home

Andy Milleri loeng ja tervendavad hingamisharjutused TERVEKS SAAMINE

Pealkiri:

Andy Milleri loeng ja tervendavad hingamisharjutused TERVEKS SAAMINE


Hind:

40 €

Kestvus:

3h


Aeg:

24.04 18:00-21:00 TAO Keskuse Põhjaväravas


Juhendaja:


Sisu:


Andy Milleri loeng ja hingamisharjutused TERVEKS SAAMINE
Hind: 40 € 
Aeg: 24.04 18:00-21:00 TAO Keskuse Põhjaväravas
Kestvus: 3 t 
Juhendaja: Andy Miller 
 

Kolmapäeval, 24. aprillil kl 18:00-21:00 Ilmarise kvartalis TAO Keskuse Põhjaväravas: loeng ja tervendavad hingamisharjutused TERVEKS SAAMINE*

Juhendab Andy Miller, biosensoorse psühholoogia õpetaja, energiatöö treener ja tervendaja. Töötanud Austraalias, Venemaal, Taanis, Eestis, Norras, Soomes. Õppinud inimloomuse sügavusi ja inimese tuntud ja (seni peavooluteadusele veel) tundmatuid võimeid Peterburi Biosensoorse Psühholoogia Instituudis, on energiatöö, teadveloleku ja biosensoorsete praktikate uurimise ja õpetamisega tegelenud kokku üle 25 aasta. Praegu õpetab Eestis TAO Keskuses, Norras Spiregardenis ja Soomes Biosensoorsete Praktikate Keskuses, kuhu inimesed tulevad tervenema, oma biosensoorseid võimeid arendama või lihtsalt treenima, et energiataset tõsta.

Sinu panus: 40€.

Sinu juhendaja panus: Andy Milleri loengud ja harjutused tähendavad intensiivset õppe- ja energiatööd, õpitavate tervendavate harjutuste alused on välja töötatud Peterburi Biosensoorse Psühholoogia Instituudis, kus aastakümnete pikkuse teadustöö tulemusena on biosensoorsete ja teadveloleku praktikate efektiivsus viidud harjutajate jaoks maksimumini.

Loeng ja harjutused toimuvad eesti keeles. Registreerumine: TAO Keskuse kodulehel taokeskus.eu või [email protected]

Andy Milleri tervendava energiateraapia individuaalseansid Tallinnas 22.-25.04.2019: eelregistreerimine e-posti aadressil [email protected] või +358 41 491 4082 (kasutame ka WhatsAppi).

*Loeng ja tervendavad hingamisharjutused TERVEKS SAAMINE tutvustavad Peterburi Biosensoorse Psühholoogia Instituudi professor Vladimir Tonkovi juhtimisel väljatöötatud biosensoorseid hingamispõhiseid lähenemisi. 
"Just "peen-muu-materiaalsete koostisosade" füsioloogiline aistitavus võimaldab meie treeningutel osalejal asuda hingamise biosensoorsete viiside kallale "täiega" ja kasutada neid piisavalt resultatiivsel tasemel toksiinide efektiivse väljaviimise suurendamiseks, organismi elujõu taastamiseks ja tema ellujäämise potentsiaali toetamiseks edaspidi.
Osaleja organismi isiklike pseudomateriaalsete koostisosade kaasamine hingamise protsessi on tähtsaim tingimus kõrgelt efektiivse hingamisharjutuse teostamiseks. 
Hingamise biosensoorsed viisid jagunevad paljudeks alarühmadeks, näiteks:
– seadistavad, mida kasutatakse järgneva spetsiaalse tegevuse ettevalmistuseks;
– tervendavad, tervise kaotatud osade taastamiseks või tema tugevdamiseks;
– arendavad, pikaaegseks järjepidevaks kasutamiseks, eesmärgiga töötada välja uusi või võimendada juba olemasolevaid omadusi;
– aktiveerivad, ühe või teise võime plahvatusliku väljeefekti esilekutsumiseks lähiaja perioodi jooksul;
– hulk teisi, eelnevate mõttest loogiliselt järgnevaid.
Hingamispõhiste lähenemisviiside biosensoorsete eriliikide puhul kasutatakse sihipäraselt nii aktiivseid "ventileerivaid" hingamisi kui ka pikaajalisi hingamispeetusi, mida tingimata saadab "substantsiooniline töö", mis kahtlemata annab sügava hulgalise haruneva mõjuefekti protsessis osalevale organismile.
Nende tehnikate eriliikide seadistavate lähenemiste nüansid ja eripärad nõuavad algetapil nende järjepidevat ja hoolikat viimistlemist kogenud, nendes küsimustes kompetentse treeneri juuresolekul.
Lõpetuseks peab märkima, et see tee annab erakordselt võimsa taastava efekti: organism "ärkab", tõmmates aktiivsesse tegevusse kaasa kogu isikliku ruumi – nii füsioloogilise kui psüühilise kui selle, mis veel kaua hakkab olema vaieldav enamiku füüsikute, lüürikute ja füsioloogide jaoks."
- Vladimir Tonkov
Tõlge: A. Miller