home

Osho Aktiivmeditatsioonid Deva Lokitaga

Pealkiri:

Osho Aktiivmeditatsioonid Deva Lokitaga


Hind:

7 €

Kestvus:

1,5h


Aeg:

Kell 18:00 - 19:30


Juhendaja:


Sisu:

Juhendaja: Deva Lokita (Brenda Randroo), Osho Rahvusvahelise Meditatsiooni Keskuse sertifitseeritud terapeut ja meditatsioonijuht.

Osho aktiivsed meditatsioonid on Osho poolt loodud teaduslikud tehnikad, mis võimaldavad meil teadlikult väljendada ja kogeda allasurutud tundeid ja emotsioone ja õppida vaatlema oma käitumismustreid uuel viisil.

“Tänapäeva inimene on muutunud niivõrd palju, et tal on vaja uusi meetodeid.
Kaootilised meetodid on vajalikud kuna tänapäeva inimese mõistus on kaootiline. Tehnikad peavad võimaldama kaost. Ning kaost, mida saab välja elada turvalisel viisil enne kui meditatsiooni efektid on tunda. OSHO

Alates lapsepõlvest on meid õpetatud ainult uurima ja tõestama asju välismaailmas. Keegi pole meid õpetanud meid vaatama enda sisse, leidma ja tõestama midagi enda sees. Seega me võõrandume iseendast, proovides tuttavaks saada teistega. Iseenda mõistmise puudumine on üks peamiseid põhjuseid miks meie suhted teistega ei pruugi toimida nii nagu me sooviksime ning miks meie elus on tihtipeale segadus või pettumused.

Väga väike osa meie mõistusest on haaratud formaalsesse haridussüsteemi. See osa mõistusest, mis magab ja unistab - suur osa alateadvusest, mis on meie kõigi kogemuste veekogu, jääb teadmatusse; see ei allu mingile kontrollile. Ei ole ühtegi teist meetodit peale meditatsioonitehnikate, mis võimaldab arendada kontrolli oma kogu mõistuse totaalsuse üle.

Meditatsioon on teaduslik meetod, et tõsta oma teadlikkuse taset; liikudes mõistusest kaugemale, saades teadlikuks nii iseenda põhiolemusest kui kogu ümbritsevast.

Eelregistreerimine vajalik!
Osalustasu: 7 eur
Tasumine toimub kohapeal, enne kursuse algust, sularahas.
tel: 52 81 585
e-post: brenda.randroo@gmail.com