home

Lõunapausi Shindo venitustund

Pealkiri:

Lõunapausi Shindo venitustund


Hind:

7 €

Kestvus:

12:00 - 13:20


Aeg:

Kolmapäeviti kell 12:00 - 13:20


Juhendaja:


Sisu:

Lõunapausi Shindo venitustund

Shindo® võtetega võib saavutada keha ja meele tasakaalu, tänu millele ka loovus, elurõõm ja inspiratsioon pulbitsevad vabalt. Füüsiline keha salvestab kõik meie emotsioonid ja Shindo venitusharjutustega saab endast vabastada blokeeringud ja kehast emotsionaalsed ja füüsilised pinged. Kui eluenergia voolab vabalt, püsib ka tervis hea, harjutused tasakaalustavad keha energiaid.  Lõdvestumine mõjub väga hästi meie tervisele. Tund on väga lihtne ja lõõgastav ning töö on pigem energeetiline. Kuid lisaväärtusena paraneb ka kindlasti painduvus ja liikuvus, kuid see pole eesmärk omaette.

Shindo® – ida ja lääne kohtumispaik
Shindo® on Jaapanist pärit massaaži-, venitus- ja lõõgastusharjutuste süsteem, kus kohtuvad tuhandeid aastaid vana idamaine tarkus ning kõige uuemad teadmised inimese anatoomiast- füsioloogiast. Shindo® annab uut jõudu ja ideid suurte muutuste ajas elavale, tulevikku vaatavale inimesele.
Shindo® käsitlus inimesest on terviklik, kus igal elundil ja energiakanalil on täita konkreetsed ülesanded. Erinevad tasakaalutuse seisundid (stress, füüsilised- emotsionaalsed pinged) häirivad inimese loomulikku tasakaalu. Shindo® võtetega saab saavutada keha ja meele tasakaalu, vabastades keha ja vaimu sinna kuhjunud füüsilistest  ning emotsionaalsetest pingetest. Lõdvestumise soodne mõju meie tervisele on kõikidele teada. Shindo® tasakaalustab keha energiaid, tänu millele ka loovus, elurõõm ja inspiratsioon pulbitsevad vabalt.

Erinevad tasakaalutuse seisundid, nagu stress, depressioon, lihas- ja emotsionaalsed pinged häirivad inimese loomulikku elujõudu. Shindo® abil avatakse ja hoitakse meridiaanid ehk energiakanalid avatuna. Kehavedelike ja energiate voolamine paraneb, mille tagajärjel suudab organism endast väljutada mürke ja toksilisi aineid, mis on mitmete haiguste põhjusteks.

 

Meridiaanide venitusharjutused.

Kopsu-jämesoole meridiaan.

Jalad õlgade laiuselt harkis, varbad veidi sissepoole, käed hoida selja taga pöialdega sõrmseongus. Sügav aeglane painutus ette, käed tõusevad tagant üles, käed- jalad sirged.

Maksa-sapipõie meridiaan

Istuda maas, jalad maksimaalselt harkis. Painutus parema jala suunas. Parema käega võtta suurest varbast kinni, hoides peopesa ülespoole. Seejärel viia vasak käsi üle pea ja haarata kinni 4-st varbast. Sama korrata teise poole suunas.

Neeru-põie meridiaan.

Istuda maas, jalad sirgelt paralleelselt ees. Kummarduda ette, vasak käsi üle parema käe ja võtta kinni väikestest varvastest. Jalad on sirged ja pea põlvedel.

Südame-peensoole meridiaan

Istuda maas, jalatallad koos. Käed sõrmseongus ümber varvaste. Seejärel maksimaalne kummardus ette.

Südamepauna-kolmiksoojendi meridiaan

Jalad risti, käed risti. Sõrmed toetuvad põlvedele. Maksimaalne kummardus ette. Tuharad jäävad maha.

Mao-põrna meridiaan

Istuda jalgade vahele põrandale ja laskuda selili. Käed viia üle pea. Võib teha ka ühe jalaga.

Lõunapausi  Shindo ENERGIAVAHETUS!

Piletid ostetakse kohapeal sularahas juhendajalt.
Tunni tasu: osaleja saab lähtuvalt oma soovist ja võimalustest valida kolme variandi vahel:

1 korra pääse 7€.
1 korra pääse 10€.
1 korra pääse 12€.

 5 x kaart 35 €
10 x kaart 65 €

Sama 1 korra pääsme hind ja süsteem kehtib kõikidele Regina regulaarsetele tundidele: Asthanga vinyasa jooga, Hatha jooga ja  reedene Tantsulabor lastega kell 14.00. 

NB! Kaks koos on kasulikum!

Kui tuled enne joogat või shindod ka hingama kell 11.30 E, K , N, (R)
Hingamine 25´+  ja Lõunapausi Shindo koos (sama süsteem Asthanga, Hatha jooga)
1 korra pääse ikkagi Sinu valitud summa- näiteks 10€ ja Sa ei pea juurde maksma!

 

Üldinfo:
Registreerumine on vajalik ja toimub TAO Keskuse kodulehe kaudu.
Selga on vajalik panna liikumist võimaldavad riided.
Soovi korral võta kaasa käterätik, pesemisvahendid, föön vett ja tervislik amps.

Soovi korral küsi juhendajalt, kas on võimalus soetada 30- päeva pääse. Kuna Tao Keskus on aeg-ajalt välja renditud, siis klassikalist kuukaardi süsteemi hetkel ei ole.

Eraldi saab kokku leppida personaaltreeningu või individuaaltunni Regina Herodesega (60 min)- osaleja saab lähtuvalt oma soovist ja võimalustest valida kahe pääsme vahel: 35 € või 50 €  või pakkuda oma variandi.

Treeningutele palume kohale 10 min enne algust.

Juhendaja Regina Herodes 
regina.herodes@gmail.com
Tel: +372 5500995 (vastan võimaluse korral)