home

Access Bars® klass

Pealkiri:

Access Bars® klass


Hind:

120 - 240 €

Kestvus:

8


Aeg:

19. jaanuaril kell 10.00 - 18.00


Juhendaja:


Sisu:

Kursust vahendab sertifitseeritud AccessBars® vahendajad SIXTEN TEDREMETS

REGISTREERUMA --> https://goo.gl/forms/39OJKYxIrTWrha9g2

Access Bars® on vahend, mis aitab sel planeedil kaasa teistsugusele toimimisele. Triljoneid aastaid on inimesed toiminud oma mõtete, tunnete ja emotsioonide sagedusest. See on see, millega inimesed on end määratlenud ja mille nad on väärtuslikuks teinud. Mida rohkem lased oma barsidel joosta, seda rohkem hakkad tajuma, kui palju pingutust tegelikkuses nõuab mõtetest, tunnetest ja emotsioonidest toimimine. Sa hakkad tajuma võimalusi toimida tajumisest, teadmisest, olemisest ja vastuvõtmisest. Paljudel inimestel on oma barside joosta laskmisel esimene kord, mil nad tegelikult lubavadki endal ilma kohustuse ja kaalutlemiseta vastu võtta.

Ametlikud informatsiivsed kanalid:
www.accessconsciousness.com
https://www.youtube.com/channel/UCLdXSiUS9p-7rE3Skavx8TA
https://www.accessconsciousness.com/en/about/what-is-access-consciousness/


KLASSI INFO
Osalejad vahetavad omavahel kaks korda Bars® seanssi. Pikk ja lühike seanss. Alustame kell 10.00, lõpetame 18.00. Selle vahel on lõuna ja väiksemad pausid. Klassis on teile vesi, tee, kohv ja magusad, soolased suupisted. Pärast klassi saavad osalejad endale sertifikaadi klassis osalemise eest ning edaspisi võite Access Bars® sessioone pakkuda raha eest. Olete Access Bars® Praktik.

HIND
Täishind: 240€
Kordushind: 120€

Kordaja hind kehtib neile kes on klassis varem käinud.
Lapsed kuni 15.a saavad klassis osaleda tasuta kui nad on koos maksva täiskasvanuga. Teismelised vanuses 16 ja 17 saavad osaleda poole hinnaga.

Lapsevanemad võivad lapsi kaasa võtta. Lapsed on suureks panuseks. Pliis ärge sundige neid kaasa tulema, vaid küsige neilt, kas nad sooviksid selles klassis osaleda? Teismelised noored võiksid sessioone kaasa teha. Nooremad mänguhuvilised on teie hooles.

Küsimuste korral võite julgelt küsida.

Kohtumiseni klassis!
SIXTEN TEDREMETS +372 530 6666 7