home

Embodied Intimacy: Enda vastuvõtmine

Pealkiri:

Embodied Intimacy: Enda vastuvõtmine


Hind:

kuni 15. veebuar (ka) 190 eurot kuni 15. märts 215 eurot kuni 15. aprill 240 eurot hiljem 265 eurot €

Kestvus:

26.- 28. aprill 2019


Aeg:

26.- 28. aprill 2019


Juhendaja:


Sisu:

Embodied Intimacy: Enda vastuvõtmine
IN ENGLISH BELOW


R-P 26.- 28. aprill 2019
tõlge eesti keelde
Registreeru: https://goo.gl/forms/diO4vFawN7YD4e4C2

Tutvu lähemalt suurepärase juhendaja Buster Rådvikuga ja loe tema intervjuud: goo.gl/BX0FtM

Vaata kursuse videotutvustust: https://youtu.be/LOC0DZOpZoA

Tantrakursusele on oodatud mehed ja naised, üksi tulijad ja paarid!
See kursus on Sulle kui soovid kogeda rohkem usaldust ja vabadust. Inimestele, kes tahavad tunda end mugavalt ja sundimatult kui loovad ühendusi kaaslastega ja lubades endil nautida oma loomuse ilu, väge ja siirust.

Kursus on kui laboratoorim, kus saab mänguliselt uurida, mil moel turvaliselt luua lähedust nii, et avaneks süda ja kohtumine kujuneks tähendusrikkaks ning energeetiliselt täitvaks.

Osalejad saavad transformeerida hirme läheduse ees. Õppida, kuidas olla autentne ja rääkida oma tõde. Mõista, mida on tarvis, et kohtuda inimestega usalduses, armastuses ja üksolemises.

Omandame lihtsaid printsiipe ja praktikaid, mis tekitavad kohalolu ja intiimsust. Õpime, kuidas hoida kontakti endaga ja samal ajal kohtuda kaaslastega.

Selles edasijõudnute õpitoas:
-Oma vajaduste, tunnete ja soovide teadvustamine ja usaldamine
-Õpid end teiste keskel usaldama
-Arendad kehalist, emotsionaalset ja sotsiaalset suhtlusoskust
-Õpid tundma enda piire ja oskad leida sobiva ‘jah’variandi igaühega
-Õpid uusi, hinnangutevabu lähenemisviise endale ja teistele nii, et hinnangud asenduvad uudishimuga, kannatamatus kaastundega, vältimine lubamisega, kaitsepositsioon aususega ja kontrollimine valikutega.
-Koged oma erootilise olemuse ilu, terviklikkust ja süütust
-Tervendad hirme, jagad südamest tõe ja koged teistega ühendumist, lähtudes usaldusest, terviklikkusest, aususest ja autentsusest.
-Väheneb sotsiaalne ärevus ja ebapiisavuse tunne, sest sind aktsepteeritakse soojalt kogukonna poolt sellisena, nagu sa oled
-Õpid suhtlemise alkeemiat, haavatavuse lubamist ja enda avamist, toetudes teadmisele, et meie varjuküljed on meile kingituseks.

Milliseid tulemusi võin oodata, kui kursusel osalen?
-Tugevamat ühendust ja elusust armusuhetes
-Sügavamat ausust, tõelisust, mängulisust ja kirge
-Teadmisi ja oskusi jääda endaks igas hetkes ning kohtuda teistega tõelise endana
-Kogukonna poolt nähtud, hoitud ja tuntud olemist
-Enda ainulaadse seksuaalse eneseväljenduse leidmist ja sellele hääle andmist
-Lihtsaid ja efektiivseid tööriistu, kuidas hoida suhted tähendusrikkaid

Milliseid harjutusi töötoas teeme?
- Peegeldamist, häälestumise ja tagasiside andmise praktikaid (tuletatud Belly2Belly, Zegg Forumi, Embodied Intimacy, kontaktimprovisatsiooni, sensoormotoorse psühhoteraapia praktikatest)
- Ülesehitavad praktikaid (tuletatud kontaktimprovisatsioonist, Embodied Intimacy harjutustest)
-Tervenemispraktikaid (David Catesil, kehatööl ja kaitsekihtidest vabanemise praktikatel põhinevad)
-Teoreetiline taust (Tamera tervendava biotoobi filosoofia, sensoormotoorne psühhoteraapia, neuroteadus, kiindumisteooria, arengupsühholoogia)

Kas üritus on pigem uute inimeste kohtamiseks või enda partneriga ühenduse tugevdamiseks?
Mõlemat - kui tuled paarilisega, olete teretulnud osasid harjutusi koos tegema, kuid mitte kõiki. See ei ole paarisuhte-retriit. Kursus õpetab ka, kuidas mugavalt tunda gruppides ja ühiskonnas tervikuna. Seetõttu palume teha harjutusi võrdselt oma paarilisega ja inimestega kursuselt

Embodied Intimacy kogemustest:.

Embodied Intimacy loodi tõdemusest, et kedagi meist ei ole tegelikult õpetatud teadlikult suhtlema ja suhestuma intiimselt ning seksuaalselt. Me elame maailmas, kus meid õpetatakse lugema, kirjutama, arvutama ja loogiliselt probleeme lahendama. Keegi ei õpeta aga, kuidas elada ja armastada viisil, mis on just meie südame tegu ja nägu.

Embodied Intimacy palub sul ennast täielikult vastu võtta ja ausalt. Võtma riske ja haavatavalt lubama teistel näha sind sellisena, nagu oled. Peeglina. Hoida teisi enda peeglina armastavas hinnangutevabas kohalolus. Igas hetkes tuntav peidus olev tõde saab meid vabastada, kui lubame enesel olla need, kes me oleme. Sellisel harmoonilisel olemisel, autentsusel ja haavatavusel on võime maha pesta meie kaitsekihid ja avada meile otsesem kogemus tõelisest endast. Avatumalt saame elu müsteeriumi täielikult endasse lubada.

Kursus on kogemuslik ja praktiline õpetus lähedusest, mis tõstab emotsionaalset intelligentsust.
Töötoas osaledes õpid tundma ja usaldama just endale omaseid elamis- ja armastamisviise.

See nädalavahetus on edasijõudnutele tantrahuvilistele, kes on osalenud Embodied Intimacy õpitubades või kellel on varasem tantra või teadliku seksuaalsuse kursuse kogemus.

Oodatud mehed ja naised, üksi tulijad ja paarid. See on inimestele, kes on huvitatud tantrast, isiklikust arengust, arengust ja koosloomisest partneriga jne. Ent eelkõige, kes soovivad rohkem teadlikuks saada lähedusest ja oma seksuaalsusest.

Nädalavahetus on kahtlemata kasulik ka kehatöö tegijatele, terapeutidele, nõustajatele ja teiste ametitega inimestele, kes soovivad tunda mugavalt ja kindlalt mittepersonaalses intiimsuses. See grupp aitab avastada, mis võib puudutada nii klientide kui Su enda seksuaalsust ja erootilisi tundeid.

Pane palun selga mugavad riided, et saaksid vabalt liikuda!

KURSUSE AEG JA KOHT
26.-28. Aprillil TAO Keskuses
TAO Keskuses Rotermanni kvartali Elevaatorihoones, Rotermanni 2.
Reede 18.30-21.30
Laupäev 10.00- 21.00
Pühapäev 10.00-17.00

OSALUSPANUS JA REGISTREERUMINE
kuni 15. veebuar (ka) 190 eurot
kuni 15. märts 215 eurot
kuni 15. aprill 240 eurot
hiljem 265 eurot
paaridele soodustus 10%

Osaluspanus sisaldab ettemaksu ( 50 eurot, paaridele 100 eurot ), mille palume tasuda ülekandega (vt registreerumisvormi).

Koha kinnitab ettemaksu tasumine.
REGISTREERU https://goo.gl/forms/diO4vFawN7YD4e4C2

ja tasu tagastamatu ettemaks 50 eurot Loomenaudingurõõm OÜ EE112200221056382849, selgitusse märgi osalejate nimi(ed) ja "vastuvõtt". Ülejäänud summa tasumine toimub kohapeal.

LISAINFO [email protected] või 524 0468


TEISED SÜNDMUSED:
info ilmub peagi...


Embodied Intimacy loojad Rachel Rickards ja Buster Rådvik viivad läbi seminare, töötubasid ja retriite tuhandetele inimestele üle kogu maailma. Töötubades oodatakse osalejatelt kohalolu ja valmisolekut riskida, end autentselt ja haavatavalt näidata nii, nagu selles hetkes ollakse. Kui hoiame üksteist, ilma hinnanguteta kohal olles, siis lubame üksteisel enda sisse näha ja oma olemust peegeldada.

Igas tõe hetkes on potensiaal teha meid vabaks, lastes meil olla, see kes me tõeliselt oleme. Olles kehas vastuvõtlikud, autentsed ja haavatavad, saame maha lihvida vanad kaitseseisundid ning olla avatud puudutusele, nähtud olemisele ja lähedusele, valmis uut moodi suhtlema ja suhestuma.

Juhendajatest: Buster Rådvik & Rachel Rickards

Buster Rådvik on professionaalne tantsija ja koreograaf, õpetaja, juhendaja ja kehatööle keskendunud psühhoterapeut. Ta on Embodied Intimacy looja ja aastapikkuse treeningu välja töötaja. Ta sertifitseeritud kehapsühhoterapeut, kellel on oma erapraksis alates 2008 aastast. Ta on spetsialist traumadega tegelemises nii individuaal-, paari- kui ka grupiteraapias ning keskendub seksuaalsuse, intiimsuse ja suhete teemadele. Ta on psühhoterapeut Khiron House’is, traumakliinikus Inglismaal Oxfordshire’is. Ta kasutab oma töös kogemusi, mis on temani jõudnud, elades üle kümne aasta erinevates rahvusvahelistes kogukondades ning läbi õpingute ja erinevate kehakesksete praktikate. Busteril on anne tundlikult ja õrnalt juhendades luua turvaline ruum igale osalejale, et osaleja julgeks otsa vaadata oma emotsioonidele ja leida tee vabanemiseni.


Rachel Rickards on õpetaja, produtsent ja suhtemaag. Produtsendina on ta teinud koostööd näiteks selliste organisatsioonidega nagu Golden Globe Awards ALine Media, Mercedes-Benz Fashion Week, Soulplay Festivals, The School of Tribal Tantra ja IntimacyFest. 2014. aastal kooslõi ta Embodied Intimacy, kiiresti kasvava kogukonna inimestest, kes soovivad kasvatada suhtes olemise intelligentsi praktiliste harjutuste ja kogemustel põhineva hariduse abil. Rachel toob kaasa enda kire alternatiivsete suhtevormide vastu ning aitab inimestel leida enda tõde viisides, kuidas nad soovivad armastada ja olla armastatud. Ta on üles astunud Showtime’i saates ‘’Polyamory: Married and Dating’’, osales Tamera’s Global Love Schoolis ning on üle maailma rääkinud avatud suhete, vabaarmastuse ning naisteringide olulisuse teemadel.


IN ENGLISH
Workshops will be led in English and translated to Estonian.


Embodied Intimacy: Somatic Empowerment & Erotic Innocence (Advanced Workshop)
by Buster Radvik and Rachel Richards

This is a workshop for singles and couples who want to experience more trust and freedom in their body, feel more comfortable and capable in connecting with others and enjoy the beauty, power and innocence of their erotic nature.

In this relationship laboratory we offer you the unique experience of mind-blowing, heart opening, and playful explorations of embodied intimacy.

Each participant will get the chance to transform fears around intimacy, share their authentic truth and experience relating with others from wholeness, trust, and love.

You will learn simple principles and practices that are designed to evoke presence and intimacy, the basis for an evolving and fulfilling ways of being yourself with others.

In this advanced workshop you will:
✨Access, trust and take responsibility for your needs, feelings and desires.
✨Learn to trust in yourself among others
✨Increase your somatic, emotional and social intelligence
✨ Develop clear sense of dynamic boundaries and find your authentic “yes” to everyone
✨ Learn ways to approach yourself and others with curiosity instead of judgment, compassion instead of impatience, allowance instead of avoidance, truth instead of defensive strategies, and from choice instead of control.
✨Experience the beauty, wholeness and innocence of your erotic nature.
✨Transform fears, share the truth of your heart and experience relating to others from wholeness, trust, honesty and authenticity.
✨Reduce social anxiety and sense of personal inadequacy by being met as you are and mirrored by a compassionate community without being made wrong or told you need to be different to be loved and welcomed.
✨Learn the alchemy of relating, the practice of empowering vulnerability and transparent self-disclosure based on the idea that your shadow is your gift.

TIME AND VALUE
26th-28th April 2019
TAO Center, Rotermanni street 2 Elevator building.
Entres are indoor street.
Friday 18.30-21.30
Saturday 10.00-21.00
Sunday 10.00-17.00


PRICE
until 15 february 190€
until 15 march 215€
until 15 april 240 €
Later on 265 €
For couples minus 10%

Price includes prepayment (50 €, couples 100€) , which we ask you to pay transfer (see below), the remaining amount will be paid cash on site.

Registration: https://goo.gl/forms/diO4vFawN7YD4e4C2 and transfer prepayment 50 € (non-repayable) Loomenaudingurõõm OÜ EE112200221056382849, SWIFT/BIC code: HABAEE2X, Please indicate “Empowerment” and participant’s name on the payment.
Further information: [email protected] or +372 524 0468


OTHER EVENTS:
Workshops "... "
Information coming soon
will be led in English and translated to Estonian.

❂ FAQ ❂

What is included in the price?
♥ Food, accommodations and travel costs are NOT included in the price for this event.
♥ Price covers the course fee only.

Is this for singles or couples?
♥ This intensive is open for singles, couples and those in alternative relationships (open, poly, etc)

Is this a place to connect with new folks or deepen connections with current lovers?
♥ Both. If you come with your partner you are welcome to partner together for some of the exercises, but not all of them. This is not a couples retreat. It is a community immersion. We request you do at least as many exercises with other group members as you do with your partner.

What are a few of the specific results I can expect to achieve if I come to this workshop?
♥More connection and aliveness in your love relationships
♥Deepening into honesty, truth, play and passion.
♥Gain insights and skills on how to be met as you are and how to meet others where they are.
♥Be seen, heard and felt by a community.
♥Discover your unique erotic expression and practice giving it a voice.
♥Simple and effective tools that will enhance your relational and erotic experience.

Can you say more about some of the practices we will do?
♥Mirroring, Attunement and Feedback Practices (Drawing from Belly2Belly, Zegg Forum, Embodied Intimacy, Contact Improvisation, Sensorimotor Psychotherapy)
♥Rewilding Practices (Drawing from Contact Improvisation, Embodied Intimacy)
♥Erotic Healing Practices (Drawing from David Cates, Body Work, Yin based approach to Dearmoring)
♥Theoretical Context (Drawing from Tamera Healing Biotope Philosophy, Sensorimotor Psychotherapy, Neuroscience, Attachment Theory, Developmental Psychology)

About the Embodied Intimacy experience:

Embodied Intimacy is created to address the fact that very few of us have any formal, or conscious, education in relating, intimacy and sexuality. We live in a word that teaches us how to read, write, calculate and solve logical problems. However, we are not taught how to live and love in a ways that fits the shape of our heart and bigness of our souls.

Embodied Intimacy asks you to show up and reveal yourself authentically. To take risks and vulnerably let others see you as you are. To hold others in a loving non-judgmental awareness as their mirror. The felt and shared truth of each moment has the potential to set us free by allowing ourselves to be with all that we are. This embodied congruence, authenticity and vulnerability has the power to shave off the dead callus of our defended personality and open us to a more direct experience of of who we are. More naked and available we can respond to life as the mystery it is.

This retreat is an experiential and pragmatic education of intimacy and will increase your emotional intelligence. You will gain trust in your innate authentic ability to live and love in the ways only you can.

❂ About the facilitators ❂

Buster Rådvik, MA

Buster Rådvik is a professional dancer & choreographer, teacher, facilitator and somatically-focused psychotherapist. He is the founder of Embodied Intimacy, creator of Embodied Intimacy’s Year-Long Training and a Certified Sensorimotor Psychotherapist in private practice since 2008, specializing in individual, couple and group therapy for trauma and attachment related issues around intimacy, sex and relationships. He is also psychotherapist at Khiron House, a residential trauma clinic in Oxfordshire, England. Buster draws his approach from a journey of over a decade of living in intentional communities, combined with his studies and practices of various body-centered disciplines of awakening. Busters gift lies in his eloquent execution and powerful ability to create a safe space for individuals and groups to fearlessly navigate their emotional bodies as the pathway to liberation.

Rachel Rickards

Rachel Rickards is a teacher, producer and relationship sorceress. As a producer she’s worked with organizations like the Golden Globe Awards, ALine Media, Mercedes-Benz Fashion week, SoulPlay Festivals, The School of Tribal Tantra and IntimacyFest. In 2014 she co-founded Embodied Intimacy, a thriving community of people interested in building relational intelligence through hands-on relating and experience-based education. Rachel also brings a passion for alternative relationships by helping people find their truth in the way they want to love and be loved. She has been featured on Showtime’s “Polyamory: Married and Dating”, she was selected to be part of Tamera’s Global Love School and has spoken all over the world about open relating, free love and the importance of sisterhood.

www.EmbodiedIntimacy.com