home

Mai Agate Väljataga loeng teemal „Inimese uus DNA”

Pealkiri:

Mai Agate Väljataga loeng teemal „Inimese uus DNA”


Hind:

20 €

Kestvus:

2h


Aeg:

Toimumiskoht: TAO keskuse põhjavärav


Juhendaja:


Sisu:

22.01.2019 kell 18.00 – 20.00
„Inimese uus DNA”

Aasta 2019 toob endaga kaasa uue ajastu inimese!

Uusaasta ennustuste asemel asume kohe asja kallale ja avame inimese uue DNAga kaasnevad muutused. Uues DNAs toimuvad geenilised protsessid erinevate ensüümide vahel. Tänu sellele on muutunud inimeste omadused. Enne oli inimestel 64 koodi, mis lõi inimesele teatud omadused. Nüüd on paljudel inimestel 81 koodi. Tekkinud on 17 uut koodi.
Need on uued inimlikud omadused, mis olid  inimestel vanasti olemas.

Uus DNA on käivitanud loominguajastu.

Kuidas ja mismoodi uus DNA kellelgi käivitub, on isemoodi.
Kui inimene endaga vaimsel tasandil tööd teeb, tõstes oma sagedust, võib ta üllatuda uutest omadustest ja potentsiaalist, mis temas avalduvad.
Inimeste loomingupotentsiaal, mis on kasvavas faasis, toob nn uuele inimesele selgeltkuulmise, nägemise, teadmise ja tundmise. Lisandub telepaatia, dislotseerumine, kineetiline energia jm.

See tähendab, et alanud on südame ajastu.

Pime ehk valede ajastu on lõppemas, mis asendub läbipaistva ehk tõe ajastuga.
Kellele valed ja vassimine püha, tunneb uue ajastu saabumidega ebamugavust ja võib kogeda keha füüsilisi vaegusi.

Uue inimese füüsiline keha muutub.

Südameajastu koondab kõik tšakrad südame tšakrasse. Südametšakra paisub suureks. Teised tšakrad kahanevad väikseks kui nõõpnõel.
Olenemata meie tahtest, uus DNA käivitab inimeses uue evolutsiooniprotsessi. Protsesss loob inimestele uued organid, nt vana harknääre hakkab uuesti 100% tööle.
Uus organ, soolekinnisti, on juba osadel inimestel kõhtu kasvanud ning arstid seda oma silmaga näinud. Idameditsiinis puuduvad sellel organil täna veel punktid.

Tule saa teada kuidas uute DNA muutustega pehmemalt kohaneda ja avada oma loomingupotentsaal Mai Agate Väljataga loengus „Inimese uus DNA”, 22. jaanuaril 2019 kell 18.00 – 20.00  Tao keskuse filiaalis „Põhjavärav” aadressil Põhja pst 21/1.

Osaluspanus 20 eurot

Sündmusel osalemiseks vajalik ettemaks 10 eurot arveldusarvele
GrandTeam OÜ - EE327700771002895911

Selgitusse märgi sündmuse nimetus ja osaleja nimi. Osaluspanuse võib maksta kogu summas eelmainitud arveldusarvele. Kohapeal arveldamine vaid sularahas.

Kui plaanid muutuvad ja sündmusel osalemine pole võimalik, siis anna sellest kindlasti teada, nii saab koha keegi, kes seda väga ootab.
Ettemaks tagastatakse, kui mitteosalemisest on teatatud vähemalt 24 t enne sündmuse toimumisaega.

Registreerumine on e-posti aadressil: [email protected] või telefonil: 5780 8558