home

Hingerahu loomine kui eduka elu vundament

Pealkiri:

Hingerahu loomine kui eduka elu vundament


Hind:

20 €

Kestvus:

1,5h


Aeg:

19. jaanuar kell 13.00 -14.30


Juhendaja:


Sisu:

Hei teekaaslane!

Kutsun Sind vestlusringi kaasa mõtlema ja vastuseid leidma järgmistel teemadel:

Kas oled mõelnud, mis on edukus?

Kas oled mõelnud, mis on hingerahu?

Kas ma olen edukas? Kas minul on hingerahu?

Kas eduka elu vundamendiks on hingerahu?

Kuidas võiks hingerahu mõjutada edukust.

Kuidas leida hingeragu tänapäeva hullumeelselt kiires maailmas.

Kuidas saavutada edu konkurentsile üles ehitatud maailmas ilma hingerahu kaotamata?
Nendele küsimuste leiame vastused vestlusringis “Hingerahu loomine, kui eduka elu vundament.”

 

Hind 20 eurot.
Tasumine kohapeal sularahas.

Kutsu kaasa kolm sõpra ja osaled ise tasuta. Inimesed vajavad inspireerimist.

Kohtumiseni.

Margus Aru

 

Loengu läbiviia Margus Aru eneseleidmise teekong algas 1997 aastal, peale Gunnar Aarmaga kohtumist.Täna võib Margust nimetada valgustööliseks, seda nii tervendajana, kirjanikuna, muusikuna, kui ka filmitegijana. Margus on rajanud tema unistuste Püramiidiküla, mille suurem osa koos meditatsioonitempli ja palju muuga ootab veel elluviimist. Vaimse praktikuna praktiseerib ja õpetab Margus vabastavat hingamist, meditatsiooni, sütelkõndi ja valguskeha aktiveerimist. Samuti annab Margus loenguid vaimsuse teemadel. Viimase märkimisväärse vaimse praktikana viibis Margus 12 ööpäeva üksi pimedas ruumis maa all, mis osutus üheks sügavaimaks ja vaimset silma avavaks kogemuseks.

Margus on kirjutanud romaani “Nora”, lavastanud mitmeid lühifilme, millest ühe Los Angeleses koos Hollywoodi niminäitleja Doug Hutchisoniga filmist “Green Mile”. Samuti on Margus kirjutanud kolm filmikäsikirja, eesmärgiga need Hollywoodi kaudu maailma kinoekraanidele tuua. Margus on jooksnud kaks maratoni, ühe Ateenas ja teise 4300 m kõrgusel Tiibetis.

Marguse missioon loomingulise inimesena on äratada inimesi nende tõelisele olemusele, õnnele ja potensiaalile läbi oma laulude ja filmide ning neile toimivaid vaimse puhastumise tehnikaid õpetades. Margus on läbi oma enda kogemuse veendunud, et inimene on võimeline saavutama hingevabaduse ning tõelise rahulolu ja püsiva õnne. Tema juhtmõtteks on: “Tunne ennast ja tee mida sa armastad!”
www.margusaru.com