home

Zen Thai Bodywork Level 1-2 in Estonia with Russell Swope

Pealkiri:

Zen Thai Bodywork Level 1-2 in Estonia with Russell Swope


Hind:

Soodushind 220 eurot, paaridele 200 eurot kuni 26.juulini, hiljem 250 eurot. €

Kestvus:


Aeg:

24 -25 august (L-P), kell 10-18


Juhendaja:


Sisu:

(please scroll down for ENGLISH text)

Armas kehatöö huviline!
Teretulemast Zen Thai Bodywork kursusele!

Mul on suur rõõm, et juba kolmandat korda on Eestisse tulemas minu kauaaegne sõber ja üks parimaid kehatöö spetsialiste, keda ma tean: Russell “Bhanu” Swope!
Russell on kehatöö terapeudina tuntud nimi erinevates jooga ja alternatiivse eluviisi kogukondades Tais, Balil, Mehhikos ja mitmelpool USAs ning ta on üks nendest erilistest inimestest, kes oma siiral ja ehedal moel puudutab inimeste südameid igal pool, kus ta ringi liigub. Russelli põhjalik pühendumine oma kutsumusele, sügavad professionaalsed teadmised, suur süda, aukartus elu ees ning mõnus humoorikas olek, on need omadused, mis on teinud temast suurepärase terapeudi, kelle “ukse taga” pidevalt järjekord on.
Eelmise aasta kursused Level 1 ja 2 oli ülivahvad, ülimalt informatiivsed ja muidugi väga mõnusad...no kes ei tahaks kaks päeva järjest end mudida ja venitada lasta Russelli humoorikal juhendamisel ning seda kõike ka oma paarilisele jagama õppida! Ilmselgelt me teeme seda jälle suurima heameelega:)!

Millega tegu on...

Zen Thai Bodywork on Russell Bhanu Swope poolt välja töötatud massaažipraktika mis integreerib erinevaid tõhusaid tervendamise tehnikaid nagu Lõuna-Tai massaaž, Zen Shiatsu, kraniosakraal teraapia ja klassikaline massaaž. Sellel kursusel lähenetakse kehale väga tundlikult, vältides kiireid liigutusi, ülemäärast survet või luustiku äkilist korrigeerimist. Zen Thai Bodywork on kombinatsioon erinevatest stiilidest, mis koos loovad sügava ja tõhusa massaažikogemuse.

Russelli üks lemmimassaažistiile on Zen Touch Shiatsu, mis pärineb klassikalise Shiatsu koolkonnast. Zen Touch on klassikalisest Shiatsust pehmem meetod ning sisaldab rohkem tähelepanu viimist hingamisele, rütmilist venitusstiili ja massaaži peopesadega. See massaažistiil aitab luua usaldust puudutuse vastu ning on suurepärane viis leevendada ja tervendada kehas olevat valulikkust.

Russell armastab oma kehatöösse alati kombineerida ka elemente Lõuna-Tai massaažist. Tai massaaž on suurepärane abivahend, kui kehatöö puudutab suuremaid lihasgruppe. Selle meetodi puhul me õpime kasutame oma jalgu, põlvi ja kehaasendit, et säilitada oma energiat ja samaaegselt pakkuda kliendile sügavat pingete vabastamist.

Kursus on inglise keeles, eestikeelse tõlkega.

LEVEL I
Russell on aastakümneid põhjalikult praktiseerinud chi kungi, joogat ja meditatsiooni ning ta armastab siduda neid praktikaid oma igapäevase kehatöö ettevalmistuse protsessiga. Seetõttu alustame ka meie hommikut Chi kungi, meditatsiooni ja hingamisharjutustega, mis annavad energiat kogu päevaks, loovad selgust, aitavad tuua meid oma keskmesse, annavad enesekindlust ja valmistavad meid ette kehatöö seansiks kliendi või partneriga.
Esimesel kursusepäeval me pühendume alakehale (jalad, puusad, alaselg) ning õpime leevendama stressi ja pinget ning suurendama liikuvust nendes piirkondades.
Teine päev on tehnikate mõttes sarnane kuid pühendatud ülakehale (ülaselg, õlad, kael, pea).
See kursus saab olema väga praktiline kogemus, kus sa näed erinevaid demosid ning siis saad koos paarilisega tehnikaid harjutada. Massaažilauda pole vaja, kõik praktikad toimuvad mattidel.

Kellele see kursus on..

See kursus on kõigile neile, keda huvitab kehatöö ja kes tahavad jagada tervendavat puudutust oma lähedastele või klientidele. Sissejuhatav kehatöö kursus ei tee sinust veel professionaalset massažiterapeuti või tervendajat. Küll aga pakub ta sulle mitmeid võrratuid tehnikaid, tõelisi kehatöö aardeid, mille juured ulatuvad väga vanadesse traditsioonidesse ja mis on suurepäraseks viisiks pakkumaks tervendavat puudutust. Lisaks tervendavale mõjule aitavad need tehnikad luua ka suuremat lähedust partneriga, on abiks enesetervendamisel, mis kõik on oluline toomaks igapäeva ellu rohkem tasakaalu ja harmooniat.

Massaaziterapeutidele...Russ on kehatööd teinud pikki aastaid ja tal on igapäevaselt mitmeid kliente. Ta on väljatöötanud viisi, kuidas anda seanssi nii, et sama ajal oma keha ära ei kurna. Massaaziterapeutidel on ju tihti õlad kanged või käed väga väsinud. Neid nutikaid teadmisi, kuidas anda seanssi, et see samal ajal mõjuks endale kui joogaharjutus, jagab ta ka sellel kursusel.


AEG: 24 -25 august (L-P), kell 10-18, vahepeal lõunapaus 1 h
KOHT: Tao Keskus, Rotermanni 2, II korrus
OSALUSPANUS: Soodushind 220 eurot, paaridele 200 eurot kuni 26.juulini, hiljem 250 eurot.
REGISTREERUMINE: [email protected] või helista +3725210480
* Kursuse kohtade arv on väga piiratud!LEVEL 2
(eeldab varasemat Level 1 läbimist ja annab tunnistuse!

Põhjalikum ja detailidesse minev kursus neile, kes juba aimu saanud, mida Zen Thai Bodywork endast kujutab. Sobib nii terapeutidele, kui ka neile, kes lihtsalt tahavad kehatööst rohkem teada, et seda oma lähedastele jagada. Käime praktikas üle detailsemalt Level 1 põhitõed ja Russell vastab küsimustele&annab nõu teemadel, mis praktiseerimisel üles on kerkinud. Lisaks uued kehatöö tehnikad jalgadele, seljale ja ülakehale.

AEG: 31 august - 1 september (L-P) 10-18, lõunapaus 1 h
KOHT: Urban Yogini Õnne Laboratoorium, Telliskivi 60, II korrus
OSALUSPANUS: 185 eurot
REGISTREERUMINE: [email protected] või helista +3725210480 ja saadame sulle täpsema info. Osaleda võivad ka need, kes 2018 Level 1 läbisid ja loomulikud uued osalejad otse seekordselt Level 1'lt.
* Kursuse kohtade arv 14 inimest.

ÕPETAJA: RUSSELL “BHANU” SWOPE
Russell “Bhanu” on holistiline terapeut, kelle kehatöö kogemus põhineb 22 aasta pikkusel praktikal. Russell on aastakümneid põhjalikult tegelenud chi kungi ja joogaga, käinud spirituaalset teed, õppinud süvitsi tundma inimese keha ning erinevaid viise selle tervendamiseks. Ta on tunnustatud mentor, kelle kireks on jagada tervendavat puudutust läbi erinevate kehatöö meetodite ning toetada inimesi nende püüdlustes holistilise eluviisi praktiseerimisel.

Kui Russell oli 20 aastane, diagnoositi tal raskekujuline selgroo kõverdumine nimmepiirkonnas. Sel ajal oli valu tema alaseljas nii tugev, et ta sai vaevalt liikuda. Arstid soovitasid talle, et ta laseks paigaldada metallvardad oma selga toetama. Hirmust selle operatsiooni ees hakkas Russell otsima alternatiivseid väljapääse, kuidas ennast tervendada ja see viiski ta erinevate alternatiivsete tervendamise meetodite rajale. Sai alguse “Thank You Healing Arts”

Russell õppis massaažiterapeudiks ning see viis ta esmalt Zen Touch Shiatsu juurde. See kehatöö tõi tohutult palju leevendust tema enda keha probleemidele ning eemaldas peaaegu kogu valulikkuse, mida ta oli seni aastaid tundnud. Lisaks tekkis tal sügav arusaam, kui võimas võib olla keskendunud ja enesekindel tervendav puudutus. Esialgsed arusaamad keha venitusest ja tugevdamisest asendusid mõistmisega, mida tähendab kehatöös lahustumine ja alistumine. Sellest hetkest alates tundis Russell, et kehatöö kogu oma tervendamise kunstiga on see tee, mida mööda tema käia tahab..

Järgmised 4 aastat pühendus Russell süvaõpingutele ning sai holistilise terapeudi litsentsi tehes tööd kliinilise terapeudina koostöös osteopaatidega, kiropraktikutega ja füsioterapeutidega San Diegos, Californias.

25 aastaselt ootas Russellit ees uus väljakutse. Jäädes imekombel ellu raskes autoõnnetuses, kus auto kolm korda kiirteel üle katuse käis, said Russelli kael ja selgroog vigastada ja ta koges jälle pidevat tugevat valu. See kogemus viis ta järgmise aardelaekani, Tai Chi ja Chi Kungini. Tai Chi ja Chi Kungi praktikad õpetasid Russellile lisaks välisele teadlikule liikumisele ka sisemist teadlikkuse kunsti.

" If the body is mostly water then the spine is like a river. A river doesn't have to be straight to flow but it does have to be free, then alignment can follow" Bhanuji

" The body is intelligent and always in a healing process. Saturate it with life, breath and love and Witness"

Russelli edasine teekond viis teda Californiasse Palm Springsi kus ta juhtis erinevaid Spa hotelle ja tervisekeskusi. Paari aastaga tema kliendibaas kasvas tohutult ning laienes üle kogu California.
Peale 20 aastat kehatöö kogemust tuhandete massaažiklientidega tunnetas Russell, et on aeg jagada oma oskusi ka teistele. Viimased viis aastat on Russell lisaks terapeuditööle andnud ka kursusi USAs, Mehhikos, Indias, Tais ja Balil. Sel aastal on ta taaskord Euroopa tuuril. Vaata lisaks:

http://thankyouhealingarts.com/
Instagram: #thankyouhealingarts

Russell on Eestis umbes 2 nädalat ja selle aja jooksul pakub ta ka eraseansse. Kuna nende arv on vägagi piiratud, aga huvilisi väga palju, siis palun andke oma soovist varakult märku kirjutades Zen Thai Bodywork Estonia lehele, kus Russell juba otse vastab. Siiralt soovitan neid seansse kogemusena kõigile, kes ise kehatöö valdkonnas tegutsevad ning loomulikult neile, kelle kehad tervendamist vajavad. ♥

IN ENGLISH

Zen Thai Bodywork is a massage routine that integrates effective healing techniques rooted in Southern Thai Massage, Zen Shiatsu, Cranial Sacral and Western Massage. This will be a simple, fun, easygoing two days workshop for those interested in learning and sharing a healing touch. There is never any quick moves, overly deep pressure or adjustment to the bones in Zenthai bodywork. We will use a combination of styles that create a well rounded massage routine.

One of Bhanus favorite styles to use for connecting with the clients is Zen Touch Shiatsu. Rooted in the classical Shiatsu system, Zen Touch is softer and incorporates more listening to breath followed with a rhythmic style of stretching and palming massage. It allows trust of touch to be cultivated and is by itself a profound way to work with someone's aches and pains.

Another system Bhanu likes to use is Southern Thai Massage. When working with the larger muscle groups like the legs, Thai Massage has a very smart approach. Here we will learn to use our feet, knees and positioning of our bodies to preserve our energy and still offer efficient release tension for the receiver.
We will first focus on lower body and then on upper body.

LEVEL 1

The first day of the workshop will include
Chi gong, meditation and breathing techniques for cultivating and centering our energy so that we can work with another person with confidence and clarity.
The massage techniques will target the legs, hips and lower back and how to alleviate them of stress, tension and increase mobility.

The second day will be similar to the first except we will be focusing in techniques for the upper back, shoulders, neck and head.

The entry level to Zen Thai Bodywork is not to make people professional massage therapists or healers. It is an opportunity to learn a handful of treasures rooted from profound modalities, so that you can offer the loved ones in your life a healing touch, a closer connection to your partner and as well learn self healing practices that can assist you along your path in this life.


TIME: 24-25 August (Sat-Sun), 10 am-6 pm, lunch break 1h
VENUE: Tao Keskus, Rotermanni 2, II floor
INVESTMENT: 220 euros early bird, 200 euros for couple before 26th of July, later 250 euros.
REGISTRATION: [email protected] or call +3725210480
* The spots are limited!


LEVEL 2 - with certificate!
For the ones who have participated on Level 1 last year or want to continue with deeper work after this years Level 1.
Level 2 is a deeper review of Level 1. Russ will be answering questions that come up from practicing Level 1 along with feedback and corrections to smooth out routine practice. We will also introduce new techniques for legs, back and upper body.


TIME: 31 Aug -1 Sept (Sat-Sun), 10 am-6 pm, lunch break 1h
VENUE: Urban Yogini Õnne Laboratoorium, Telliskivi 60, II floor
INVESTMENT: 185 euros.
REGISTRATION: [email protected] or call +3725210480. You can join straight after Level 1 and also participants from Level 1 2018 are welcome!
* The spots are limited to 14 participants!

TEACHER: RUSSELL "BHANU" SWOPE
Russell Bhanu is a holistic health practitioner sourcing from 22 years of hands on experience. His passion thrives in exploring healing through the art of movement, meditation and healthy living.
At the age of 20 Russell Bhanu was diagnosed with a severe spinal curve in his lower lumbar spine. At this time the pain was so intense it had limited his movements. The doctors suggested he should have metal rods placed in his back for support. Out of fear of surgery, Bhanu started to look for alternative ways of healing himself and this led him onto the path of Healing Arts.

Starting as a massage therapist, he first discovered the healing modality Zen Touch Shiatsu. This style of bodywork had profound relief for Russell in his body removing most of his pain condition. Just by having someone apply a present and confident touch so much was changed. The idea of stretching and strengthening were replaced with dissolving and surrendering.
From there he decided to make Healing Arts his quest. Over the next 4 years he studied and completed his Holistic Health Practitioner license while working as a clinical therapist with Osteopaths, Chiropractors and Physiotherapists in San Diego California.

At 25 Russell Bhanu was challenged again. After miraculously surviving a major car accident that rolled three and a half flips on the freeway his neck and spine were now experiencing new pains and difficulties.
Movement was a new discovery and treasure for him. The art of Tai Chi and Qigong introduced him to the healing powers of internal arts.

" If the body is mostly water then the spine is like a river. A river doesn't have to be straight to flow but it does have to be free, then alignment can follow" Bhanuji

" The body is intelligent and always in a healing process. Saturate it with life, breath and love and Witness"

Russell made his next move to Palm Springs California where he managed Medical Spas and Spa Hotels. After a few years he found himself with a growing clientele across the California. He found his passion in serving the others, being able to work with all those along his path doing body work, teaching healing movement and a healthy peaceful way of living.
After 20 years and thousands of massages later he realized it is time to teach.

Over the last five years Bhanu has taught workshops in the US, Mexico, India, Thailand and Bali. This year he is on his second tour in Europe.
http://thankyouhealingarts.com/
Instagram: #thankyouhealingarts

***
Russell will be also doing private session during his 2 weeks stay in Estonia. If you like to book a session please let us know in advance via Zen Thai Bodywork Estonia page in Facebook. The interest is always been big but there are only few spots available. Russell's sessions are highly recommended as experience to anyone on the path of doing bodywork and of course to anyone who needs healing.