home

Südamemuusika kontsert Kailash Kokopelliga

Pealkiri:

Südamemuusika kontsert Kailash Kokopelliga


Hind:

Pilet eelmüügist ✔ kuni 25 aprillini Pilet 25.- Sõbrapilet kahele 40.- €

Kestvus:

2,5h


Aeg:

8. mai kell 19:00 - 21:30


Juhendaja:


Sisu:

Teie ette astuvad intergalaktilisest helialkeemia konservatooriumist multiinstrumentalist ja heliravitseja KAILASH KOKOPELLI (Saksamaa), Eesti oma väelaulik Tom Valsberg ja kreeklannast lauljatar Matia Kalli.

Kailashi kontsert-heliraviseanss on unikaalne kogemus, pühendus Suurele Vaimule, alati erinev ja kantud just hetkel ajas ja ruumis olulistest impulssidest. Kailash, Tom ja Matia toovad laule maailma eri paigust luues sildu kultuuriruumide vahel ning viivad kuulaja sügavale vaimurännakule.
Seekord võetakse kontserdi soojenduseks ka Mesoameerikast pärit võlujooki, tseremoniaalset kakaod, mis tõstab alandab vererõhku, tõstab südamerütmi ja paneb tunded voolama.

KAILASH KOKOPELLI (Saksamaa) on multi-instrumentalistist maailmamuusik, keda on nimetatud kultuuridevaheliseks sildade ehitajaks, ravitsejaks ja humanistlikuks kunstnikuks. Ta on meisterklassi flöödimängija ja digeridoo mängija. Heliravitsejana on ta võlur ja pühade helimaastike punuja, mis annavad tiivad sisemiseks lennuks rahu, jõu ja tervenemise juurde. Kokopellite klanni kuuluvas flöödimeistris segunevad suurepärase muusiku talent ja sügavad teadmised shamanistlikust maailmakäsitlusest. Kailashi heliravi ja pühade laultantsude kontsert on võimas tervendusseanss, mida ta ise nimetab „ILU TEEL kõndimiseks", heliterapeudina kasutab ta pille võtmena elujõu ja suure müsteeriumi uste avamiseks ja palvetamiseks.

Vaata Kailashi Videoid siit:
Song of Stars https://www.youtube.com/watch?v=GU8n4tbiFEI
Healing Song https://www.youtube.com/watch?v=1gbLN4PO_FY
Kailash intervjuu teadvuse olemusest https://www.youtube.com/watch?v=ciaJOd7MAuY

👉 Pilet eelmüügist
✔ kuni 25 aprillini
Pilet 25.-
Sõbrapilet kahele 40.-

✔ kuni 8 maini
Pilet 30.-
Sõbrapilet kahele 50.-

✔ kohapeal 40.- kui kohti jagub.

Koha garanteerimiseks kanna
SEB OÜ Maailmamuusika EE971010220262372223
seletus : Kailash 8 mai + osalejate nimed.
+ kui võimalik saada mulle (Tom Estonia Valsberg) FB sõnum osalejate nimedega. (NB! Nime saab vajadusel hiljem vahetada)

Tao saal on väike ja kohti on vaid 50, soovitame pileti soetada eelmüügist.

https://www.facebook.com/events/627665400980572/