home

Access Bars® klass

Pealkiri:

Access Bars® klass


Hind:

Kestvus:

8


Aeg:

17. veebruar kell 10.00 - 18.00


Juhendaja:


Sisu:

Registreeri: https://goo.gl/forms/zAqT9jaVgpRWrnDj1

Bars on 32 erinevat puntki pea peal. Need on põhimõtteliselt nagu vajutada "delete" faili sinu arvuti pangas. Prügi sisse võrdub prügi välja, seega kui sul on liiga palju kraami sinu arvutis, see mingis mõttes ummistub, ja asjad ei tööta. Seega selle asjaga, mida see teeb on see, et see leevendab sinu ajulaineid nii, et sul on suurepärasem võimalikkus loomaks enamat.

Kõik mis Gary on teinud sellest, on olnud selle proovimises, leidmises kuidas see töötab. See on mis Gary proovib innustada inimesi tegema. Sa ei arva et see töötab? Proovi seda, vaata mis töötab sinu jaoks. Kuna kui sa leida et see töötab sinu jaoks, siis sul on vahend kogu sinu ülejäänud eluks.

Põhjus miks The Bars klass on eeltingimus paljudele teistele Accessi klassidele on kuna see on esimene-klass kus me tegelikult õpime vastu võtma enamus inimeste jaoks. Selles, vastu võtmise element on nii oluline. Kuna kui sa istud klassis näiteks ja sul on palju rohkem võimekust vastu võtta, sa saad palju rohkem sellest klassist. Kui sa istud teiselpool sinu sõbrast, olles suurepärases vestluses, sinu võimekus vastu võtta tähendab et sa saad palju enam sellest vestlusest. See muudab põhialuseid kuidas sinu elu ilmub sulle, kui sa hakkad avanema vastu võtmisele.

Päeva jooksul sa õpid tegema seda. Sa vahetad kaks korda. Sa oled siin koos Barsi Vahendajaga, keegi kes teab kuidas õpetada sulle seda. Ilu selles on, et sa lahkud siit ja seal saab olema kõiksugu inimesi kellega sa saad vahetada, pärast seda. Seega sa saad Barsi, ja sa kingid Barsi. See on üks nendest asjadest mis lubab sul olla kingitus inimistele sinu elus, nagu mõned asjad planeedil on.

Barsi Vahendaja: Sixten Tedremets