Juhendajad

Hele-Riin Uib-Pachel

Hele-Riin Uib-Pachel

Hele-Riin Uib-Pachel on õppinud Jaapanis kohapeal meistrite kâe all Jaapani Taikotrumme (Emiko Taba, KODO artistid Eiichi Saito, Yosuke Oda, Ichitaro, Eri Uchida) ning täiendanud end 12 aasta jooksul erinevatel workshop'idel.

Hele-Riin on tuntud laiemale publikule eelkôige 2 Quick Start löökpillimângijana, olnud trummariks ansamblis Blacky, esinenud koos paljude tuntud artistidega.
Hele-Riin on lôpetanud Eesti Muusikaakadeemia klassikalise löökpilli erialal magistri kraadiga ning Helsinki kõrgkooli Metropolian pop/jazz suunal.
Mänginud Rahvusooper Estonias, ERSO's, Tallinna Filharmoonias, erinevates klassikaliste projektides.

Loonud enda trummiduo DrumAttack (show percussion duo) ning Muteki TAIKO (Jaapani trummide projekt). Naistest koosneva rokkansambli G.O.S.H.
Ôpetaja olnud üle 20 aasta, neist 10 aastat GAM muusikakoolis. Loonud sealse rivitrummarite rühma GAG Armada. Sellest aastast trummiõpetaja Rocca al Mare Muusikakoolis.

Lisateabe saamiseks kirjuta info@helmusic.eu

Sudheer P. Niet

Sudheer P. Niet

Sudheer P. Niet on kogenud mediteerija ja meditatsiooniõpetaja Hollandist.
Osho juurde jõudis Sudheer juba 70-ndatel ning Oshost sai tema õpetaja. Viimase neljakümne viie aasta jooksul on ta isiklikult kasutanud paljusid erinevaid meditatsioonitehnikaid ja aidanud sadu inimesi mediteerimisel.
Lisaks on Sudheer diplomeeritud hüpnoterapeut ja viimase kahekümne kaheksa aasta jooksul on ta osalenud Indias Pune'is asuva Osho Rahvusvahelise Meditatsioonikeskuse juhtimises. Sudheer on OSHO Bardo kaaslooja koos Maneesha Jamesiga.
Kõik kursused on loodud selleks, et aidata integreerida lõõgastust ja teadlikkust igapäevasesse ellu; „Enesehüpnoos lõõgastumiseks“, „Sisemised oskused tööks ja Elu“, „Meditatsiooni toomine oma igapäevastesse tegevustesse“, OSHO meditatsioonikoolitus – juhendajatele, OSHO meditatiivsetele teraapiatele.

Lisainfo:
meditatsioon@oshoestonia.ee
tel: 52 81 585

Virge Kuivjõgi

Virge Kuivjõgi

Õppisin hingamisterapeudiks Algallika Protsessi ja Hingamistöö 3- aastasel koolitusel ja Inspiraktiva hingamisterapeutide koolis 2 aastat. Tartu Ülikoolis olen lõpetanud suhtekorralduse eriala. Hingamiskursuseid olen teinud alates aastast 2008. Viimastel aastatel korraldasin reise Indiasse, kus põimisin kokku hingamispraktikad ja kultuurikogemused.
2010 puutusin kokku tantraga ja alates 2012 muutusid minu tantra õpingud regulaarseks ning viisid ka tantrasündmuste korraldamiseni Eestis. 2018 lõpetasin Lin Holmquisti tantra terapeutide koolituse ja läbisin Deva Vihba Püha Tantratantsu õpetaja õppe.
Tantristlike kursuste loomine, juhendamine ja hoidmine on olnud loomulik jätk minu kahele eelnevale teekonnale.
Ikka ja jälle soovin sedamoodi gruppe ja kogunemisi luua, kogeda ja hoida. Sest on nii liigutav kui inimesed kohtuvad iseenda ... valu ja rõõmuga, väe ja nõrkusega, vihkamise ja armastusega ning tagasi pöördudes praktika sessioonidest on neis rohkem selgust, terviklikkust ja elujõudu. See on eriline au olla taoliste ruumide hoidjaks ja rännata energeetiliselt koos avanemistes, tervenemistes ja taipamistes.
Olen kohal huvilistele kui nad valivad liikuda enda sisse ja kohtuda sügavamate isiksuse kihtidega, et vabastada stress või valu ja (taas)leida rahu ning armastus. Juhatan teed naudingu abil, mis on erakordselt tõhus ja ilus vahend, et ekstaatiliselt vabastada ebamugavus ja avaneda pehmelt armastuse voole.

Kontakt
Tantralinn
facebook

Mona Kattel

Mona Kattel

Mona on intuitiivne rändur, mentor, energiatervendaja, ettevõtja ja palju muud.

Mona on aastate jooksul juhendanud tuhaneid inimesi enda kehaga paremat kontakti saama läbi erinevate füüsiliste ja spirituaalsete praktikate, kas läbi MOKAfit heaolu platvormi ja personaalse energiatöö. Mona suurimaks kireks on juhatada inimesi enda tõeni, enda päris olemuseni, mis aitab elada igapäevaselt harmoonias ja kerguses.

Viimased 3 aastat on Mona elanud Balil, kus ta on õppinud erinevate spirituaalsete mentorite all, alustades Reiki õpetajatest ning joogaõpetaja treeningutest ning lõpetades eelmiste elude regressioonide kui ka keha energeetiliste blokeeringute vabastamise õpetega.

TAO Keskuses viib Mona läbi personaalseid energeetiliste blokeeringute vabastamise kehatöö sessioone (body de-armouring), mis aitab kehasse kogunenud emotsioonidel ja energiakogumitel (viha, hirm, kurbus, häbi, abitus, reedetus jms.) vabaneda ning seisval energial voolama pääseda, et saaksid edasi liikuda valdkondades, kus on tekkinud paigalseis.

Kontakt
Instagram: https://www.instagram.com/mona.kattel/
https://mokafit.com/

Birger Aavik

Birger Aavik

Birger on kehapraktikate ja meditatsioonide õpetaja.

Tema kümne aastasele enesearengu teele kuulub lugematu hulk mitmekülgseid koolitusi ja kursuseid nii Eestis kui välismaal. Neist olulisemad on konstellööriõpe, meditatsioonide juhendamine, bioenergeetika, seksuaalsed energiatööd, tantra ja jooga kursused, PREP´i ja Imago seminarid. Birger omab OSHO Rahvusvahelise Meditatsioonikeskuse meditatsioonijuhi sertifikaati. Ta on meeste kogemusnõustaja paarisuhete ja persüsteemide valdkonnas.

Veel juhendab Birger iganädalast Meeste Väepraktikate treeningut, kus ainult meestele mõeldud väeruumis praktiseeritakse erinevaid jooga-, meditatsiooni- ning hingamistehnikaid, õpitakse energeetilisi praktikaid nagu Chi Gong ja TaiJi ning teisi suuremat kohalolu ja teadlikkust tõstvaid tehnikaid.

Birgeri kirg on panna inimeste silmad särama ja hinged helisema tehes niiöelda päris asju, millest on inimestel päriselt abi. Nendest kõige tuntavam ja teaduslikult enim tõendatud mõju on OSHO aktiivmeditatsioonidel. Birgeri soov on elu muutvad OSHO meditatsioonid viia iga inimeseni, et tuua tänapäeva kaootilises maailmas nende ellu reaalselt tuntavat suuremat kergust ja rahu, avatud südame, tervemad suhted ja vähem kannatust.

Rühmatundide ja eraseansside broneerimine
Tel: 55651298
E-mail: birger.aavik@gmail.com

Annika Allikmäe

Annika Allikmäe

Annika Allikmäe on geneetikuharidusega Kriya Jooga praktik, süvajooga õpetaja ja emotsioonide vabastamise meetodite ekspert ; endine profitantsija, Omika Studios ja Omika Podcast kaaslooja.

Miks me ei tunne ennast kogu aeg mõnusalt? Miks me oleme leppinud kannatuse kui paratamatusega ja hakanud seda normaalseks pidama? Kas poleks tore, kui võimekus probleeme lahendada kasvaks hüppeliselt? Peame olema piisavalt julged, et võtta vastu OTSUS MUUTUDA. Hakata tegutsema radikaalselt väljaspool raame. Ainult nii oleme teel siiruse, isikliku jõu ja tarkuse suurenemise suunas. Ainult nii avaneb elu lummav sügavus ja võimalused, millest me isegi unistada pole julgenud.

Värskelt Dr Joe Dispenza süvaõppe läbinud Annika Allikmäe koondab kokku kõige sügavamad baasteadmised ja kiiremad meetodid emotsionaalsest valust vabanemiseks ning piiramatuks isiksuse transformatsiooniks. Meetodid ise on tippelegantsed - täpsed, peened ja õrnad. Kasutatavad keset argipäeva. Ei sea sõltuvusse ühestki õpetusest. Töötavad võrdselt nii ateisti, uskliku, skeptiku, küüniku kui pragmaatiku peal. Iga kultuurilise tausta puhul. Igas vanuses.

Info: https://omika.ee

Laura Valk

Laura Valk

Laura Valk on energiaterapeut, kes spetsialiseerub lapsepõlve ja eelmiste elude traumadele. Sinna alla kuulub ka perekonnasüsteemide vaatamine. Läbi peresüsteemide on võimalik lahendada peaaegu kõiki meie elus esinevaid probleeme. Ta on teadmised omandanud OSHO Darshan Instituudis ja väga paljudel erinevatel kursustel.

TAO Keskuses viib Laura läbi maailmas palavalt armastatud OSHO Aktiivseid Meditatsioone. Need meditatsioonid muudavad praktiseerimise korral elu täielikult- toovad meid rohkem peast südamesse ja raputavad lahti meisse kivistunud emotsioonid ja blokeeringud.

Veel juhendab Laura naiste praktikaid, kus keskendutakse läbi hingamise ja väga erinevate praktikate oma kehaga kontakti saamisele, see läbi aktsepteerides ja vastu võttes ennast koos kogu oma valu ja haavadega. Alkeemiliselt muundame oma varjud valguseks- muudame raskena tunduva elu elamisväärseks ja kergeks.

Laura suurimaks kireks on tuua inimeste ellu kerget liikumist ja minevikust vabanemist.

Kontakt
e-post: laura@suuremteadlikkus.com
facebook: https://bit.ly/3M8bX1w
Instagram: https://www.instagram.com/laurtshik/

Kerli Vau

Kerli Vau

Miks me ei ela vaid elame, et ellu jääda?

Ma mäletan, kui ma olin väike, ei küsinud ma tihti selliseid küsimusi nagu: “Miks taevas on sinine? Või miks muru on roheline?” Juba noores eas huvitas mind see, kuidas inimene tegelikult toimib, kuidas erinevad traumad või kogemused muudavad meie mõtte- ning käitumismustrit.

Tänaseks olen lõpetanud rahvusvahelise nõustajate ja terapeutide assotsiatsiooni (IACT) (USA) hüpnoteraapia. Lisaks sellele olen õppinud toitumis-ning personaaltreeneriks.
Me arvame, et elu on raske, sest ühtepidi on see, kuidas meid üles kasvatatud on, teistpidi aga sellest, et me ei saa iseendast aru. Jah, elus on keerulisi perioode, raskeid ning emotsionaalseid hetki, kuid elus on väga palju rõõmu, ilusaid kogemusi, inimesi, unustamatuid hetki, naeru, arengut ning nende hetkede nimel me peaksime õppima elama mitte lihtsalt proovida ellu jääda.

Kontakt:

tel: 5502861
e-mail: vauhypnotherapy@gmail.com

Brenda Randroo Oja (Deva Lokita)

Brenda Randroo Oja (Deva Lokita)

Brenda Randroo Oja on Osho Rahvusvahelise Meditatsioonikeskuse sertifitseeritud meditatsioonijuht ning õpetab Osho meditatiivseid teraapiaid ja meditatsioone nii rahvusvahelises keskuses Indias kui ka Eestis. Brenda on Osho meditatsioonijuhtide õpetaja ning Osho Meditatsioonikeskuse Eestis üks rajajatest. Ta on ka Kobido Jaapani Näomassaaži ekspert ning enesehüpnoosi treener.

Rohkem infot:
e-post: brenda.randroo@gmail.com
tel: 52 81 585
www.oshoestonia.ee

Shani Lehrer

Shani Lehrer

Rahvusvaheline mentor, õpetaja, tervendaja ja Iisraeli müstikakooli juht, multidimensionaalne ettevõtja, produtsent ja avalik esineja.

Paljude aastate jooksul on Shani juhendanud ja aidanud sadu inimesi läbi nende elutee oma kõrgeimat potensiaali avastada.

Ta seisab kirglikkult planeedi rahu eest läbi inimeste äratamise ja juhendamise.
Kõigi tema ettevõtmiste eesmärk on vaimu ja mateeria ühendamine läbi meenutamise inimestele, kes nad tegelikult on, kust nad tulevad ning mis on nende tõeline potensiaal.

Rohkem infot:
https://www.sparkoflight.eu

Chandini Sarita (Seeda Randroo)

Chandini Sarita (Seeda Randroo)

Chandini Sarita (Seeda Randroo) meditatsioonitee algas 2006 aastal ja ligi aasta on ta mediteerinud meditatsiooni sünnimaal - Indias.
Tänaseks omab Sarita sügavaid isiklikke kogemusi erinevaist teadvuse seisundeist.

Ta on rajanud ja juhib Eesti Meditatsiooni Kooli, olles ka Osho Eesti Meditatsiooni Keskuse üks rajaja ning juht.
Sarita on rahvusvaheliselt sertifitseeritud meditatsiooniõpetaja ning terapeut, olles juhendanud meditatsioone ka Osho Rahvusvahelises Meditatsiooni Keskuses Punes, Indias.

Erialalt on ta Tartu Ülikooli diplomeeritud psühholoog, kes on lisaks õppinud 3 aastat ka Geštaltterapeudiks. Omab psühhoterapeudina pikaaegseid kogemusi psühholoogilise nõustamise alal.
Kõik see on avaldanud mõju nii tema enda meditatsiooniteele kui ka tema õpetustele - juhendamistele meditatsiooni maailmas.

Saritaga saab koos õppida ja kogeda järgmist:
VÄLJAÕPPEKURSUSED

 • Meditatsioonijuht, nõustaja
 • Meditatsiooni õpetaja

Mindfulness meditatsiooni laagrid
OSHO aktiivsed meditatsioonid (ka 21 järjestikust päeva)

TERAAPIAD

 • Osho Müstiline Roos / vanade juurdunud sügavate hingehaavade puhastamine, selgem sisenägemine ja tõelise olemuse tunnistamine
 • Osho Tuletades meelde unustatud keele rääkides oma KehaMõistusega / keha emotsionaalse ja füüsilise isetervendamise oskuse taasäratamine
 • Osho No-Mind / vanade mõttemustrite vabastamine, mõttepuhkuse loomine ja erilise vaikuse kogemine

Lisaks Enesehüpnoos meditatsiooniks/ abi meditatsioonis sügavamale liikumiseks

ERASEANSID

 • mindfulness ja meditatsiooni individuaalõpe
 • töö alateadvusega
 • enesehüpnoos meditatsiooniks
 • psühholoogiline nõustamine
 • jaapani näomassaaž (spetsiaalne väljaõpe, omab sertifikaati)

Mitmed kursused ja eraseansid on võimalikud ka onlines.

Rohkem infot:
www.eestimeditatsioonikool.ee
meditatsioonikool@gmail.com

ALEX ja KAUSHALYA - Gong SPA™

ALEX ja KAUSHALYA - Gong SPA™

ALEX ja KAUSHALYA - Gong SPA™
Heliaterapeudid, muusikud, koolitajad ja PAISTE gongide ametlik esindaja Eestis.

Muusika on unikaalne keel, mis leiab kiire tee kuulaja alateadvusesse, puudutades kuulajat sügavuti.
Oleme õppinud Eesti Muusika- ja Teartikadeemias muusikaterapeudiks ning Don Conreaux Gongmaster Training Õpetaja koolitusel. Oma tegevuses kasutame laulu, raamtrumme, Gonge, Tiibeti laulvaid kausse, kristallkausse, rav-trummi, viiulit, harmooniumit, kitarri, 432 Hz santuuri ja vahetevahel ka analoog sünte ning rütmimasinaid (ekstaatilise tantsu ja jooga live programmis).

Pakume:
Gong SPA heliteraapiat gruppidele
Heliteraapia ja gongimängu koolitusi ja retriite
Trummiringe gruppidele ja individuaalselt
Trummilaagreid
Lauluhääle avamise õpet
Muusikalist toetust joogale
Väelauluringe
Rütmikat elavat ekstaatilise tantsu ja 5-rütmi tantsu muusikat
Tiibeti laulvate kausside seansse paaridele ja individuaalselt

Kutsu meid oma ringi toetama, sünnipäeva, pulma või firmapeole :)

Kaushalya & Alex
jagaspace.gongspa@gmail.com
www.jagaspacegongspa.com

www.jagaspacegongspa.com
www.facebook.com/JagaspaceGongSPA

ANIL CHANDWANI (California, USA)

ANIL CHANDWANI (California, USA)

ANIL CHANDWANIL (California, USA) on põhjalikud teadmised, kogemused
– KLIINILISE HÜPNOOSI, NLP (Neuro-Linguistic Programming), HINGAMISE JA MINDFULNESS tehnikate, MEDITATSIOONITEHNIKATE alal ning ta omab vastavaid sertifikaate.

Üle 20 aasta mitmekülgset kogemust neis valdkondades, aga samuti mitmekümne aasta pikkused kogemused ettevõtjana, on andnud Anilile unikaalsed oskused õpetada, kuidas teadvuse erinevad seisundid aitavad kasvatada edukust ning luua ka väga head majanduslikku kindlustatust.
Tema õpetused on mitmekülgsed ja unikaalsed, hõlmates mitmeid erinevaid tehnikaid ning võimaldades kombineerida erinevaid praktikaid, arvestades iga indiviidi, grupi või seansi eripäraga.
Anil on töötanud nii individuaalselt inimestega, kui juhendanud kursusi (sh ettevõtetele) üle kogu maailma: USA, Hiina, Venemaa, Vietnam, Türgi, India ja mitmetes Euroopa riikides.
Eestis juhendas Anil Chandwani Hüpnoosi väljaõppe ja Enesehüpnoosi kursuseid aastal 2018 (korraldaja Eesti Meditatsiooni Kool)

Anil on OSHO Rahvusvahelise Keskuse juhatuse liige. OSHO Rahvusvaheline Meditatsioonikeskus on hetkel suurim enesearengu ja meditatsioonikeskus kogu maailmas. Osho, üle maailma tuntud idamaa müstik, kirjeldas ka hüpnoosi (enesehüpnoosi), kui üht võimast tuleviku tehnikat ja ka teed meditatsiooni juurde.

Lisainfo

Ana Matthews

Ana Matthews

Ana Matthews-i jooga teekond algas kakskümmend aastat tagasi, kui ta kolis Los Angelesest Barcelonasse, et teha professionaalset modelli karjääri.
Jooga oli siis tema isiklik praktika, mis vastandus pealiskaudse moemaailmaga ja andis talle sisemise tasakaalu.
Ana on õppinud Kundalini-, Hatha-, Ashtanga joogat ja budistliku filosoofiat ning õpingud jätkuvad.
Ana kolis hiljuti perega Tallinnasse ja ta praktiseerib ise Mysore'i stiilis Tallinna Ashtanga joogakoolis.
Alles peale emaks saamist hakkas Anale lahti rulluma Ashtanga vinyasa jooga sügavam mõte ja kasu, see on palju sügavam praktika, kui alguses näib.
Tuttav seeria ja lihtne fookus on aidanud Anal digitaalsete nomaadide reisides ennast pidevalt muutuvas perekonnaelus keskmes hoida. Ana on pühendunud end sellele, et jooga praktika oleks ohutu, hinge kosutav ning samas väljakutseid pakkuv.
Tema üks rollidest joogatunnis on vastata osalejate küsimustele, aidata kaasa, et asanad oleks korrektselt tehtud ja keha õigesti joondatud. Ana loob tunnis keskkonna, et inimesed saaks olla nemad ise. Ana; "Kõik õpetused on soovituslikud, kõige olulisem on kuulata oma keha!
Jooga ei ole ainult asana praktika, palju olulisemad küsimused on, kes me oleme inimestena, miks me siin oleme, mis on Sinu (minu) mõte maailmas! „Lase lahti - mine sisse!

Riita Jaup

Riita Jaup

Riita Jaup on väga ekspressiivne, inspireeriv, intuitiivne, dünaamiline ja elujaatav naine. Tundliku ja sügava puudutusega äratab ta rõõmutu, pinges ja sulgunud keha taas kogema rõõmu ja tajuma elu värve. Lisaks puudutab Riita ka oma avala naeratuse, nakatava naeru, osavõtliku kohaloleku ja sõnaga.
Viimased 11 aastat on Riita olnud Shindo venitustundide juhendaja ning viimased 6 aastat tegelenud Lomi Lomi massaažiga. Tema Lomi massaažiõpetajad on olnud Nisarga Eryk Dobosz (Body Awareness Institute) ja Susan Pa`iniu Floyd (Aloha International) ning Wayne Kealohi Powell (Shamanic Bodywork). Riita soov on imelist puudutuse kunsti jagada ja õpetada teistele, sest armastavas ühenduses ja puudutuses on tervenemise vägi!

Siin ka Riita lugu TervisPlussis

Ja meelipaitav video siit
Rohkem infot:
e-post: riita.jaup@gmail.com

Eva Nõmm

Eva Nõmm

Evaga kogete teistmoodi lähenemist, Intuitiiv-visuaalne tervendav maailm on tema hinge köitnud aastaid.
Kunstist, tervendamisest, energiatest, spirituaalsusest ja idamaade maailmakäsitlusest.

Eva on üks neist paljudest, kellel mõned aastad tagasi tekkis arusaam, et kontoris kasumi nimel töötamine pole see, mis tema hinge toidab. Eluteel mitu kokkulangevat sündmust ja justkui universumi poolt saadetud "sõnumitoojat" tekitasid lõpuks olukorra, mis viisid arusaamani "Mulle aitab!!" stiilis lahkumisavalduseni.

Sellele järgnesid omakorda maailmast väljalülitumine, kobamine pimedas ja oma hinge olemuse otsimine, järjepidevad kinnised uksed, erisugused vaimsed õpetused, mis läksid ühest kõrvast sisse ja teisest välja - mille kaudu aga lõpuks tekkis taipamine resonantsi ja isikliku tõe vajadusest. Intuitsioonist juhindudes tegi Eva ajutiselt Eestiga lõpparve 2019. aastal ja suundus teadmatusse - otse Aasiasse uusi kogemusi ja mõtteavardusi otsima. Sooviga päris oma tee üles leida.
Eva tee viis ühel imeilusale Tai saarel asuvasse tervenduskeskusesse nimega Arati Healing Center, kus läbis Usui Shiki Ryoho reiki I-III aste. Taibates olulisust oma sisetunde kuulamisel ja selle rütmis liikumisel jätkab Eva oma teekonda. Usaldades protsessi ning arusaades, et sihtkohast tähtsam ongi just teekond ise, mida koged ja kui hästi seda nautida oskad.

Eva on pideval uute teadmiste omandamisel, mida kogub peamiselt erinevate, globaalse jälgijaskonnaga vaimsete õpetajate vahendusel. Eva oskab anda nõu ka hingesugulaste ja kaksikleegi koha pealt - seda nii omast kogemusest kui ka tuginedes erinevate vaimsete õpetajate selgitustele ja arusaamadele, mis on moodustanud lausa omaette kompoti. Kõiges selles juhindub ta oma intuitsioonist, ühendusest.
Eval on ka kokkupuude jooga ja meditatsiooniga, tarot ja oraaklikaartidega, veetnud kuid vabatahtlikuna budistlikus kloostris Taiwanis ning on suhtluses ka inglitega. Sügisel asub Eva õppima idamaade meditsiini.

Eva pakub hetkel kaugreiki sessioone vabatahtliku annetuse baasil.
Tagasiside on siiani olnud äärmiselt positiivne ja nii mõnigi on kommenteerinud tema väga tugevat energiat.

Rohkem infot leiat siit: https://nommoversum.ee/

Eeva Kallis

Eeva Kallis

Olen 25 aastat oma elust otsinud ja leidnud ennast läbi erinevate kehas olemise praktikate ja täna tunnen end ära selles kohas, mida saab nimetada koduks. Kehas üleni.

Joogaga alustasingi 25aastat tagasi väga praktilisel põhjuse-mu selg oli nõrk ja ei kandnud mind enam. Sealt algas teekond väljast sissepoole. Oli ka teisi vabastavaid praktikaid, mis tõid mind lähemale äratundmistele, mis mind inspireerib ja kuidas mu meel on seotud kehaga ja kuidas mu süda(hing) on rahul kui saan läbi kehatöö märgata ja reguleerida oma mõttemustreid ja harjumusi. Täna olen ise läbinud Yin jooga juhendaja treeningu ja annan tunde teist aastat.

10 aastat tagasi avastasin 5rütmi tantsu ja tundsin selle ära. Sukeldusin sellesse täiega ja rändasin tantsides mööda maailma ja õpetajaid , et kogeda ja tühjendada ja puhastada endas seda tohutut allasurutud emotsioonide möllu. Kehatöös olen alati rohkem kohal olnud, kui sõnalises teraapias.

3aastat tagasi vahetasin 5 rütmi Open flooriga ja läksin õpetaja väljaõppesse. Täna olengi vabastava teadliku tantsu “Open Floor” sertifitseeritud õpetaja.

Minu suurim õppimine ongi hetkel juhendamine ja oma kehas kogetu jagamine läbi “Open Floor” meetodi.

Rohkem infot tundide kohta:
e-post: etamming@gmail.com

Merike Villard

Merike Villard

Merike on rändaja, kes armastab Jaapanit, Jaapani kultuuri ja keelt, iseendaga olemist ja loodusega ühekssaamist. Shikoku saar Jaapanis on tema armastus ja teine kodu. Need tunded ja kogemused said suvehakul ka raamatuks kirjutatud.

Oma teadlikku teekonda alustas ta Kundalini joogaga 2009. aastal ning lõpetas joogaõpetajana rahvusvahelise Karam Kriya kooli 2013. aastal Inglismaal. Vahepealne elu on teda rikastanud hiina meditsiini, hiina võimlemise (qi gong) ja hiina massaaži (tui na) tarkusega. On läbinud ka Reiki koolituse ja saanud teadmised Taani tervendavast valuravi meetodist, AcuNova. 2016. aastal lõpetas lastejooga kursuse USA-s, Kalifornias.

Alates 2015. aastast on Merike pühendanud end rohkem Jaapani tervendusteraapiate maailmale (shindo, sonkyo, jutampo, jomon, shiki, moksa taimeravi meetod). Töötab Confido Erameditsiinikeskuses Jaapani Shindo terapeut-massööri ja Shiki terapeut-massöörina ning juhendab Shindo venitustunde. On raamatu „Värav hingede maailma. Ichi-go ichi-e ???? Hetk, mis iial ei kordu“ autor.

Merike võtab igat hetke kui väärtuslikku kingitust, ka kõiki inimesi, kes ta ellu tulevad. On kaasteeliseks ja toetajaks neile, kes julgevad iseendasse vaadata ja on valinud teadlikult elamise teekonna.

Tiina Karjatse

Tiina Karjatse

gongimeister ja heliterapeut

Muusika ja helid on saatnud mind kogu minu elu. Helidega tervendamise teel olen olnud viimased 6 aastat. Helidega tervendamisel kasutan põhiliselt gonge, tiibeti helikausse, koshi tuulekellasid ja teisi muusikainstrumente. Aastatepikkune praktiseerimine ning erinevad kogemused on mind pannud uskuma helide imeliselt tervendavasse jõusse. Eriti südamelähedane on minu jaoks müstiliste helide maailma tutvustamine lastele.
Läbi aastate olen omandanud läbi kogemusliku õppevormi erinevaid heli-, muusika- ja psühhoteraapia alaseid oskuseid. Olen saanud Reiki I astme pühitsuse ning kasutan teraapias ka kristalle.
Gongide ja helikausside tervendavad vibratsioonid aitavad saavutada sellise meelerahu seisundi, mille praktiseerimine aitab meil toime tulla igapäevase stressi ja pingetega. Niimoodi lõõgastudes paraneb õpi- ja keskendumise võime, avalduvad loovad võimed. Läbi sisemise rahuseisundi tugevneb positiivne hoiak ja avaneb võimalus enese laiemaks teadvustamiseks, et erinevate probleemidega hakkama saada ning neile lahendused leida.
Igapäevaselt tegelen individuaalse heliteraapiaga. Vajadusel ühendan heliteraapiaga ka psühhoteraapia. Teen gongimeditatsioone ja helirännakuid erinevates Eestimaa paikades.

Pakutavad teenused:

Gongimeditatsioonid
Helirännakud nii täiskasvanutele kui lastele. Saab tellida ka erinevatele sündmustele ja tähtpäevadele nagu sünnipäevad, tüdrukute õhtud.
Individuaalteraapia – helid, kristallid, psühholoogiline nõustamine.
Kuna olen hingelt rändur, siis teen helirännakuid üle Eesti erinevates paikades, kus parasjagu helide imelist puudutust vajatakse.

Kontakt:

tiinakarjatse@hotmail.com
+372 53477992
https://www.facebook.com/tiina.karjatse
https://hingekompass.ee/tegijad/tiina-karjatse/

Arto Ukko

Arto Ukko

Arto on trumme valmistanud juba ligi 20 aastat.

See on tema hobi ja kirg.
Trummide juurde jõudis mees oma elu madalhetkel, kus kõrgemad jõud andsid talle võimaluse uuele elule uue suunaga. Arto teeb trumme kirega, ta tunnetab nende hingeelu ja tihti maalib trummidele just seda, mida trummiomanik vajab ja tunnetab.

Arto käib Eestis kaks korda aastas elukaaslase Tanjaga.
Trummivalmistamise töötubades räägib Arto oma elust, jagab infot uue ajastu energiatest ja teeb palju nalja. Trummikoolitusel õpetab ta olema oma trummiga üks, tunnetama teda ja lihtsalt olema armastuses trummiga. Need on kaunid hetked.

Rohkem infot:
infotelefon: +372 5780 8558
e-post: vaimnevabadus@gmail.com

Chandaa S

Chandaa S

„Elu ei lõppe füüsilise keha surmaga,“ mäletab Chandaa ja puistab kaasatoodud killukese varrukast tervikvitraaži. „Elu on pilguheit unustustepagasile. Oleme kogunenud mängumaale Maa, kus tuletada meelde ununenud kokkulepped.“

Chandaa, kelle teadlik vaimne teekond sai alguse 2014 aastal, on uue ajastu müstik, kes jagab teadmisi, mille ise on meelde tuletanud. Õppinud eri äärmustest, on tema peamiseks kutseks puistata inimsüdametesse valgust, vabadust ja tasakaalu, neid äratada.

Süsteemivälise õpetlasena, kes alati ajastust ees, on Chandaa rebinud elumängulaekalt julgelt katet, et igikestvast unest ärganuna eluringist ehk surmatsüklist väljaviiv uks avada. Tee avanenud, suunab Chandaa huvilised oma missiooni, sündimise põhjuse leidmisse. Samaaegselt tuletab meelde, et illuisoonis elamine jätab varjule kaasatoodud anded. Enesekasvurada, mis lahenduseks moonutatud tõest vabanemiseks, avarduvad seesmised väärtused samm sammu haaval. Tõe nähtavale rebimiseks püstitab Chandaa üles peeglduse, mis kisub peidust laiunud vastupanu, stagneerunud takistused, juurdunud blokeeringud, endale vastutöötavad kinnisideed, sobitumiskoodid, ajastuhõngulised tõekspidamised, jäigastunud mustrid ja negatiivsed ideepildid. Seesugused 3D-pildid on alustalaks puudusteadvusele ja piirangutele.

Kas nähtavaks muutunud tõega kaklusse astuda või puhastuda selgusesse, lasub valikuvabadus inimesel endal. Töö iseendaga on järjepidev, see ei piirdu nädalavahetuse kursusega.

Chandaa on juhatajaks kuldajastusse, toetajaks neile, kes valmis tõusma kolmandast sagedusest viiendasse, jätkama elumängu koostööruumi tasandil. Ta usub, et eluime aktsepteerimine, mis suuremaid väärtusi, toetab heitlevast elustiilist ja ohvritasandist väljumist. Pikki sajandeid pühaks ikooniks olnud kannatus, pole uuel epohhil toetavaks arengusuunaks. Seepärast innustab Chandaa AUM meditatsiooni juhendajana aina enam endaks kasvama, pakkudes koolitusi, loenguid, töötubasid, nõustamist, ruumi energeetilist puhastust, teadvust laiendavat ja alateadvust puhastavat kirjavaramut.

Kõigil, kel tahe, on võimalus otsast alustada.
Küsimus lasub vaid ühes sõnas, millal?

Võta soovil ühendust
e-post: chandaas@icloud.com
telefon: +372 5307 0777
Sotsiaalmeedias:
Facebook
Instagram
Youtube

Margus Aru

Margus Aru

Margus Aru eneseleidmise teekong algas 1997 aastal, peale teadmamehe Gunnar Aarmaga kohtumist.
Täna võib Margust nimetada valgustööliseks, seda nii tervendajana, kirjanikuna, muusikuna, kui ka filmitegijana. Margus on rajanud tema unistuste Püramiidiküla, selle pankroti ja meediakära saatel kaotanud, et seda nüüd targemana lõpuni ehitada. Vaimse praktikuna praktiseerib ja õpetab Margus vabastavat hingamist, meditatsiooni, sütelkõndi ja valguskeha aktiveerimist.
Margus on kirjutanud romaani “Nora”, lavastanud mitmeid lühifilme, millest ühe Los Angeleses koos Hollywoodi niminäitleja Doug Hutchisoniga filmist “Green Mile”. Samuti on Margus kirjutanud kolm filmikäsikirja, eesmärgiga need Hollywoodi kaudu maailma kinoekraanidele tuua. Margus on jooksnud kaks maratoni, ühe Ateenas ja teise 4300 m kõrgusel Tiibetis.
Marguse missioon loomingulise inimesena on äratada inimesi nende tõelisele olemusele, õnnele ja potensiaalile läbi oma laulude ja filmide ning neile toimivaid vaimse puhastumise tehnikaid õpetades. Margus on läbi oma enda kogemuse veendunud, et inimene on võimeline saavutama hingevabaduse ning tõelise rahulolu ja püsiva õnne. Tema juhtmõtteks on: “Tunne ennast ja tee mida sa armastad!”

Rohkem infot:
www.margusaru.com

Hingeingel Marge Riks

Hingeingel Marge Riks

Olen teadja/iseseisev õppija/kogeja/kanaldaja/astraalis energiate liigutaja. Olen Reiki Meister. Eriline olen alati olnud ja tunnetanud ning märke lugenud juba lapsepõlvest peale.

Oma teadmised saan suuremalt osalt astraalsetelt abistajatelt ehk olenditelt. Õpitubadest ja koolidest omandan seda mida arenguks vaja, ehk võtan sealt ainult killu ning kui vaja, siis teen ta endale sobivaks, sest me kõik oleme erinevad ja kõik ei sobi kõigile. Astraalis käies peamiselt puhastan, lapin auravälja ehk tervendan energeetikat. Sammuti suhtlen vaimolenditega ja kui vaja, siis eemaldan demonistlikud vormid. Sulgen portaale ja imelikke kanaleid, mis ei ole inimesele kasulikud. Mulle läheb korda hinge heaolu, kui on vaja toetust, siis toetan; kui on vaja hing ära saata, siis teen ka seda ehk hoolitsen hinge heaolu eest. Hing peab olema hoitud ja kaitstud ning võiks olla sõltumatu ning mõjutusteta ning loomulikult võiks ta viibida puhtas energias.

Täiendanud olen end: Moskva Rahvusvahelise Selgeltnägemise ja Energiateraapia Akadeemia Eesti filiaalis (lõpetatud Diplomiga) ja Kristiina Raie Kanaldamise seminaridel (lõpetatud Diplomiga), tudeerin Holistika Instituudis ning erinevate meistrite/juhendajate õpitubades.

Marge Riks
Kanaldatud nimega Hingeinge

Seansi broneerimiseks kirjuta, kas FB sõnumitesse https://www.facebook.com/hingeingel8/
e-mail hingeingel8@gmail.com
www.hingeingel.ee

Regina Herodes

Regina Herodes

Regina Herodes on suurte kogemustega liikumisõpetaja, joogaõpetaja, shindo õpetaja ja tantsuõpetaja. Ta on olnud tegev juba pea 26 aastat. Regina teeb unikaalseks, see, et tema isikus saavad kokku teadus ja idamaade õpetused, nii on tema haridustee, sh erinevad koolitused andnud talle hea baasi.

Reginal on BA koreograafias ja MSc Spordi ja Liikumisteaduses (cum laude). Tema isiku teeb unikaalseks sümbioos teaduslikust maailmapildist ülikooli tasandil ja ka idamaistest tarkustest, pikaajaline kogemus rühmatreenerina ja tantsuõpetajana. Lisaks on ta osalenud aegade jooksul erinevatel erialastel koolitusel. Peale spordi - ja liikumisteadustes MSc (vana teadusmagistri) kaitsmist oli ta ka tugitreeneriks 200 inimesele, kellele tegi koormusteste ja uuris muid tervise- näitajaid. Idamaistest treeningsüsteemidest on Regina läbinud laste joogaõpetaja koolituse 300 ha, Asthanga Monkey jooga koolituse 200 ha, ka Shindo venituste tunni õpetajakoolituse ja Hatha jooga õpetajakoolituse 200 ha. Lisaks on tal olnud läbi aegade erinevaid litsentse. Ta on juhendanud 10 aastat koos õdedega tantsustuudiot Panda ja korraldanud loomingulisi suvelaagreid. Teinud professionaalseid tantsulavastusi ja olnud koreograaf: ta tuntuim lavastus on „Lähipimedus“. Töötanud pikki aastaid erinevates stuudiotes, spordiklubides rühmatreenerina, läbinud ka rühmatreenerite koolitusi. Ta enda liikumistee sai tõsisema hoo sisse Mererajooni Spordikoolis, kus ta oli iluvõimlejate ridades, ta on õppinud veidi ka balletikoolis. Hiljem tantsis tantsuansamblis Pähklipureja ja treenis Fine Five`is. Tänu poeg Karlile annab ta uuest hooajast taas ka lastejooga tunde.

Regina on end täiendanud tantsu - ja jooga-alaselt ka oma rännakutel Indias, Lõuna-Ameerikas, Austraalias ja Aasias. Regina on südamega olnud liikumise, tantsu ja jooga juures kogu elu. Ta on edendanud ja propageerinud tervislikku eluviisi oma liikumistundides, juhendanud palju aastaid erinevaid liikumis-, tantsu - ja joogatunde. Regina kirg on ka tants - ta juhendas aastaid Romsal Tantsulaborit ning eks seegi projekt jätkub teistes kohtades.

Regina Herodes: „Tants on mu kirg, ka jooga ja shindo on samuti mu „armastuslood“ ja suurepärased „tööriistad“, et tasakaalus püsida. Liikumine on minu elustiil ja toetan omalt poolt tervislikke algatusi!

BA Tallinna Ülikoolis koreograafias;
MSc Spordi liikumisteadustes Tallinna Ülikoolis cum laude
Erinevad treenerite koolitused ja täiendkoolitused
Lastejooga õpetaja koolitus 300 ha
Shindo koolitus
Asthanga Monkey jooga õpetaja koolitus 200 ha
Joogakool Lakshmi – Hatha jooga Yoga Alliance õpetaja koolitus 200 ha

Rohkem infot tundide kohta:
regina.herodes@gmail.com / 5500995

Selgeltnägija Inga Rämson

Selgeltnägija Inga Rämson

Selgeltnägija Inga on mitmenda põlvkonna selgeltnägija ja sensitiivi võimed on Ingale kaasa sündinud. Esimesed nõiatarkused, nagu taimedega ravitsemine ja aurade nägemine, õpetas Ingale tema ravitsejast vanaema.

Selgeltnägija Inga on lõpetanud doktorikraadi Moskva Rahvusvahelise Selgeltnägemise ja Energiateraapia Akadeemias. Inga jätkab järjepidevalt õpinguid ja kombineerib erinevate koolkondade tehnikaid inimeste aitamiseks.

Selgetnägija Inga valdkonnad

Selgeltnägija Ingat võib kutsuda mitmete nimedega: selgeltnägija, nõid, šamaan, ravitseja, valge maag, ingliterapeut vms, sõltuvalt millise probleemiga ta inimest parajasti aitab. Lisaks koolitab Inga inimesi endeid ise aitama.

Teenused: tervendamine, ärikanalite aktiveerimine, needuse mahavõtmine, suhete korrastamine, kodu energeetiline puhastamine, vaevuste eemaldamine, vaimolendiga suhtlemine ja ärasaatmine, kaitseinglid ja nendega suhtlemine, kadunud inimeste otsimine.

Selgeltnägija Inga koolitused ja vastuvõtud toimuvad, Tallinnas, Tartus ja Pärnus. Vajalik on etteregistreerimine.
Vaata rohkem infot www.selgeltnägijainga.ee

Krista Köster ja Whitedove (UK)

Krista Köster ja Whitedove (UK)

Krista Köster "Kristalove"

on tantsija koreograaf ja tantsu õptaja, kelle loomingut on esitatud mitmetes Eesti teatrites sh Vaba Lava, NO99, Kanuti Gildi Saal, Kumu Auditoorium ning mitmed muud lavad nii Eestis kui mujal maailmas.
Viimased viis aastat on Krista elanud ja tegetsenud vaheldumisi Indias ning Eestis. Olles aktiivne jooga õpetaja ja praktiseerijana. see aeg on olnud väga pöördeline ning arendav ja viinud kokku äärmiselt huvitavate inimeste ning valdkondadega. Nii sai kaks aastat tagasi alguse ka armastus helide ja nendega töötamise ja tervendamise vastu. Nüüdseks on sellest välja kasvanud projekt "We Are Sound - transcendental soundscapes" koos Steve Chard 'Whitedovega' , millega tegutseme nii heliteraapia kui heliloomingu vallas andes kontserte, helirännakuid, tervendavaid seansse ja plaanis on lähiajal jõuda ka tantsuetenduseni oma loodud helide saatel.

Krista annab jooga tunde nii eraviisiliselt kui gruppigele, juhendab tantsurännakuid ja õpetab mitmeid erinevad tantsustiile, praktiseerib Ayurvedic Yoga Massazi ja Traditsioonilist Ayurveda õliteraapiat Abhyanga, viib läbi helirännakuid ja tervendavaid heli seansse tiibeti helisevate kausside ja gongidega.

Steve Chard "Whitedove"
muusik | tervendaja | shamaan

Whitedove on olnud ühenduses inglite ning tervendavate jõududega lapsest saati.
Sündinud Inglismaal kuid veetnud 2 esimest eluaastat Nepaalis, millage on siiani väga sügavalt ühenduses. Whitedove teekond on olnud äärmiselt kirev ning müstiline, millest 10 aastat möödus Londonis Camdeni linnaosas omaloodud Tervendavate Kunstide Keskuse 'Rainbow Visions' looja ja hingena.
Viimased 7 aastat on ta elanud ning tegutsenud Indias, Nepaais, Indoneesias, Liibanonis tervendades ning luues muusikat.
Whitedove on õppinud ja praktiseerinud tantrat, joogat, kabbalat üle 25 aasta, ta on multiinstrumentalist mängib sitari, kitarri, trumme, meister helikausside ning gongide mängija (tal on kaasas oma unikaalne antiiksete helikausside kollektsioon ja muusikainstrumendid). Whitedove on nõutud Tarot kaartidega ennustaja & nõustaja, astroloog, töötab välja oma oraakli süsteemi ja kujundab Tarot kaardipakki; ta on poeet, mõtiskleja, helikunstnik, aidanud oma tervendavate seanssidega väga paljusid inimesi ja ka loomi üle maailma. Saatuse tahtel on ta nüüd jõudnud Eestisse ja Kosmilise Gongide Ööl on teil võimalik temaga tutvuda ning meisterlikust gongimängust ja helide loomisest osa saada :)

Siinkohal mõned Whitedovi praktikad, mis võivad huvi pakkuda:

 • Tarot kaartide lugemine
 • Shamanistlik tervendamine kasutades tiibeti helikausse, gonge, trumme, phurba't ja muid vahendeid üks ühele, paaridele või gruppidele
 • Reiki seanss ja Reiki kursus 1 ja 2 tase
 • Tiibeti helikausside ja Gongi mängimise koolitus

JUHENDAJA KONTAKTID:
kosterkrista@gmail.com
+372 5518294

Denis Vinogradov

Denis Vinogradov

Muusik multi-instrumentalist, Dj, Muusika,- ja heliterapeut, korraldaja ning üks Tervendavate helide keskuse loojatest ja juhatajatest, Johnatan Goldmanni rahvusvahelise helitervendajate assotsiatsiooni liige, Gravity Strech instruktor.

+372 56 28 52 29
helid.ee / haaheli.ee / soundcloud.com/tapecut / soundcloud.com/tervendavadhelid /
mixcloud.com/Melodikafm

Tiit Trofimov

Tiit Trofimov

Tiit on õppinud ja praktiseerinud erinevaid Osho meditatsioone ja käinud kogemas meditatsioone Osho Rahvsvahelises Meditatsiooni keskuses Punes.
Ta läbinud lugematul hulgal enesearengu ja meditatsioonide kursuseid ja praktiseerib igapäevaselt nii joogat kui meditatsioone. . Viimased kümmekond aastat on Tiit tegelenud teadliku enesearenguga. Nagu enamikel neist, kes selle teekonna kord ette võtnud, algas see ka temal pärast raskustesse sattumist. Tänaseks naudin igat päeva. Tiit peab oma suurimaks kireks töö inimese emotsioonidega, nende vabastamine, vaatlemine ja märkamine läbi teadlikkuse.

Rohkem infot:
https://tiittrofimov.ee/
e-post: tiit@trofa.ee

Kristiina Viires

Kristiina Viires

Kristiina teekond joogasse sai alguse 2007 ashtanga joogaga tutvust tehes. Sealt edasi jõudis Kristiina hatha joogani, Agama joogakoolini ja äratundmiseni, et ta on leidnud oma tee. Kristiina on olnud Agama Yoga joogakooli õpilane alates 2009. Lõpetanud Agama Yoga õpetajate kursuse (500h) 2011 ning Orange Sash joogataseme (400h) 2012 ning käib igal aastal end täiendamas ning tasemeõpinguid jätkamas Agama Yoga koolis Tais, Koh Phangani saarel (www.agamayoga.com). Omab IYF& RYS sertifikaati.

Igapäevaselt on Kristiina joogaõpetaja, personalijuht ning korraldab enesearengu kursusi täiskasvanutele.

Rohkem infot tundide kohta:
kristiinaviires@gmail.com

Viktor Palmet

Viktor Palmet

Sifu,Viktor Palmet, õppinud ainult Hiina meistritelt, sealhulgas kuuel viimasel aastal Hiinas Wudang Kungfu Akadeemias. Omistatud taoistlik isikunimi Pan Mao Zi Ku. Lisaks Hiina võitlus- ja tervisealade tundmisele oman neli musta vööd erinevates Jaapani võitluskunstides. Wudang Kungfu Akadeemias antud Õpetaja Sertifikaat.

Tegelenud idamaiste võitluskunstidega alates 1980 aastast. Varasemal ajal peamiselt karatega ning põgusalt taiji-ga. Edaspidi jätkasin Jaapani võitlusviisidega paralleelselt Hiina stiilidega.

Alates 2012. aastast sõidan igal aastal kuuks ajaks Hiina Wuadangi Kungfu Akadeemiasse end täiendama. 2014 aasta märtsis pühitseti mind Zang Sanfeng kungfu traditsioonide hoidjaks (Zhang Sanfeng Pay) 16. generatsioonis. Samas anti vastav tunnistus ning taoistlik nimi Pan Mao Zi Ku. Meister Yuan Xiu Gang annetas tseremoniaalse mõõga.

Lisaks:

 • isiklik kvalifikatsioonitase: Wushu 4 Duan (meistritase);
 • Eesti Olümpiakomitee poolt antud Wushu treener 3 tase;
 • Euroopa Wushu Föderatsiooni Wushu võistluskohtuniku “B” kategooria.

Rohkem infot tundide kohta:
viktor@wudangkungfu.ee

Kristiina Piiparinen

Kristiina Piiparinen

Kristiina Piiparinen on Yin jooga õpetaja. Teadlikku enesearenguteed on ta käinud viimased üheksa aastat, mille jooksul läbinud mitmeid erinevaid kursuseid, koolitusi ja praktikaid keha ja meele tasakaalustamise, enesetervendamise ja inimeseks olemise sügavama mõistmise teemadel. Joogaga tegeleb ta viimased viis aastat ja 2016. aastast on Yoga Alliance’i sertifitseeritud Yin jooga õpetaja. Ta viib läbi teraapiaseansse emotsioonide vabastamise tehnika Meta-EFT III astme praktikuna ja on läbinud aastase programmi Holistika Instituudis.

Kristiina väärtustab tervislikku ja teadlikku eluviisi ning usub, et eneseteadvustamisega anname endale võimaluse jõuda tähendusrikkama ja harmoonilisema elu kogemiseni, avardada eneseteostuse potentsiaali ja hoida oma keha terve ning elujõulisena.
“Igalühel on oma tee ja valikud iseendani jõudmiseks. Üks osa minu teekonnast on jooga, et luua endasse ja oma ellu tasakaalu. Vahel on vaja peatuda ja luua vaikust kehas ja meeles, et esile saaks kerkida kõik see, mis vajab teadvustamist, vabastamist ja tervendamist. Yin jooga on selleks imeline praktika, mis õpetab tajuma keha ja meele sidet, märkama kehas olevaid pingeid ja energiablokeeringuid ning kasutama meele vaigistamise tervendavat jõudu. Praktiseerides Yin joogat keha avaneb ja muutub paindlikumaks, meeles tekib puhtust ja selgust ning kasvab teadlikkus iseenda terviklikust olemusest - keha, meele, hinge tervikust.” jagab Kristiina.

Rohkem infot tundide kohta:
e-post: kristiina.piiparinen@gmail.com

Hedi Laigar

Hedi Laigar

Minu hing hakkas lisaks ehitusinseneri ametile midagi enamat otsima aastatal 2012, siis avasin endale esimest korda nö vaimse maailma ukse.

2013 peatasin oma ehitusinseneri karjääri ning suundusin Taimaale Agama joogakooli, et õppida hata jooga õpetajaks.
Paljuski tänu seal kogetud jooga ja tantra praktikatele avanes minus kirg naiseks olemise maagia vastu ja see kandis mind ühelt kursuselt teisele. Läbisin Monika Nataraj juhendamisel Mystical Dance Teacher Training, Advance Mystical Dance Teacher Training ja Shakti Spirit Teacher Training kursused.
Edasi kandis elu mind Indiasse Shivoham Tantra ashramisse kus kohtumin Guruji Mahataraj´ga. Guriji on andnud mulle oma õnnistuse tööks mantrate ja yantra ehk pühageomeetriaga.
Kõik need kogemused ja teadmised on näidanud mulle teed iseenda tõelise olemuse suunas ja on täitnud mind usuga. Usuga, et kõik on energia, ka mina olen energia, olen ELU, olen kõik ja olen eimiski.

Olles teadlik iseenda piiritusest ja naise jumalikkusest on olnud minu suurim soov jagada iseennast maailmaga ent ometi on sama aegselt olnud minu suurin kannatus, et ma ei ole julgenud ennast vastu võtta. Minu sisemine kriitik hoidis mind iseenda meele vangis ja tegi kõik selleks, et ma hoiaks end tagasi. Kuid minu südames möllab igatsus ja igatsuse taga on soov kohtuda oma armastatuda, ISEENDAGA ja see läbi kõige kõrgemaga, Loojaga.

Aasta 2021 on pakkunud imelisi elulisi kingitusi väga valusate õppetundide näol. Nüüd lihtsalt enam ei ole võimalik ennast mitte valida. 2021 augustis ostsin kitarri ja tegin taotluse, et läbi pilli saaks kõlama ka minu hääl, minu tõde, minu olemus - et lõpuks saaksin ennast jagada.

Lõpuks ometi on mul julgus valida ennast, julgus valida oma tee.

Kontakt:
https://www.facebook.com/RAHESadhu/

Jaana Ojakäär-Kitsing

Jaana Ojakäär-Kitsing

Väärtustan arengut, pidevat kasvamist, avastamist ja loomist. Elu on liiga suur selleks, et seda väikselt elada. Usun, et muutused saavad alguse meist endist ning meil on vägi soovitud elu loomiseks, õnneliku keskkonna kujundamiseks ning tõeliselt rikastavaks eneseteostuseks.

Loovus on minu elu keskne väärtus, mille uurimise ja jagamisega olen erinevates vormides tegelenud terve oma elu. 2010. aastal asutasin inimeste loova enesekindluse jõustamiseks firma nimega Loovuskohvik. Peale seda olen läbi kirjatükkide ning loovustreeninguid, kunstitubasid, shindo ning qigongi treeninguid läbi viies jaganud huvilistele loovust ja tervist jõustavaid nippe.

Loe rohkem siit

Kontaktandmed:
e-post: jaana@loovuskohvik.ee
telefon: (+372) 569 569 21

Gunnar - Mitmenda põlve selgeltnägija

Gunnar - Mitmenda põlve selgeltnägija

Selgeltnägija Gunnar on mitmenda põlve selgeltnägija, kelle sensitiivsed võimed avaldusid peale rasket autoavariid 2013. aastal. Ennast pidevalt täiendades arendab Gunnar oskuseid inimesi nende mures aidata. Selgeltnägija Gunnar on oma võimetega abiks inimeste, ruumide ja antiikmööbli puhastamisel ning raha energiakanali aktiveerimisel, mille tulemusena paraneb oluliselt inimese elu kvaliteet.

Gunnaril on lisaks Selgeltnägijale mitmeid nimesid: Meedium, Energeetiline Puhastaja, Šamaan ja Maag. Kõiki erineva valdkonna oskuseid vajab Gunnar inimeste aitamiseks, mis on Selgeltnägija Gunnari ettemääratud saatus ja meelistegevus. Gunnar on saanud ka Valge Maagi pühitsuse.

Vaata rohkem infot siit:
https://www.selgeltnagijagunnar.ee/minust/

Merli Mirk

Merli Mirk

Merli Mirk on sensitiivne vaimne tervendaja, kes juba lapsena õppis kasutama oma võimeid. 17aastasena läbis Sathya Sai Baba meditatsiooni kursuse, kus sai eluteele kaasa oma isikliku mantra. Sellest sai alguse teadlik vaimne teekond. Tervendades end nii kehaliselt kui hingeliselt, teab Merli oma kogemustest, kuidas mediatsioon võib elu muuta. Tema juurde jõudnud inimestel aitab ta leida ennast. Tugevdada suhet iseendaga ja näha maailma avaramalt. Merli vaatab hingede olemust ja loomust energeetiliselt. Näeb inimese rännakut nii selles, kui eelmises või ka tulevases elus. Aastal 2011 sai Merlist Auramediaator. Aastal 2015 ilmus CD plaat Merli meditatsioonidega. Merli toetab oma kohalolekuga kõiki hingi elama siin maa peal rõõmus, õnnes ja armastuses.

Temaga saate lähemalt tutvuda kodulehel
www.headsoovid.eu

Mai Agate Väljataga

Mai Agate Väljataga

Mai Agate Väljataga on viinud läbi loendamatul arvul seminare, kursuseid ja loenguid. Ta on kirjutanud mitmeid eneseabi raamatuid ja olnud abiks paljudele inimestele nende muutumise teel. Teda on nimetatud teadjanaiseks, selgeltnägijaks, kõnelejaks, alternatiivmeditsiiniravitsejaks, meediumiks jpm.

Ta õpetab inimestele toime tulema oma negatiivsete tunnetega, neid ümber tegema. Mai ütleb: „Kogu meie isiklik reaalsus on meie enda loodud, meie seest väljapoole.” Uskumuse, et teised loovad minu elu, lükkab ta ümber. „Uus paradigma ütleb, et kõik mis sinu elus sünnib, olgu see hea või olgu see halb, algab sinu seest. Nüüd on käes aeg, kus peame tegelema iseendaga, mitte teistega”, tuletab meelde Mai Agate Väljataga.

Mai oskab rääkida lihtsalt ja arusaadavas keeles. Ta õpetab iseendast lugu pidama, iseennast armastama, väärtustama ja tunnustama.

Lõpetuseks ütleb Mai: „Muretsemine on palvetamine selle eest, mida ei taha!”

Veet Mano

Veet Mano

2012.a. salvestatud saate 13. Venemaa “Selgeltnägijate tuleproov” finalist Veet Mano (vanemate poolt ristitud Glen’iks), sündis 24. märtsil, 1956.a. USA-s.

Mediteerimist alustas ta juba 16. aasta vanuselt. Pärast Michigani Ülikooli ökoloogia õpingute lõpetamist suundus ta, olles tol ajal 21. aastane, Osho juurde Punesse, Indiasse. Peale kümneaastast mediteerimisperioodi Punes, andis Osho (Rajaneesh 1931 – 1990) talle uue nime – Veet Mano, mis tähendab “beyond mind” – teispool mõtlemist.

Osholt sai ta ka hindude tiitli – Swami. See tähendab meistrit, pühendunut, kelle sisemine olemus on hakanud väljapoole kiirgama; kes on jätnud kõrvale argised ja piiravad tavapüüdlused ning on täielikult pühendunud kõrgeima vaimsuse saavutamisele, teenides teisi sellel teel ja aidates maailma.

Mano enda sõnade järgi õpetas Osho teda ka maailma – inimesi, olukordi, minevikku jne. teistmoodi tajuma ehk nn. “lugema”. Kes on temaga lähemalt kokku puutunud, need teavad, kuivõrd selgelt, sügavalt ning kaugele Mano “ära näeb”. Mano oli Osho lähedaseks sõbraks kuni Osho surmani 19. jaanuaril 1990.a.

Tänapäeval on Veet Mano tunnustatud meditatiivsete praktikate alal ja seotud ka mitmete projektidega Rahvusvahelises Meditatsioonikeskuses Punes (Indias), kuhu igal aastal koguneb kokku tuhandeid inimesi üle maailma, kes otsivad endas hingelist tasakaalu.

Mano seminaridel on peamine rõhuasetus energiate avamisel, erinevate emotsioonide vabastamisel, keha blokeeringute kõrvaldamisel (nn. näpitsate likvideerimisel) ja Osho meditatsioonidel. Osalejad on hakanud tundma muutust oma energiavoos ja keha tervenemist.

Mano kodu on Michiganis, kuid tema praegune elu möödub ühest kohast teise rännates. Ta viib läbi seminare, laagreid ning tervendab inimesi nii Tais, Türgis, Iisraelis, Argentiinas, Ukrainas, Venemaal jne. ning alates 2013.a. maikuust ka Eestis.

Andres Viitkin

Andres Viitkin

MER massöör
Andres on jaganud seda imelist massaaži klientidele alates aastast 2015. Iga massaaž on tema jaoks nagu meditatiivne rännak koos kliendiga. Andres Viitkin on läbinud ka klassikalise massaaži koolituse, kuid eelistab jagada MERi, mille puhul märkab ta klientide tagasiside läbi oluliselt paremaid tulemusi.
Parim tagasiside ongi klientide posiitivsed muutused.

Kontakt:
56154408
e-post: andresviitkin@hotmail.com

Krista Köster

Krista Köster

Krista on pikaajalise kogemusega tantsu ja joogaõpetaja, vabakutseline tantsukunstnik ja koreograaf, massazi ja kehatöö praktiseerija.
Viimased neli aastat tegeleb aktiivselt ka heliteraapia ja loominguga, mis sai alguse reisides ja elades Indias ja on nüüdseks saanud Krista teiseks koduks.
Oma tundides kombineerib Krista kokku kogemusi kõigest, mis teda on inspireerinud, ta loob tugeva baasi jälgides korrektset asendite joondumist, andes sobivaid modifikatsioone erineva tasemega praktiseerijatele, hoiab tasakaalu pingutuse ja lõdvestuse vahel ning loob turvalise ja sõbraliku ruumi kus katsetada ja koos areneda.

Namaste!
Kontakt
e-post: kosterkrista@gmail.com
www.kristart.weebly.com

Peep Õunapuu ja Mariann Kiidron

∞Mariann Kiidron∞

Mariann Kiidron on inimene ja naine, vaimne otsija, kelle elu ja sisemised otsingud on toonud ta selleni, mida ta täna teeb. Mariann on hüpnotisöör, transpersonaalne terapeut, kirjanik, luuletaja ja tõlkija, jogiini ja tantrika. Mariann viib läbi koolitusi ja töötube erinevatel vaimsetel ja psühholoogilistel teemadel, sh naistekursused, tantratöötoad- ja rituaalid, tantsurännakud.
Oma luules ja kirjutistes räägib Mariann armastusest ja elust, avades asjade, kogemuste ja nähtuste olemust ja sügavust. Mariann kirjutab lihtsatest maistest asjadest ja samas üleloomulikest ja jumalikest. Tegelikult on kõik üks ja Jumal on kõiges, leiab ta. Läbi luule saab see väljenduda. Läbi luule saab maine tõusta taevasse ja taevane laskuda maale.
Nii avaldub Marianni luules ka seksuaalsus. Läbi oma luule avab Mariann tantra kui elujaatuse olemust. Mariann räägib luule kaudu inimkeeles sellest, mida ei saa sõnades väljendada. Või õigemini lubab ta Loojal, Armastusel ja Kõiksusel rääkida läbi enda. Luulekontsertidel, hüpnoosirännakutel ja tantrarituaalidel annab Mariann seda kõike edasi, pakkudes Sulle võimaluse saada ühendust oma tunnete ja tõega, oma sensuaalsuse ja südamega.

Peep Õunapuu on inimene, mees, isa ja vaimne otsija, pikaaegne tantrapraktik, massöör ja vaimselt avardavate sündmuste korraldaja. Peep viib läbi tantrakursusi, rituaale ja on muuhulgas iga-aastase rahvusvahelise tantrafestivali High on Life peakorraldaja.

Oma ühiselt korraldatavates sündmustes ühendavad Mariann ja Peep oma kogemused üheks vägevaks tervikuks, mis võimaldab inimestel avarduda, avastada oma unikaalset olemust ja olla tõeliselt vabad just sellena, kes nad on. Nende eesmärk on aidata igaühel endal lubada endale avarduda ja vabaneda, kogeda sügavamalt ja vabamalt armastust, ühtsust ja naudingut enda sees ning ühendust teistega ja Universumiga. Tagasiside nende sündmustel osalejate poolt on olnud äärmiselt positiivne ja tavaliselt korra juba käinud inimene tuleb uuesti.

Triin Parro

Triin Parro

Triin Parro slogan: “Hoolides ja armastades iseennast, saan armastada ka teisi!”

Triin alustas tööd rühmatreenerina juba aastal 2010 ning alates sellest hetkest on olnud ta justkui nii öelda “müüdud”. Ta avastas enda jaoks maailma, mida ta poleks eales arvanud, et vallutab. Just tema suur soov ja tahe pidevalt areneda ja uusi teadmisi hankida, viisid ta õppima personaaltreeneriks Eesti FAF personaaltreenerite koolitusel. Triinu sõnul on iga klient ainulaadne ja iga treening erinev ning just see teebki personaalse treeningu omapäraseks ja teistmoodi nauditavaks, isegi põnevaks. Triinu suurim soov treenerina on anda inimesele tema ideaalne keha! Seda nii vaimselt kui ka füüsiliselt. Just seepärast teeb ta lisaks personaalsele treeningule jõusaalis ka personaalseid jooga tunde ja väiksemates gruppides tunde! Tema sõnul jõusaal toetab joogat ja jooga toetab jõusaali! Ehk lihtsamalt öeldes, keha on mõeldud mitmekülgseks liikumiseks.

Jooga tunnis keskendume kogu kehale. Õpime harjutusi õige tehnikaga sooritama, jälgides keha asendeid. Vajaduse kohandame harjutusi sobivamaks ehk iga osaleja saab endale parima variatsiooni ja raskuse. Parandame liigese liikuvust, painduvust ja seeläbi tugevdame keha. Tunnist ei puudu ka rahulik ja mõnus muusika, mis on justkui meditatsioon. Treening toimub paljajalu. Soovitatav võtta kaasa oma matt.

Kontakt:
Telefon: +372 53 22 6727
E-mail: triin.parro@outlook.com

Somananda Tantra School

Somananda Tantra School

Somananda Tantra School is a pioneering spiritual university with a mission to bring the ancient knowledge of Tantra, tantric Yoga and meditation to modern-day spiritual seekers from around the globe. We know that Tantra is one of the most powerful paths of transformation for personal and spiritual development and for finding your way back to your real nature – the true Self.

Every year we provide more than 30 comprehensive courses and retreats of varying durations worldwide. Our teachers travel to highly sought-after destinations such as Portugal, Greece, Germany, the United Kingdom, the United States, and India delivering soul-touching spiritual teachings to thousands of international students.

More about us
Contact

Triple V

Triple V

Triple V on kolm imelist ja seiklushimulist naist, kes julgevad rääkida teemadest, millest ei räägita.
Me teeme meistriklasse, mille eesmärk on laiendada inimeste sensuaalset teadlikkust ja asjatundlikkust, korraldame era- ja avalikke üritusi.
Hindame esteetikat, sensuaalsust, usaldust ja turvalisust.

Rudra

Rudra

Rudra, kodumaal teatud nimepidi kui Romet, on eneseavastaja, kes on leidnud enda tee teenistuses Hindu jumalanna Kālīle.
Universumi maagia on toonud temani õnnistuse olla üks Kundaliniga ning aidata mäletada end kui kõige kõrgemat vormi Armastusest.
Läbi intuitsiooni, spontaansuse ja tunnetuse toob kundalini meieni võimaluse kehas kogeda maagilisi avanemisi ja tervenemist tšakra tasanditel. Samuti aitama luua ühendust iseenda keha naturaalse olemusega.

Üle maailma rännanud läbi viie erineva kontinendi on Romet oma noore eluaja jooksul avastanud erinevaid kehatervenduspraktikaid ja jooga teadust oma kõige sügavamas ja kaunimas maagias. Üle aasta elas Romet armastuse ja jumalate kodus Balil, kus õppis kohaliku guruga ja tervendas enda kehatemplit pikalt paastudes, mediteerides ja praktiseerides joogat.

Tänasel päeval on Rometi tee juhitud TAO kommuuni ja perega jagama intuitiivset joogat ja meditatsiooni pakkumaks võimalust uurida ning avastada Kundalini olemust läbi Ema Kālī.

Rometiga saab ühendust huvi ja küsimuste korral läbi Facebooki.
e-post: rometrida@gmail.com

Südamest ja armastuses, mina ja sina oleme üks.

Jete Eevald

Jete Eevald

Jetega kogete läbi puudutuse energeetilist vabastamist ja tunnetuslikku lähenemist. Ruumihoidja ning sertifitseeritud Ajurveeda Abhyanga õlimassöörina toetab Jete Sinu keha teekonda tema puhastamise alguses ehk läbi energiate liikuma panemise organismis, aidates Sul enda kehaga läbi vaatluse ja tunnetuse parem kontakt saavutada.

Sellel aastal enda jaoks maailmaränduri tee avanuna toob ta enda sessioonidel sisse nii Itaalias kommuunis elamise ajal õpitud circle-way praktikad kui ajurveedalikud põhitõed kehast ja tema hoidmisest. Samuti tema juurde tulnud teadmised kehatundmustest.

Kontakt
e-mail: eevaldjete@gmail.com

Geir Väinsaar

Geir Väinsaar

Geir Väinsaar on Osho Rahvusvahelise Meditatsiooni Keskuse sertifitseeritud meditatsioonijuht, kes juhendab Osho Aktiivseid Meditatsioone.

Aastaid tagasi võitsid aktiivmeditatsioonid mu südame ja olid mulle väga raskel perioodil eluliselt olulisel kohal aidates mul tulla välja väga sügavast august ja depressioonist.
Ma leidsin tee taas enda keskmesse, ma jõudsin koju. ❤️
Minu suurimaks sooviks on aidata inimestel jõuda enda südamesse, kergusesse ja elades oma elu täispotensiaalil. ✨

Võta soovil ühendust
sinusiseminev2gi@gmail.com
+372 53762861
https://www.facebook.com/Sinu-sisemine-vägi-104478058811183/

Tony Panino

Tony Panino

Tony Panino ehk Antonio Sebastian Kass on endine artist, muusik ja produtsent, kelle teekond on olnud liialdamata esoteeriline, kuid samas ekstravagantne ja seikluste rohke.

18.eluaastast Rootsis, Vipassana meditatsiooni laagrist alguse saanud spirituaalsete praktikate teekond on kestnud pea seitse aastat. Nende seitsme aasta sisse on jäänud palju Vinyasa ning Ashtanga joogat kui praktiseerijana ja õpetajana küllaltki meditatsiooni, Yin’i ja Hatha’t. 2021 aasta suve lõpus Mallorcal Green Yoga Internationaliga multi-style 200h YTT koolituse läbinud Tony on Eesti mees kelle eesmärk on, kasutades kõrget moraali, levitada jooga teadusi kõikidele kellega kohtub.
Tema stiil on hell, südamlik, ent distsiplineeritud. Tema motivatsioon koosneb buddhistlikust mõttest “üleilmaliste kannatuste vähendamine”.
Tema isiklikud lemmikud on Hatha, Yin ja Vipassana harjutused, seega on tema kohalolu & vibe segu traditsioonidest, meditatiivsest aktiivsusest ja modernsetest harjutustest.
Tony’ga saab iga tund kaasa laulda ka mantraid, mis üsna rangelt alustavad ja lõpetavad igat sessiooni.

Nathan Marcuzzi

Nathan Marcuzzi

''Originally from Vancouver, Canada, my journey began at age 14 when I was introduced to hatha yoga and meditation by my high school theatre teacher, and to authors such as Jiddu Krishnamurti by my father. Eight years later, in 2003, I felt called to deepen my experiences and began exploring various avenues of spirituality from Kundalini based teachings in Kathmandu, Vipassana trainings in Canada, followed by my initiation in Reiki levels 1 & 2 in Northeastern Thailand. I was committed to these practices for nearly 12 years at which point they began to feel stagnant. This stagnancy is what ultimately led me towards my current path.

In 2015, I felt intuitively pulled to a Tantra festival in Sweden where I was introduced to Breathwork, De-armouring and what I now call a Somagetic Ecstatic Experience. This festival experience not only changed my life’s path, it completely transformed how I viewed life and sexuality. I awoke to the reality that the alignment of one's life force or sexual energy could bring great awakening. I have never felt so empowered knowing that my true essence - my authentic, invariable nature - is within me here and now and that all universal greatness and beauty is accessible at any given moment.''

https://www.somagetic.com/about

Sirli Taniloo

Sirli Taniloo

Sirli Taniloo jõudis Nia juurde kümmekond aastat tagasi ja armus sellesse liikumistehnikasse esimesest trennisaalis tehtud sammust alates - täielikult ja sügavuti. Nia lihtsalt mõjub nii inspireeriva, ainulaadse ja unikaalsena, trennimuusika paneb hinge helisema, paljajalu ja mõtestatud tantsimine tundub kehale ja meeltele nii lihtne, loomulik, õige ja tervendav. Ja eriti võlus Sirlit tookord ja võlub siiamaani Nia terviklik lähenemise kehale ja meeltele, kus kogu väljatöötatud liikumistehnika baseerub tugeval kogemuspõhisel teoorial. See helge ja sügav äratundmine esimeses Nia trennis on Sirlil nüüdseks kasvanud 9-aastaseks Nia treeneri kogemuseks. Sirli on hetkel ka ainuke aktiivselt tegutsev Nia treener Eestis, seega on Sul Sirli juures tõeliselt unikaalne võimalus saada osa Nia kogemusest :)
Sirli on rahvusvaheliselt sertifitseeritud Nia treener ja on omandanud Nia rahvusvahelistel treenerite tasemekoolitustel valge, rohelise, sinise ja pruuni vöö (kokku on 5 vööd, lisaks veel olemas must).

Sirli trennid on tempokad ja hoogsad, samas energeetiliselt laetud ja tasakaalustavad. Põimides ida ja lääne liikumistehnikaid võimaldab Nia osalejal tulla tundi täiesti omalt tasemelt. Nia ei eelda mingit laadi ettevalmistust ega sobivust, ei vanuse, kehakaalu, eelduste, võimete ega soo osas. Nia trenni mõju ei sõltu trenni tegemise tugevusest ja hoogsusest, vaid kogu liikumist võib teha ka vaikselt ja väikselt, oluline on, et see vastaks osaleja kehatunnetusest lähtuvast parajasti tema selle hetke kõige sobivamale energiatasemele. Teed nii, nagu parajasti energiat jagub. Sel moel on trenni mõju kõige tõhusam ja energeetiline tasakaal kindlalt tagatud. Nia vabastab kehapingeid läbi samaaegse pingutuse ja lõdvestuse, hoides aktiivsena kogu keha kõik liigesed. Liigeste liigutamine ongi Nia tarkuse kohaselt hea tervise ja toonuse võti.

Nia kohta saad rohkem lugeda Eesti kodulehel www.niaeesti.ee ja rahvusvahelisel kodulehel www.nianow.com
Nia liikumistehnikast saad aimu näiteks järgmise videoklipi alusel: https://www.youtube.com/watch?v=U3rRjq1oaXg

Kontakt:
Sirli Taniloo
tel 52 60 562
e-post: sirli.taniloo@gmail.com
https://www.facebook.com/sirli.taniloo

Kati Kadarpik

Kati Kadarpik

Kati Kadarpiku isiklik meditatsioonitee sai alguse juba üle 6. aasta tagasi ning tänaseks on ta Eestis kõige noorem teisi julgustav ja toetav rahvusvaheliselt sertifitseeritud Osho aktiivsete meditatsioonide meditatsioonijuht.
Olles 19. aastane omab Kati meditatsioonijuhi kogemusi juba üle aasta, juhendades nii gruppe kui viinud läbi ka eraseansse.
Hetkel tegeleb Kati meditatsioonigruppidega noortele.
Olles ise olnud meditatsioonimaailma keskel juba väga noorest east, teab ta hästi kui hea on teha meditatsioone just noorte seltsis ning tunneb rõõmu, et saab teistele samavanustele näidata, kuidas on võimalik tänu meditatsioonidele eksamipalaviku pingeid vähendada, tuleviku ebakindlusest üle saada, rasketes olukorras iseennast aidata või enda kohta rohkem teadma õppida.

Kati viib läbi kord kuus toimuvaid Meditatsioonipäevi noortele ning kord nädalas toimuvaid noorte meditatsiooniõhtuid. Samuti on võimalus võtta meditatsiooni eraseanssi ka zoomi keskkonnas.

Kontakt:
tel: 53547733
e-post: Kadarpik.Kati@gmail.com

Elena Tölpt

Elena Tölpt

Nii palju kui Elena ennast mäletab, on teda alati tõmmanud laulmine ja tantsimine ehk heliga ühekssaamine.
Nüüd ta teab, et läbi hääle saab ta kontakti oma Hingega ja avab end Puhtale Armastusele. Näeb nüüd, kuidas teda pole kunagi huvitanud pinnapealsed asjad ja et tema tähelepanu ja tundlikkus on olnud sellel, mis toimub inimese hinges.
On jõudnud äratundmiseni, et temas olev armastus on kutsutud kirgastama kogu loodut ja vabastama inimhinged hirmudest ehk vääruskumustest. Kasutades hääle ja sõna väge annab ta edasi Puhta Armastuse sõnumeid ning vabanemine ehk tervenemine toimub läbi hääle. Helivõnked tervendavad, sest loovad kaosest korra.
Läbi aastate on Elena läbinud hääle-, heli- ja kunstiteraapiaid, olnud joogajuhendaja ning paastu -ja palvelaagrite korraldaja. On andnud välja raamatu ning kirjutamine, kui sõna sügavama sisu avamine, on saanud osaks tema elust. On kogenud, mis tunne on helijooga tunnis rääkida iseendast, kui süda taob nii kõvasti, et kõik võiksid seda kuulda. Teab, kui oluline on see, kui keegi näeb Sinus enamat, kui Sa ise hetkel näed. Läbi isikliku kogemuse ja jooga juhendamise, on õppinud usaldama oma keha ja Hinge, mida hea meelega jagab ka Sinuga.
Elena saab olla sulle teejuhiks eneseväljendamise ja omaksvõtmise teel.
Ta juhatab Sind ja avab tee läbi oma hääle andes edasi Puhta Armastuse sõnumeid. Ta lubab sul olla see, kes Sa oled.

Kontakt:
e-post hingeheli.elena@gmail.com
Tel 5174933
https://www.facebook.com/Hingevabastaja/

Reeli Hakman

Reeli Hakman

Sattusin 2014 naiste tantra kursusele, mis kujunes elumuutvaks kogemuseks mitmel rindel. Peagi alustasin joogakoolis käimist ning 2015 läbisin tol ajal eelkõige isiklikul arengueesmärgil tantramassööri kursuse.

Köitemaailma sisenesin 2016. aasta sügisel. Kui shibarit esimest korda nägin ja kogesin, läksid silmad särama ja süda täitus äratundmisrõõmuga. Olin üllatunud, et sidumiskunsti on võimalik harrastada väga erinevatel viisidel ja tasemetel ning sellel on ka kunstiline suund.
Järk-järgult köisi ja nende kaudu ennast tundma õppides avanes täiesti uus maailm, mis aina suurenevat sõltuvust tekitas ning peagi leidsin tee selliste meistrite õpitubadesse nagu
Andy Buru, Saara Rei, Ceci Ferox, Tifereth, Lahtnor, Boris Mosafir, Soptik, Cyril, Gestalta ja veel mõned teised.

Esimesed aastad olin rohkem seotava rollis. Maagiline on kogeda, milliseid emotsioone ja tundmuseid võib nahal libisev köis või nende haardest vabanemine tekitada. See on täiesti eriline viis iseendasse teraapiliselt ja sügavalt sukeldumiseks.
Tänasel päeval naudin ka domineerimist, näen, kuidas alistuja tunnetamine ja teadlik energia suunamine nööri abil võib olla nii meditatiivne, mänguline, varjupooli turvaliselt nähtavale toov kui ka sügavuti tervendav protsess.
Ent oskuslik köiekasutus pole vaid võimu ja alistumises vaheline dünaamika, vaid palju-palju enamat. Mind lummab köite mitmekülgsus ja nende mõju ulatus nii hingelises plaanis kui kehaliste kogemuste saamiseks.

Kontakt:
e-mail: koieparadiis@gmail.com

Alena Zemlyak

Alena Zemlyak

Olen 10-aastase kogemusega professionaalne idamaine tantsija ja ka tantsuõpetaja. Olen osa võtnud erinevatest festivalidest ning olen võitnud ka palju erinevaid võistluseid. Õppisin erinevaid tantsustiile erinevate õpetjatega üle kogu maailma. Armastan klassikalist balletti, võimlemist ja jumaldan ka joogat.
Treenimise ja regulaarse praktika kaudu õpetasin oma kehal olla paindlikum. Mulle meeldib jagada oma teadmisi teistega ning muuta neid paindlikumaks ja õnnelikumaks.

Kontakt:
e-post: alenaz.dance@gmail.com
Tel: 55691164

Arina Haikal

Arina is a certified instructor in Iyengar Yoga, Aerial Hammocks, Dancing, EMS trainer, and TRX fitness.

Throughout her life she has always been engaged with different kinds of sports, dancing, and paying attention to the physical body she found that body movement is a powerful tool that helps balance all aspects of life.
She works to empower her students with the knowledge that movement can heal the body and spirit in unbelievable ways. She will provide you with the right tools to use it properly.
When you find balance - life becomes pure joy and happiness.
Arina is passionate to share her wisdom with all of you who want it and are ready to become their wonderful selves.

Info:
https://www.numa.ee/
+372 52 58 796

Teele Triinu Jäär

Teele Triinu Jäär

Teele Triinu Jäär on Vinyasa Yoga õpetaja. Ta on tunnustatud rahvusvahelise Yoga Alliance õpetajate sertifikaadiga ning praktiseerinud joogat alates 2016 aastast.
Jooga teekonna leidmine on olnud Teele Triinu jaoks maailma muutev kogemus. See on õpetanud talle olema rohkem hetkes. Ennast armastades, aktsepteerides ja õppides kuulama oma keha.
Voolavus, energilisus ja jõulisus on märksõnad, millega kohtute Teele Triinu joogatundides.

Lisaks joogale on Teele Triinu omandanud ka toitumisnõustamise sertifikaadi, et pakkuda nii endale kui oma klientidele võimalust jõuda oma eesmärkidele lähemale ning hoida keha alati võimekuse tipus.

Kontakt
teeletriinu@hotmail.com