Lapseootuse töötuba: toetavad kehalised harjutused ja doula-teadmised kogu raseduse ajaks. Ettevalmistus parimaks sünnituseks.

Pealkiri:

Lapseootuse töötuba: toetavad kehalised harjutused ja doula-teadmised kogu raseduse ajaks. Ettevalmistus parimaks sünnituseks.


Hind:

25 €

Kestvus:

ca 2,5 h


Aeg:

14.oktoober kell 14.15-17


Juhendaja:


Sisu:

14.oktoober kl 14:15-17:00. Lapseootuse töötuba: toetavad kehalised harjutused ja doula-teadmised kogu raseduse ajaks. Ettevalmistus parimaks sünnituseks.
Juhendab: rasedate jooga õpetaja ja sünnitoetaja ehk doula Aale-Triinu Sonn 
Töötoa osalustasu: 25€ (sellest 5€ ettemaksuna). 
Ettemaks palume kanda A-T Disain OÜ, a/a EE791700017000970107. Selgitus: "lapseootel" ja kuupäev, millise töötoa eest tasud ettemaksu. Aitäh!

Ajakava:
14:15-15:30 Loeng, küsimused-vastused: tähtsamad füüsilise heaolu, üldise tervise- ja toitumise teemad raseduse ajal, abistavad nipid (arvestame ka aega osalejate endi kohapeal esitatud küsimustele ja soovitud lisateemadele). Doulade soovitused sünnitusplaani koostamiseks. Mida kasulikku võib veel vaja minna sünnituse ajal ja tasub kaasa võtta sünnitusmajja. Aeg vahetult peale sünnitust. Kes ja kuidas võivad olla abiks sünnitusel ja vahetult peale seda. Osalejad saavad kaasa ka loengumaterjalid. 
15:30-15:45 Teepaus.
15:45-17:00 Praktilised harjutused: toetavad ja tugevdavad jooga harjutused kõigiks kolmeks trimestriks, parim hingamine sulle ja kõhubeebile, lõdvestusvõimalused, lihtsa tasakaalustava meditatsiooni õpe. Vahetult sünnituse eel ja alguses abistavad (jooga)asendid, hingamised, visualisatsioonid, afirmatsioonid, meditatsioonid. Mida joogast saab kasutada iga sünnituse ajal?