatamiseks ja püsivasse teadveloleku seisundisse jõudmiseks (state of awareness). Regulaarse harjutamise tulemusena saavutas ta stabiilse teadveloleku ning sisemise rahu ja vaikuse. Selles seisundis avanevad inimesele sellised teadvuse omadused nagu taipamine, intuitsioon ja inspiratsioon.
Värskelt „The Sedona Method training“ süvaõppe läbinud Angela Kerig koondab kokku sügavad jooga baasteadmised ja eneseabi meetodid emotsionaalsest valust vabanemiseks ning piiramatuks isiksuse transformatsiooniks. Meetodid töötavad võrdselt iga kultuuritausta ja vanuse puhul. Tema jooga tunnid toimuvad vene ja inglise keeles.
Angela sõnad: „Mida teadlikumaks ja rahulikumaks inimene muutub, seda enam tekib vajadus teisi inimesi aidata".

ERASEANSID
• Emotsionaalsest valust vabanemine ja negatiivsete emotsioonide vabastamine Sedona meetodi abil.
• Mindfulness. Teadvuse ruumi kogemine ja teadvelolek. Teadvustamise ehk tähelepanu fookuse juhtimise arendamine.
• Individuaalne nõustamine - kui oled jooksnud tupikusse, vajad kõrvaltvaataja pilku või täpseid kirjeldusi, kuidas jõuda segadusest selgusesse ja lootusetusest julgusesse.
• Individuaalne nõustamine - eesmärkide seadmine, analüüs ja saavutamine.
Eraseansid toimuvad kas eesti, vene või inglise keeles (on võimalik osaleda ka online).


KONTAKT
Info: angela@kerig.ee
web: angelakerig. ee

Gert Reinberg

Gert Reinberg

Gert’i kireks on tunda ja näha elus rohkem. Kui ta avastas faciliated breath repatterning (FBR) tehnika, leidis ta, et see on palju sügavam ja ilusam kui ükski teine meetod.

Ta on pikka aega mänginud jalgpalli ja tegelenud erinevate liikumispraktikatega. Ta on leidnud, et FBR on võimas vahend vigastustest taastumiseks ja paranemiseks.
Olles kogenud allasurutuid emotsioone, ärevust ja pidevat sisemist võitlust, on ta leidnud suurepärase vahendi tervenemiseks ja sügavama rahu leidmiseks enda sees.

Tutvu teraapiaga


www.gertreinberg.com
gertkink@protonmail.com
Instagram: @gertkink

Hele-Riin Uib-Pachel

Hele-Riin Uib-Pachel

Hele-Riin Uib-Pachel on õppinud Jaapanis kohapeal meistrite kâe all Jaapani Taikotrumme (Emiko Taba, KODO artistid Eiichi Saito, Yosuke Oda, Ichitaro, Eri Uchida) ning täiendanud end 12 aasta jooksul erinevatel workshop'idel.

Hele-Riin on tuntud laiemale publikule eelkôige 2 Quick Start löökpillimângijana, olnud trummariks ansamblis Blacky, esinenud koos paljude tuntud artistidega.
Hele-Riin on lôpetanud Eesti Muusikaakadeemia klassikalise löökpilli erialal magistri kraadiga ning Helsinki kõrgkooli Metropolian pop/jazz suunal.
Mänginud Rahvusooper Estonias, ERSO's, Tallinna Filharmoonias, erinevates klassikaliste projektides.

Loonud enda trummiduo DrumAttack (show percussion duo) ning Muteki TAIKO (Jaapani trummide projekt). Naistest koosneva rokkansambli G.O.S.H.
Ôpetaja olnud üle 20 aasta, neist 10 aastat GAM muusikakoolis. Loonud sealse rivitrummarite rühma GAG Armada. Sellest aastast trummiõpetaja Rocca al Mare Muusikakoolis.


Kontakt
e-post: info@helmusic.eu

Sudheer P. Niet

Sudheer P. Niet

Sudheer P. Niet on kogenud mediteerija ja meditatsiooniõpetaja Hollandist.
Osho juurde jõudis Sudheer juba 70-ndatel ning Oshost sai tema õpetaja. Viimase neljakümne viie aasta jooksul on ta isiklikult kasutanud paljusid erinevaid meditatsioonitehnikaid ja aidanud sadu inimesi mediteerimisel.
Lisaks on Sudheer diplomeeritud hüpnoterapeut ja viimase kahekümne kaheksa aasta jooksul on ta osalenud Indias Pune'is asuva Osho Rahvusvahelise Meditatsioonikeskuse juhtimises. Sudheer on OSHO Bardo kaaslooja koos Maneesha Jamesiga.
Kõik kursused on loodud selleks, et aidata integreerida lõõgastust ja teadlikkust igapäevasesse ellu; „Enesehüpnoos lõõgastumiseks“, „Sisemised oskused tööks ja Elu“, „Meditatsiooni toomine oma igapäevastesse tegevustesse“, OSHO meditatsioonikoolitus – juhendajatele, OSHO meditatiivsetele teraapiatele.


Kontakt
e-post: meditatsioon@oshoestonia.ee
tel: 52 81 585

Virge Kuivjõgi

Virge Kuivjõgi

Õppisin hingamisterapeudiks Algallika Protsessi ja Hingamistöö 3- aastasel koolitusel ja Inspiraktiva hingamisterapeutide koolis 2 aastat. Tartu Ülikoolis olen lõpetanud suhtekorralduse eriala. Hingamiskursuseid olen teinud alates aastast 2008. Viimastel aastatel korraldasin reise Indiasse, kus põimisin kokku hingamispraktikad ja kultuurikogemused.
2010 puutusin kokku tantraga ja alates 2012 muutusid minu tantra õpingud regulaarseks ning viisid ka tantrasündmuste korraldamiseni Eestis. 2018 lõpetasin Lin Holmquisti tantra terapeutide koolituse ja läbisin Deva Vihba Püha Tantratantsu õpetaja õppe.
Tantristlike kursuste loomine, juhendamine ja hoidmine on olnud loomulik jätk minu kahele eelnevale teekonnale.
Ikka ja jälle soovin sedamoodi gruppe ja kogunemisi luua, kogeda ja hoida. Sest on nii liigutav kui inimesed kohtuvad iseenda ... valu ja rõõmuga, väe ja nõrkusega, vihkamise ja armastusega ning tagasi pöördudes praktika sessioonidest on neis rohkem selgust, terviklikkust ja elujõudu. See on eriline au olla taoliste ruumide hoidjaks ja rännata energeetiliselt koos avanemistes, tervenemistes ja taipamistes.
Olen kohal huvilistele kui nad valivad liikuda enda sisse ja kohtuda sügavamate isiksuse kihtidega, et vabastada stress või valu ja (taas)leida rahu ning armastus. Juhatan teed naudingu abil, mis on erakordselt tõhus ja ilus vahend, et ekstaatiliselt vabastada ebamugavus ja avaneda pehmelt armastuse voole.


Kontakt
Tantralinn facebook

Birger Aavik

Birger Aavik

Birger on kehapraktikate ja meditatsioonide õpetaja.

Tema kümne aastasele enesearengu teele kuulub lugematu hulk mitmekülgseid koolitusi ja kursuseid nii Eestis kui välismaal. Neist olulisemad on konstellööriõpe, meditatsioonide juhendamine, bioenergeetika, seksuaalsed energiatööd, tantra ja jooga kursused, PREP´i ja Imago seminarid. Birger omab OSHO Rahvusvahelise Meditatsioonikeskuse meditatsioonijuhi sertifikaati. Ta on meeste kogemusnõustaja paarisuhete ja persüsteemide valdkonnas.

Veel juhendab Birger iganädalast Meeste Väepraktikate treeningut, kus ainult meestele mõeldud väeruumis praktiseeritakse erinevaid jooga-, meditatsiooni- ning hingamistehnikaid, õpitakse energeetilisi praktikaid nagu Chi Gong ja TaiJi ning teisi suuremat kohalolu ja teadlikkust tõstvaid tehnikaid.
Birgeri kirg on panna inimeste silmad särama ja hinged helisema tehes niiöelda päris asju, millest on inimestel päriselt abi. Nendest kõige tuntavam ja teaduslikult enim tõendatud mõju on OSHO aktiivmeditatsioonidel. Birgeri soov on elu muutvad OSHO meditatsioonid viia iga inimeseni, et tuua tänapäeva kaootilises maailmas nende ellu reaalselt tuntavat suuremat kergust ja rahu, avatud südame, tervemad suhted ja vähem kannatust.


Kontakt
e-mail: birger.aavik@gmail.com
Tel: 55651298

Annika Allikmäe

Annika Allikmäe

Annika Allikmäe on geneetikuharidusega Kriya Jooga praktik, süvajooga õpetaja ja emotsioonide vabastamise meetodite ekspert ; endine profitantsija, Omika Studios ja Omika Podcast kaaslooja.

Miks me ei tunne ennast kogu aeg mõnusalt? Miks me oleme leppinud kannatuse kui paratamatusega ja hakanud seda normaalseks pidama? Kas poleks tore, kui võimekus probleeme lahendada kasvaks hüppeliselt? Peame olema piisavalt julged, et võtta vastu OTSUS MUUTUDA. Hakata tegutsema radikaalselt väljaspool raame. Ainult nii oleme teel siiruse, isikliku jõu ja tarkuse suurenemise suunas. Ainult nii avaneb elu lummav sügavus ja võimalused, millest me isegi unistada pole julgenud.

Värskelt Dr Joe Dispenza süvaõppe läbinud Annika Allikmäe koondab kokku kõige sügavamad baasteadmised ja kiiremad meetodid emotsionaalsest valust vabanemiseks ning piiramatuks isiksuse transformatsiooniks. Meetodid ise on tippelegantsed - täpsed, peened ja õrnad. Kasutatavad keset argipäeva. Ei sea sõltuvusse ühestki õpetusest. Töötavad võrdselt nii ateisti, uskliku, skeptiku, küüniku kui pragmaatiku peal. Iga kultuurilise tausta puhul. Igas vanuses.


Kontakt
e-post: annika@omika.ee
tel: +372 5270813
https://omika.ee

Brenda Randroo Oja (Deva Lokita)

Brenda Randroo Oja (Deva Lokita)

Brenda Randroo Oja on Osho Rahvusvahelise Meditatsioonikeskuse sertifitseeritud meditatsioonijuht ning õpetab Osho meditatiivseid teraapiaid ja meditatsioone nii rahvusvahelises keskuses Indias kui ka Eestis. Brenda on Osho meditatsioonijuhtide õpetaja ning Osho Meditatsioonikeskuse Eestis üks rajajatest. Ta on ka Kobido Jaapani Näomassaaži ekspert ning enesehüpnoosi treener.


Kontakt
e-post: brenda.randroo@gmail.com
tel: 52 81 585
www.oshoestonia.ee

Chandini Sarita (Seeda Randroo)

Chandini Sarita (Seeda Randroo)

Chandini Sarita (Seeda Randroo) meditatsioonitee algas 2006 aastal ja ligi aasta on ta mediteerinud meditatsiooni sünnimaal - Indias.
Tänaseks omab Sarita sügavaid isiklikke kogemusi erinevaist teadvuse seisundeist.

Ta on rajanud ja juhib Eesti Meditatsiooni Kooli, olles ka Osho Eesti Meditatsiooni Keskuse üks rajaja ning juht.
Sarita on rahvusvaheliselt sertifitseeritud meditatsiooniõpetaja ning terapeut, olles juhendanud meditatsioone ka Osho Rahvusvahelises Meditatsiooni Keskuses Punes, Indias.

Erialalt on ta Tartu Ülikooli diplomeeritud psühholoog, kes on lisaks õppinud 3 aastat ka Geštaltterapeudiks. Omab psühhoterapeudina pikaaegseid kogemusi psühholoogilise nõustamise alal.
Kõik see on avaldanud mõju nii tema enda meditatsiooniteele kui ka tema õpetustele - juhendamistele meditatsiooni maailmas.

Saritaga saab koos õppida ja kogeda järgmist:
VÄLJAÕPPEKURSUSED

 • Meditatsioonijuht, nõustaja
 • Meditatsiooni õpetaja

Mindfulness meditatsiooni laagrid
OSHO aktiivsed meditatsioonid (ka 21 järjestikust päeva)

TERAAPIAD

 • Osho Müstiline Roos / vanade juurdunud sügavate hingehaavade puhastamine, selgem sisenägemine ja tõelise olemuse tunnistamine
 • Osho Tuletades meelde unustatud keele rääkides oma KehaMõistusega / keha emotsionaalse ja füüsilise isetervendamise oskuse taasäratamine
 • Osho No-Mind / vanade mõttemustrite vabastamine, mõttepuhkuse loomine ja erilise vaikuse kogemine
  Lisaks Enesehüpnoos meditatsiooniks/ abi meditatsioonis sügavamale liikumiseks.

ERASEANSID

 • mindfulness ja meditatsiooni individuaalõpe
 • töö alateadvusega
 • enesehüpnoos meditatsiooniks
 • psühholoogiline nõustamine
 • jaapani näomassaaž (spetsiaalne väljaõpe, omab sertifikaati)

Mitmed kursused ja eraseansid on võimalikud ka onlines.


Kontakt
meditatsioonikool@gmail.com
www.eestimeditatsioonikool.ee

Riita Jaup

Riita Jaup

Riita Jaup on väga ekspressiivne, inspireeriv, intuitiivne, dünaamiline ja elujaatav naine. Tundliku ja sügava puudutusega äratab ta rõõmutu, pinges ja sulgunud keha taas kogema rõõmu ja tajuma elu värve. Lisaks puudutab Riita ka oma avala naeratuse, nakatava naeru, osavõtliku kohaloleku ja sõnaga.
Viimased 11 aastat on Riita olnud Shindo venitustundide juhendaja ning viimased 6 aastat tegelenud Lomi Lomi massaažiga. Tema Lomi massaažiõpetajad on olnud Nisarga Eryk Dobosz (Body Awareness Institute) ja Susan Pa`iniu Floyd (Aloha International) ning Wayne Kealohi Powell (Shamanic Bodywork). Riita soov on imelist puudutuse kunsti jagada ja õpetada teistele, sest armastavas ühenduses ja puudutuses on tervenemise vägi!


Kontakt
e-post: riita.jaup@gmail.com

Eeva Kallis

Eeva Kallis

Olen 25 aastat oma elust otsinud ja leidnud ennast läbi erinevate kehas olemise praktikate ja täna tunnen end ära selles kohas, mida saab nimetada koduks. Kehas üleni.

Joogaga alustasingi 25aastat tagasi väga praktilisel põhjuse-mu selg oli nõrk ja ei kandnud mind enam. Sealt algas teekond väljast sissepoole. Oli ka teisi vabastavaid praktikaid, mis tõid mind lähemale äratundmistele, mis mind inspireerib ja kuidas mu meel on seotud kehaga ja kuidas mu süda(hing) on rahul kui saan läbi kehatöö märgata ja reguleerida oma mõttemustreid ja harjumusi. Täna olen ise läbinud Yin jooga juhendaja treeningu ja annan tunde teist aastat.

10 aastat tagasi avastasin 5rütmi tantsu ja tundsin selle ära. Sukeldusin sellesse täiega ja rändasin tantsides mööda maailma ja õpetajaid , et kogeda ja tühjendada ja puhastada endas seda tohutut allasurutud emotsioonide möllu. Kehatöös olen alati rohkem kohal olnud, kui sõnalises teraapias.

3aastat tagasi vahetasin 5 rütmi Open flooriga ja läksin õpetaja väljaõppesse. Täna olengi vabastava teadliku tantsu “Open Floor” sertifitseeritud õpetaja.

Minu suurim õppimine ongi hetkel juhendamine ja oma kehas kogetu jagamine läbi “Open Floor” meetodi.


Kontakt
e-post: etamming@gmail.com

Tiina Karjatse

Tiina Karjatse

Gongimeister ja heliterapeut

Muusika ja helid on saatnud mind kogu minu elu. Helidega tervendamise teel olen olnud viimased 6 aastat. Helidega tervendamisel kasutan põhiliselt gonge, tiibeti helikausse, koshi tuulekellasid ja teisi muusikainstrumente. Aastatepikkune praktiseerimine ning erinevad kogemused on mind pannud uskuma helide imeliselt tervendavasse jõusse. Eriti südamelähedane on minu jaoks müstiliste helide maailma tutvustamine lastele.
Läbi aastate olen omandanud läbi kogemusliku õppevormi erinevaid heli-, muusika- ja psühhoteraapia alaseid oskuseid. Olen saanud Reiki I astme pühitsuse ning kasutan teraapias ka kristalle.
Gongide ja helikausside tervendavad vibratsioonid aitavad saavutada sellise meelerahu seisundi, mille praktiseerimine aitab meil toime tulla igapäevase stressi ja pingetega. Niimoodi lõõgastudes paraneb õpi- ja keskendumise võime, avalduvad loovad võimed. Läbi sisemise rahuseisundi tugevneb positiivne hoiak ja avaneb võimalus enese laiemaks teadvustamiseks, et erinevate probleemidega hakkama saada ning neile lahendused leida.
Igapäevaselt tegelen individuaalse heliteraapiaga. Vajadusel ühendan heliteraapiaga ka psühhoteraapia. Teen gongimeditatsioone ja helirännakuid erinevates Eestimaa paikades.


Kontakt
tiinakarjatse@hotmail.com
+372 53477992

Hingeingel Marge Riks

Hingeingel Marge Riks

Olen teadja/iseseisev õppija/kogeja/kanaldaja/astraalis energiate liigutaja. Olen Reiki Meister. Eriline olen alati olnud ja tunnetanud ning märke lugenud juba lapsepõlvest peale.

Oma teadmised saan suuremalt osalt astraalsetelt abistajatelt ehk olenditelt. Õpitubadest ja koolidest omandan seda mida arenguks vaja, ehk võtan sealt ainult killu ning kui vaja, siis teen ta endale sobivaks, sest me kõik oleme erinevad ja kõik ei sobi kõigile. Astraalis käies peamiselt puhastan, lapin auravälja ehk tervendan energeetikat. Sammuti suhtlen vaimolenditega ja kui vaja, siis eemaldan demonistlikud vormid. Sulgen portaale ja imelikke kanaleid, mis ei ole inimesele kasulikud. Mulle läheb korda hinge heaolu, kui on vaja toetust, siis toetan; kui on vaja hing ära saata, siis teen ka seda ehk hoolitsen hinge heaolu eest. Hing peab olema hoitud ja kaitstud ning võiks olla sõltumatu ning mõjutusteta ning loomulikult võiks ta viibida puhtas energias.

Täiendanud olen end: Moskva Rahvusvahelise Selgeltnägemise ja Energiateraapia Akadeemia Eesti filiaalis (lõpetatud Diplomiga) ja Kristiina Raie Kanaldamise seminaridel (lõpetatud Diplomiga), tudeerin Holistika Instituudis ning erinevate meistrite/juhendajate õpitubades.


Kontakt
e-mail: hingeingel8@gmail.com
www.hingeingel.ee
Facebook

Selgeltnägija Inga Rämson

Selgeltnägija Inga Rämson

Selgeltnägija Inga on mitmenda põlvkonna selgeltnägija ja sensitiivi võimed on Ingale kaasa sündinud. Esimesed nõiatarkused, nagu taimedega ravitsemine ja aurade nägemine, õpetas Ingale tema ravitsejast vanaema.

Selgeltnägija Inga on lõpetanud doktorikraadi Moskva Rahvusvahelise Selgeltnägemise ja Energiateraapia Akadeemias. Inga jätkab järjepidevalt õpinguid ja kombineerib erinevate koolkondade tehnikaid inimeste aitamiseks.

Selgetnägija Inga valdkonnad

Selgeltnägija Ingat võib kutsuda mitmete nimedega: selgeltnägija, nõid, šamaan, ravitseja, valge maag, ingliterapeut vms, sõltuvalt millise probleemiga ta inimest parajasti aitab. Lisaks koolitab Inga inimesi endeid ise aitama.

Teenused: tervendamine, ärikanalite aktiveerimine, needuse mahavõtmine, suhete korrastamine, kodu energeetiline puhastamine, vaevuste eemaldamine, vaimolendiga suhtlemine ja ärasaatmine, kaitseinglid ja nendega suhtlemine, kadunud inimeste otsimine.

Vaata rohkem infot www.selgeltnägijainga.ee

Denis Vinogradov

Denis Vinogradov

Muusik multi-instrumentalist, Dj, Muusika,- ja heliterapeut, korraldaja ning üks Tervendavate helide keskuse loojatest ja juhatajatest, Johnatan Goldmanni rahvusvahelise helitervendajate assotsiatsiooni liige, Gravity Strech instruktor.


Kontakt
tel: +372 56 28 52 29
helid.ee / haaheli.ee / soundcloud.com/tapecut / soundcloud.com/tervendavadhelid /
mixcloud.com/Melodikafm

Tiit Trofimov

Tiit Trofimov

Tiit on õppinud ja praktiseerinud erinevaid Osho meditatsioone ja käinud kogemas meditatsioone Osho Rahvsvahelises Meditatsiooni keskuses Punes.
Ta läbinud lugematul hulgal enesearengu ja meditatsioonide kursuseid ja praktiseerib igapäevaselt nii joogat kui meditatsioone. . Viimased kümmekond aastat on Tiit tegelenud teadliku enesearenguga. Nagu enamikel neist, kes selle teekonna kord ette võtnud, algas see ka temal pärast raskustesse sattumist. Tänaseks naudin igat päeva. Tiit peab oma suurimaks kireks töö inimese emotsioonidega, nende vabastamine, vaatlemine ja märkamine läbi teadlikkuse.


Kontakt
e-post: tiit@trofa.ee
https://tiittrofimov.ee/

Kristiina Viires

Kristiina Viires

Kristiina teekond joogasse sai alguse 2007 ashtanga joogaga tutvust tehes. Sealt edasi jõudis Kristiina hatha joogani, Agama joogakoolini ja äratundmiseni, et ta on leidnud oma tee. Kristiina on olnud Agama Yoga joogakooli õpilane alates 2009. Lõpetanud Agama Yoga õpetajate kursuse (500h) 2011 ning Orange Sash joogataseme (400h) 2012 ning käib igal aastal end täiendamas ning tasemeõpinguid jätkamas Agama Yoga koolis Tais, Koh Phangani saarel.
Omab IYF& RYS sertifikaati.
Igapäevaselt on Kristiina joogaõpetaja, personalijuht ning korraldab enesearengu kursusi täiskasvanutele.


Kontakt
e-post: kristiinaviires@gmail.com

Viktor Palmet

Viktor Palmet

Sifu Viktor Palmet, õppinud ainult Hiina meistritelt, sealhulgas kuuel viimasel aastal Hiinas Wudang Kungfu Akadeemias. Omistatud taoistlik isikunimi Pan Mao Zi Ku. Lisaks Hiina võitlus- ja tervisealade tundmisele oman neli musta vööd erinevates Jaapani võitluskunstides. Wudang Kungfu Akadeemias antud Õpetaja Sertifikaat.

Tegelenud idamaiste võitluskunstidega alates 1980 aastast. Varasemal ajal peamiselt karatega ning põgusalt taiji-ga. Edaspidi jätkasin Jaapani võitlusviisidega paralleelselt Hiina stiilidega.

Alates 2012. aastast sõidan igal aastal kuuks ajaks Hiina Wuadangi Kungfu Akadeemiasse end täiendama. 2014 aasta märtsis pühitseti mind Zang Sanfeng kungfu traditsioonide hoidjaks (Zhang Sanfeng Pay) 16. generatsioonis. Samas anti vastav tunnistus ning taoistlik nimi Pan Mao Zi Ku. Meister Yuan Xiu Gang annetas tseremoniaalse mõõga.

Lisaks:

 • isiklik kvalifikatsioonitase: Wushu 4 Duan (meistritase);
 • Eesti Olümpiakomitee poolt antud Wushu treener 3 tase;
 • Euroopa Wushu Föderatsiooni Wushu võistluskohtuniku “B” kategooria.

  Kontakt
  e-post: viktor@wudangkungfu.ee
  https://www.wudangkungfu.ee

Kristiina Piiparinen

Kristiina Piiparinen

Kristiina Piiparinen on Yin jooga õpetaja. Teadlikku enesearenguteed on ta käinud viimased üheksa aastat, mille jooksul läbinud mitmeid erinevaid kursuseid, koolitusi ja praktikaid keha ja meele tasakaalustamise, enesetervendamise ja inimeseks olemise sügavama mõistmise teemadel. Joogaga tegeleb ta viimased viis aastat ja 2016. aastast on Yoga Alliance’i sertifitseeritud Yin jooga õpetaja. Ta viib läbi teraapiaseansse emotsioonide vabastamise tehnika Meta-EFT III astme praktikuna ja on läbinud aastase programmi Holistika Instituudis.

Kristiina väärtustab tervislikku ja teadlikku eluviisi ning usub, et eneseteadvustamisega anname endale võimaluse jõuda tähendusrikkama ja harmoonilisema elu kogemiseni, avardada eneseteostuse potentsiaali ja hoida oma keha terve ning elujõulisena.
“Igalühel on oma tee ja valikud iseendani jõudmiseks. Üks osa minu teekonnast on jooga, et luua endasse ja oma ellu tasakaalu. Vahel on vaja peatuda ja luua vaikust kehas ja meeles, et esile saaks kerkida kõik see, mis vajab teadvustamist, vabastamist ja tervendamist. Yin jooga on selleks imeline praktika, mis õpetab tajuma keha ja meele sidet, märkama kehas olevaid pingeid ja energiablokeeringuid ning kasutama meele vaigistamise tervendavat jõudu. Praktiseerides Yin joogat keha avaneb ja muutub paindlikumaks, meeles tekib puhtust ja selgust ning kasvab teadlikkus iseenda terviklikust olemusest - keha, meele, hinge tervikust.” jagab Kristiina.


Kontakt
e-post: kristiina.piiparinen@gmail.com

Merli Mirk

Merli Mirk

Merli Mirk on sensitiivne vaimne tervendaja, kes juba lapsena õppis kasutama oma võimeid.
17 aastasena läbis Sathya Sai Baba meditatsiooni kursuse, kus sai eluteele kaasa oma isikliku mantra. Sellest sai alguse teadlik vaimne teekond.

Tervendades end nii kehaliselt kui hingeliselt, teab Merli oma kogemustest, kuidas mediatsioon võib elu muuta.
Tema juurde jõudnud inimestel aitab ta leida ennast. Tugevdada suhet iseendaga ja näha maailma avaramalt. Merli vaatab hingede olemust ja loomust energeetiliselt. Näeb inimese rännakut nii selles, kui eelmises või ka tulevases elus.
Aastal 2011 sai Merlist Auramediaator. Aastal 2015 ilmus CD plaat Merli meditatsioonidega. Merli toetab oma kohalolekuga kõiki hingi elama siin maa peal rõõmus, õnnes ja armastuses.


Kontakt
www.headsoovid.eu

Veet Mano

Veet Mano

2012.a. salvestatud saate 13. Venemaa “Selgeltnägijate tuleproov” finalist Veet Mano (vanemate poolt ristitud Glen’iks), sündis 24. märtsil, 1956.a. USA-s.

Mediteerimist alustas ta juba 16. aasta vanuselt. Pärast Michigani Ülikooli ökoloogia õpingute lõpetamist suundus ta, olles tol ajal 21. aastane, Osho juurde Punesse, Indiasse. Peale kümneaastast mediteerimisperioodi Punes, andis Osho (Rajaneesh 1931 – 1990) talle uue nime – Veet Mano, mis tähendab “beyond mind” – teispool mõtlemist.

Osholt sai ta ka hindude tiitli – Swami. See tähendab meistrit, pühendunut, kelle sisemine olemus on hakanud väljapoole kiirgama; kes on jätnud kõrvale argised ja piiravad tavapüüdlused ning on täielikult pühendunud kõrgeima vaimsuse saavutamisele, teenides teisi sellel teel ja aidates maailma.

Mano enda sõnade järgi õpetas Osho teda ka maailma – inimesi, olukordi, minevikku jne. teistmoodi tajuma ehk nn. “lugema”. Kes on temaga lähemalt kokku puutunud, need teavad, kuivõrd selgelt, sügavalt ning kaugele Mano “ära näeb”. Mano oli Osho lähedaseks sõbraks kuni Osho surmani 19. jaanuaril 1990.a.

Tänapäeval on Veet Mano tunnustatud meditatiivsete praktikate alal ja seotud ka mitmete projektidega Rahvusvahelises Meditatsioonikeskuses Punes (Indias), kuhu igal aastal koguneb kokku tuhandeid inimesi üle maailma, kes otsivad endas hingelist tasakaalu.

Mano seminaridel on peamine rõhuasetus energiate avamisel, erinevate emotsioonide vabastamisel, keha blokeeringute kõrvaldamisel (nn. näpitsate likvideerimisel) ja Osho meditatsioonidel. Osalejad on hakanud tundma muutust oma energiavoos ja keha tervenemist.

Mano kodu on Michiganis, kuid tema praegune elu möödub ühest kohast teise rännates. Ta viib läbi seminare, laagreid ning tervendab inimesi nii Tais, Türgis, Iisraelis, Argentiinas, Ukrainas, Venemaal jne. ning alates 2013.a. maikuust ka Eestis.

Andres Viitkin

Andres Viitkin

MER massöör
Andres on jaganud seda imelist massaaži klientidele alates aastast 2015. Iga massaaž on tema jaoks nagu meditatiivne rännak koos kliendiga. Andres Viitkin on läbinud ka klassikalise massaaži koolituse, kuid eelistab jagada MERi, mille puhul märkab ta klientide tagasiside läbi oluliselt paremaid tulemusi.
Parim tagasiside ongi klientide posiitivsed muutused.


Kontakt
e-post: andresviitkin@hotmail.com
56154408

Somananda Tantra School

Somananda Tantra School

Somananda Tantra School is a pioneering spiritual university with a mission to bring the ancient knowledge of Tantra, tantric Yoga and meditation to modern-day spiritual seekers from around the globe. We know that Tantra is one of the most powerful paths of transformation for personal and spiritual development and for finding your way back to your real nature – the true Self.

Every year we provide more than 30 comprehensive courses and retreats of varying durations worldwide. Our teachers travel to highly sought-after destinations such as Portugal, Greece, Germany, the United Kingdom, the United States, and India delivering soul-touching spiritual teachings to thousands of international students.


More about us
Contact

Rudra

Rudra

Rudra, kodumaal teatud nimepidi kui Romet, on eneseavastaja, kes on leidnud enda tee teenistuses Hindu jumalanna Kālīle.
Universumi maagia on toonud temani õnnistuse olla üks Kundaliniga ning aidata mäletada end kui kõige kõrgemat vormi Armastusest.
Läbi intuitsiooni, spontaansuse ja tunnetuse toob kundalini meieni võimaluse kehas kogeda maagilisi avanemisi ja tervenemist tšakra tasanditel. Samuti aitama luua ühendust iseenda keha naturaalse olemusega.

Üle maailma rännanud läbi viie erineva kontinendi on Romet oma noore eluaja jooksul avastanud erinevaid kehatervenduspraktikaid ja jooga teadust oma kõige sügavamas ja kaunimas maagias. Üle aasta elas Romet armastuse ja jumalate kodus Balil, kus õppis kohaliku guruga ja tervendas enda kehatemplit pikalt paastudes, mediteerides ja praktiseerides joogat.

Tänasel päeval on Rometi tee juhitud TAO kommuuni ja perega jagama intuitiivset joogat ja meditatsiooni pakkumaks võimalust uurida ning avastada Kundalini olemust läbi Ema Kālī.


Kontakt
e-post: rometrida@gmail.com
Facebooki.

Nathan Marcuzzi

Nathan Marcuzzi

Meet Nathan Marcuzzi, an inspiring instructor with roots in Vancouver, Canada. Nathan's journey into the realms of spirituality and personal growth began at the young age of 14. Introduced to hatha yoga and meditation by his high school theatre teacher, and influenced by the philosophical writings of Jiddu Krishnamurti through his father, Nathan embarked on a transformative path. Eight years later, in 2003, driven by a deep calling to explore further, he ventured into diverse spiritual practices. From Kundalini teachings in Kathmandu to Vipassana trainings in Canada and Reiki initiations in Northeastern Thailand, Nathan dedicated nearly 12 years to these disciplines. However, feeling a sense of stagnancy, he sought a new direction.

In 2015, Nathan's journey took a pivotal turn at a Tantra festival in Sweden. Here, he was introduced to Breathwork, De-armouring, and what he describes as a Somagetic Ecstatic Experience. This experience not only altered his life's trajectory but also reshaped his perception of life and sexuality. Nathan discovered the profound impact of aligning one's life force or sexual energy, leading to a great awakening. Today, he is empowered by the knowledge that his true essence—his authentic, invariable nature—is accessible in the present moment, along with the universal greatness and beauty. Join Nathan as he shares his journey and insights, offering a transformative experience that could change your view on life, energy, and personal empowerment.


https://www.somagetic.com/about

Sirli Taniloo

Sirli Taniloo

Sirli Taniloo jõudis Nia juurde kümmekond aastat tagasi ja armus sellesse liikumistehnikasse esimesest trennisaalis tehtud sammust alates - täielikult ja sügavuti. Nia lihtsalt mõjub nii inspireeriva, ainulaadse ja unikaalsena, trennimuusika paneb hinge helisema, paljajalu ja mõtestatud tantsimine tundub kehale ja meeltele nii lihtne, loomulik, õige ja tervendav. Ja eriti võlus Sirlit tookord ja võlub siiamaani Nia terviklik lähenemise kehale ja meeltele, kus kogu väljatöötatud liikumistehnika baseerub tugeval kogemuspõhisel teoorial. See helge ja sügav äratundmine esimeses Nia trennis on Sirlil nüüdseks kasvanud 9-aastaseks Nia treeneri kogemuseks. Sirli on hetkel ka ainuke aktiivselt tegutsev Nia treener Eestis, seega on Sul Sirli juures tõeliselt unikaalne võimalus saada osa Nia kogemusest :)
Sirli on rahvusvaheliselt sertifitseeritud Nia treener ja on omandanud Nia rahvusvahelistel treenerite tasemekoolitustel valge, rohelise, sinise ja pruuni vöö (kokku on 5 vööd, lisaks veel olemas must).

Sirli trennid on tempokad ja hoogsad, samas energeetiliselt laetud ja tasakaalustavad. Põimides ida ja lääne liikumistehnikaid võimaldab Nia osalejal tulla tundi täiesti omalt tasemelt. Nia ei eelda mingit laadi ettevalmistust ega sobivust, ei vanuse, kehakaalu, eelduste, võimete ega soo osas. Nia trenni mõju ei sõltu trenni tegemise tugevusest ja hoogsusest, vaid kogu liikumist võib teha ka vaikselt ja väikselt, oluline on, et see vastaks osaleja kehatunnetusest lähtuvast parajasti tema selle hetke kõige sobivamale energiatasemele. Teed nii, nagu parajasti energiat jagub. Sel moel on trenni mõju kõige tõhusam ja energeetiline tasakaal kindlalt tagatud. Nia vabastab kehapingeid läbi samaaegse pingutuse ja lõdvestuse, hoides aktiivsena kogu keha kõik liigesed. Liigeste liigutamine ongi Nia tarkuse kohaselt hea tervise ja toonuse võti.

Nia kohta saad rohkem lugeda Eesti kodulehel www.niaeesti.ee ja rahvusvahelisel kodulehel www.nianow.com
Nia liikumistehnikast saad aimu näiteks järgmise videoklipi alusel: https://www.youtube.com/watch?v=U3rRjq1oaXg


Kontakt
Sirli Taniloo
tel 52 60 562
e-post: sirli.taniloo@gmail.com
https://www.facebook.com/sirli.taniloo

Teele Triinu Jäär

Teele Triinu Jäär

Teele Triinu Jäär on Vinyasa Yoga õpetaja. Ta on tunnustatud rahvusvahelise Yoga Alliance õpetajate sertifikaadiga ning praktiseerinud joogat alates 2016 aastast.
Jooga teekonna leidmine on olnud Teele Triinu jaoks maailma muutev kogemus. See on õpetanud talle olema rohkem hetkes. Ennast armastades, aktsepteerides ja õppides kuulama oma keha.
Voolavus, energilisus ja jõulisus on märksõnad, millega kohtute Teele Triinu joogatundides.

Lisaks joogale on Teele Triinu omandanud ka toitumisnõustamise sertifikaadi, et pakkuda nii endale kui oma klientidele võimalust jõuda oma eesmärkidele lähemale ning hoida keha alati võimekuse tipus.

Kontakt
teeletriinu@hotmail.com

Kristiina Gradov

Kristiina Gradov

Kristiina on omandanud OSHO Rahvusvahelise Meditatsioonikeskuse meditatsioonijuhi sertifikaadi ning omandamas Eesti Tedalike Terapeutide Koolis polüterapeudi kutset.

Ta peab oma kireks ja kutsumuseks töötamist inimestega ning enda enesearengu teel olulisemaks seda, et saab tuua inimeste igapäeva ellu kergust, rahu ning nende kiiret elutempot tasakaalustada. Kristiina asutas ka aastal 2022 keha ja meele salongi Crissen Beauty&Wellness, mille eesmärgiks on inimeste füüsiline ja vaimne heaolu tuua harmooniasse.
TAO Keskuses juhendab Kristiina OSHO Aktiivseid Meditatsioone, mis aitavad meil liikuda rohkem peast südamesse ja sellega seoses saavutada kehas ja hinges rahu ning kooskõla. Kristiina soov on, et meditatsioonid ei oleks enam vaid spirituaalsete inimeste tööriistaks vaid harjumus meie kõigi igapäeva rutiinis.


Kontakt
e-post: kristiina@crissen.com
tel: 52 16 496
FB: Kristiina Gradov Teraapiad