home

Mentaalne vaikus

Pealkiri:

Mentaalne vaikus


Hind:

20 €

Kestvus:

1


Aeg:

09.12

16.12


Juhendaja:


Sisu:

Kas sa koged vaikust enda sees? Või on mõtete – tunnete müra liigsuur selleks, et lõdvestuda oma sisemisse vaikusesse Lõdvestuda sel hetkel mil seda soovid ning viibida selles nii kaua kui soovid - jättes eemale kogu selle mentaalse lärmi, mis kurnab enamikku inimestest igapäevaliselt.

Soovid sa rohkem vaikust enda sees? Soovid sa siseneda oma sisemisse vaikusesse ajal mil seda vajad ja teha otsustad? Viibida selles segamatus loovas lõdvestumuses niikaua kui seal olla valid,
tunda endas suuremat rahulolu ja paremat tasakaalu.

Valmistasime ette teraapilise grupitöö sarja. Muutusi võimaldava keskkonna loomiseks kasutame heliteraapilisi võtteid, kehatööd ja meditatiivset rännakut alateadvuses. 

Ürituste sarjal on kolm osa, milles järgnev toetub eelnevale.
Iga osa sarjast on koostatud selliselt, et see aitab inimesel liikuda mentaalse vaikuse suunas ja suurendab võimalust saada teadlikuks varjatud takistustest valitud teekonnal.

· Mentaalne vaikus läbi keha · Transformatsioon · Alkeemia


1. Osa - Mentaalne vaikus läbi keha
24. november kell 16:00

Kuidas saavutada mentaalne vaikus, kui keha on pinges ja meie mõtete esimene ohver? Sellel sessioonil vaigistame meele ja toome lõdvestuse kehasse läbi sageduspõhise teraapia ja
suunatud kehalise rännaku.

Sügaval tasandil lõdvestumine pole võimalik hoides kehas salvestunud mittemeeldivaid emotsioone ja mentaalseid blokke. Oleme kohaldanud spetsiaalsed tehnikad, mis aitavad Sul vabaneda kehas olevatest mittetoetavatest hoiakutest, ning toetavad Sind sinu valitud suunal sisemise vaikuse poole.

2: Osa - Transformatsioon
9. detsember kell 16:00

Sel sessioonil toome nähtavale meie eest varjul olnud ja meid segavad takistused. Teadlikult vabastame takistused juhendatud meditatsioonis ja transformeerime need heliteraapiliste tehnikate
katalüütilisel toel tugevuseks ning tõukejõuks valitud suunal.

3. Osa – Alkeemia
16. detsember kell 16:00

Alkeemia on alkeemia. Sellest tulest väljub pinge vabadusena, raskus kergusena ja teadmatus teadlikkusena. Alateadvuses toimuva alkeemilise muutuse protsessi katalüsaatoriks on kasutusel teadlikult juhitud helisagedused.

Protsesside toetuseks kasutame ka tiibeti helikausse, mäekristallist helikausse, Wuhan Feng gonge.

Juhendavad:

Geelia Laanpuu on lõpetanud Inglismaal Heliteraapia Akadeemia (British Academy of Sound Therapy) ja töötanud heliterapeudina Suurbritannias ja Indias. Nüüdseks tegeleb ta “coachinguga”,
kus kasutab sageduspõhist metoodikat ja aitab inimestel liikuda oma elus soovitud muutusteni. Toetudes tõdemusele, et tegeledes alaeteadlike mustritega saab kindlameelselt liikuda teadliku arenguni.

Ermo Kattago on treeniva rännakupraktikuna tegelenud inimeste emotsioonide ja sisemiste protsessidega läbi holistilise metoodika, mis on tänapäeval rahvusvaheliselt tunnustatud. Tuginedes oma teadmistele hakkas Ermo tegelema heli ja vibratsioonidega, mis läbi kehalise tunnetuse võimaldaksid tervendavat kogemust veelgi efektiivsemalt.

Hind: 20 - /kord

Koha kindlustamiseks saatke e-kiri enda nime ja telefoninumbriga [email protected]