home

Meditatsioon ja õnnistus Bali peapreestrinnaga

Pealkiri:

Meditatsioon ja õnnistus Bali peapreestrinnaga


Hind:

20/30 €

Kestvus:

2h


Aeg:

13. juuni kell 18:00-20:00


Juhendaja:


Sisu:

Registreeru:
https://sunara.ee/uritused/onnistustseremoonia-bali-peapreestrinna-ida-resi-alitiga-tao-keskuses/

Ole valmis olema juhitud kõrgematesse dimesioonidesse, kus armastust, harmooniat ja rahu on lihtne leida.
Oled kutsutud kuulama oma südamega, kui Ida Resi Alit mitmesuguste iidsete keelte, mantrate ja mudrade abil toob rahu ja ühendab teid oma kõrgema teadvusega. See on osa traditsioonilise Bali veepühitsuse tseremooniast, kus püha vesi piserdatakse osalejate peale, et aidata neil vabastada oma vibratsiooniväljast negatiivset energiat.
Rituaalitseremoonia sisaldab sügavat juhendatud meditatsiooni, mantrate chantimist iidsetes keeltes, kristallkausi ja kella vibratsioone ja veepühitsust, mis puhatab sinu vaimu. See on midagi sellist, mida sa varem kogenud pole.

Kasuta seda võimalust, olla peapreestrinna kohalolekus.

13.juuni kell 18-20 Tao keskuses Tallinnas


Tagasiside osalejatelt:
“Ma soovitan kohtumist sellele armsa hingega ja kui sul õnnestub osaleda tema veepühitsuse tseremoonial, siis see muudab Sind igaveseks."
— Louise

Miks ta nii eriline on?
20 aastasena koges Ida Resi Alit meditatsiooni ajal tohutult võimsat kogemust teenides sellega ära tema nimetamise “tagasipöördunuks” ja “taassündinuks” (keegi, kes on tõusnud üles surnust). Sellest hetkest alates avastas ta endal avaldumas ebatavalised võimed, sügavad teadmised praktikatest, mille meisterlik omandamine võtab tavaliselt kümneid aastaid aega ja võime rääkida iidsetes keeltes, mida ta kunagi õppinud pole. �
Kolme lühikese kuu jooksul läbis ta testid, et saada peapreestrinnaks (sellised testid võtavad tavaliselt 5 aastat aega ja vajavad kümnete aastate pikkust treeningut). Peale Hindu Dharma nõukogu poolt “Peapreestrinnaks” pühitsemist, sai Ida Resi Alit’ist noorim inimene, kes kunagi on saanud selle tiitli (tavaliselt antakse see vaid meestele).

LOE IDA RESI KOHTA PIKEMALT SIIT:
http://sunara.ee/sundmused/ida-resi-alit-eestis-juunis/

“See on imeline võimalus kohtuda Ida Resi Alitiga, ühenduda elava vaimse Bali hingega ja tunnistada seda elavat naiseliku tarkuse kehastust. Om Swastiastu! Olge õnnistatud!"
— Katiza Satya & Kevin Sahaj


Õnnistustseremoonia hind 30 eurot
Neile, kes juba sel korral Ida üritusel osalenud on hind 20 eurot

Registreeru juba täna kodulehel
https://sunara.ee/uritused/onnistustseremoonia-bali-peapreestrinna-ida-resi-alitiga-tao-keskuses/
või kirjutades meile [email protected]

Kingitus Ida Resi Alit’ilt: Palve inimkonna arengu heaks, et elada harmoonias kõigega. Kuula palvet siit:
https://www.youtube.com/watch?v=mEZM5YbFYcQ


Kuula seda oma südamega, luba oma südamel oma meelt laiendada ja juhtida eemale oma ego meelest. Istu ja kuula oma hingamist ja kui see tuleb loomulikult, siis luba end chantida (kaasa laulda). Saad kogeda emotsioonide vabanemist ja pöörduda tagasi oma emotsionaalse tasakaalu juurde, mindfulness, sisemise rahu ja üleüldise õnne juurde. Palve tasakaalustab Sinu südame ja kõrgema mina.

Kas tunned huvi, millest ta laulab? See on Astro / valguse keel ja see on mõeldud arusaamiseks sinu meeltele, nii et ärge püüdke seda mõista, lihtsalt kuulake oma südamega ja tunnetage, mis juhtub.


Kasuta seda ainukordset võimalust kogeda Bali peapreestrinna tseremooniat siin Eestis. Kui sa pole veel Balil käinud, siis see on suurepärane võimalus kogeda Bali jumalannalikku energiat peapreestrinna Ida meditatsioonil.

Vaata Idat tutvustavat lühivideot:
https://www.youtube.com/watch?v=OHSGdYQxIk0

Punume uue reaalsuse üheskoos. Loome elu täis sisemist rahu.

Registreeri end:
Lisainfo: [email protected] või 5539165
Tempel rituaaliks: Tao keskus
https://www.facebook.com/taokeskus/


Panus: Õnnistustseremoonia hind 30 eurot
Neile, kes juba sel korral Ida üritusel osalenud, kehtib soodushind 20 eurot
Aeg. 13. juuni kell 18-20