home

Gongi meditatsioonide seeria

Pealkiri:

Gongi meditatsioonide seeria


Hind:

15 €

Kestvus:

2h


Aeg:

kell 19:00 - 20:30


Juhendaja:


Sisu:

Kutsume teid meie müstilistele, transformatiivsetele helimeditatsioonidele, kus loome teise reaalsuse planeetide sagedustele häälestatud gongide, tiibeti helikausside ning mitmete muude väekate insrtumentide (nagu näiteks trummid, kellad, hääl, mantrad, loodus ja avakosmose helid) abil.

Gongi heli on orgaaniline ja sügav, tal on tohutu energeetiline jõud. 45-60 min gongihelides puhastab aura ja energeetilise keha ning kogu organismi rakutasandini, toniseerib, noorendab ja tekitab sügava heaolu tunde.
Kuna gongide helisagedused kutsuvad ajus esile alfa ja teetalaineid, mis on sügava lõõgastuse, meditatsiooni ning tervenduse staadiumid ning ühtlasi aktiveerivad meie käbinääret ehk vaimset antenni, siis võib kogemus olla väga kirgastav ning juhatada meid sügavate äratundmisteni.
Tihti on inimesed peale seanssi uutest loomingulistest ideedest inspireeritud, küsimused mis vaevasid on leidnud lahendused, keha on puhanud ning meeled ja tajud on hästi avatud.

Iga meditatsioon (rännak) saab olema erinev ning hõlmab ka umbes 30 minutilist kehalist ettevalmistust. Heli + selgelt seatud kavatsus (eesmärk) + kehaline ettevalmistus + teadlik hingamine annavad kokku võimsa tulemuse.
Palume sul riietuda mugavalt, nii et see võimaldaks liikumist ja ei takistaks täielikult lõdvestuda.
Kohapeal on riietusruumid, jooga matid, pleedid, padjad, tule kohale veidi varem, et ennast mõnusalt valmis seada.

Algus kell 19:00 ja lõpp orienteeruvalt 20:30

Energiavahetus 15 eur (või sulle sobiv annetus)
Meditatsioone viivad läbi Krista Köster ja Whitedove (UK)

AJAKAVA
31.07 Päikese gongi meditatsioon 

kell 19:00 - 20:30
Hans Cousto, kelle arvutuste järgi on planetaarsed gongid häälestatud ütleb Päikese gongi sageduse kohta, et see on tema jaoks uks teise reaalsusse, teislpool aega ja ruumi...olemist ja mitteäolemist, kus kõik saab üheks.
Füüsiliselt on ta seotud meie keskmega, Hara punktiga, nii nagu ka Päike on kogu päikesesüsteemi ja gravitatsiooni kese ning elu allikas.
Et saada seansilt maksimaalne mõju, siis alustame Päikesetervituste ja lühkese dünaamilise joogaseeriaga, millelt sujuvat lähme üle lõdvestusse ning helimeditatsiooni.

07.08 Maa Gongi Meditatsioon
kell 19:00 - 20:30
Maa gongi sagedus on eelkõige rahustav, maandav, jõudu, armastust ja rõõmu toov/ loov. Lisaks gongidele ja tiibeti helikaussidele kasutame siin meditatsioonis ka shamaani trumme, loodushelisid, häält.
Alustame raputamise, hingamisharjutuste ja pehme maandava joogaseeriaga, millelt lähme sujuvalt üle helimeditatsiooni.

21.08 Mars ja Veenus Gongi Meditatsioon
kell 19:00 - 20:30
Mars ja Veenus meditatsioon tasakaalustab meie mees– ja naisenergiat.
Veenus gongi sagedus suurendab võimet tunda ja armastada, tõstab loovust ja kunstiannet, parandab enesehinnagut, suhtlemisvõimet, andmise ja vastuvõtmise kunsti ning luua enda ümber harmooniat ja ilu.
Mars gongheli suurendab tahtejõudu ja tugevust, toob välja võime teha otsuseid ja leida lahendusi, annab julgust, tugevdab seksuaalset olemust ja juhib enesevalitsemisele.
Alustame lühikese yin yang joogaseeriaga millel lähme sujuvalt üle gongimeditatsioonile.

28.08 Suur Gongi Kontsert koos elektrooniliste helidega by Rene Köster
kell 19:00 - 20:30
See on gongimeditatsioonde kulminatsioon, kus teie ees valmib täiesti uus teos kõigi seitsme planetaarse gongi, elektrooniliste live helide ning mitmete muude instrumentidega.